شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت، بزرگترین شهرک صنعتی تهران در میان 14 شهرک صنعتی دیگر!

شهرک صنعتی عباس آباد

شهرک صنعتی عباس آباد بدون شک یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی ایران است و ما در این مقاله به معرفی کامل این شهرک صنعتی خواهیم پرداخت اما پیش از آن به تعریف صنعت، شهرک صنعتی و شهرک های صنعتی در ایران می پردازیم.

صنعت:

صنعت پدیده ایی است که شامل تولید‌، تغییر شکل دادن و اتصال قطعات تغییر شکل‌یافته را با یکدیگر به‌منظور تولید یک قطعه مشخص و در نهایت مونتاژ این قطعات شامل می شود.

شهرک صنعتی:

شهرک صنعتی منطقه ای است که به منظور توسعه صنعتی و متمرکزشدن تولیدات صنعتی در نظر گرفته شده. هدف از ایجاد شهرک صنعتی، توسعه صنعتی کشور در خارج از مناطق شهری است تا تاثیرات منفی بار صنعتی بر ساکنین شهری را به حداقل رسانده، آلایندگی را کم کرده و با دسترسی آسان به مسیر حمل و نقل، کمترین بار ترافیکی را در مناطق شهرنشین به بار آورد.

در حال حاضر ۲۷۰ شهرک صنعتی در سراسر کشور به کلیه افراد متقاضی در این شهرک‌ها خدمات مورد نیاز را ارائه می‌دهند. براساس مفاد ماده واحده قانون تأسیس شرکت شهرک‌های صنعتی ایران، شهرک‌های صنعتی مکلفند از طریق واگذاری عین یا منفعت اراضی تحت اختیار خود سرمایه اولیه پرداختی دولت را جبران نمایند، انتقال قطعی اراضی به صاحبان واحدهای صنعتی موکول به اخذ پروانه بهره‌برداری است .

شهرک های صنعتی ایران:

ایده‌ی تأسیس شهرک‌های صنعتی بعد از فراز و فرودهای پیش از انقلاب و بعد آن ، در دهه 60 جدی شد. تصویر زیر، شهرک‌های صنعتیِ تأسیس‌شده، مصوب سال ۱۳۶۴ را نشان می‌دهد. بنا بر گزارش وزارت صنایع و معادن تعداد ۷۴ واحد صنعتی (۵ واحد تأسیس‌شده، ۳۲ واحد در حال ساخت، ۳۷ واحد در حال مطالعه) برای تنظیم و افزایش بهره‌وری اقتصاد کشور درنظرگرفته‌شده بود. 

نقشه‌ی شهرک‌های صنعتی در سال ۱۳۶۴
نقشه‌ی شهرک‌های صنعتی در سال ۱۳۶۴

اجازه دهید بازگردیم به منطق اولیه‌ی تأسیس شهرک‌های صنعتی در دهه‌ی ۱۳۳۰ شمسی؛ نخستین رگه‌ی این منطق را باید در وقفه‌ای که در دهه‌های ۲۰ و ۳۰ شمسی در روند صنعتی‌شدن کشور ایجاد شده بود ردیابی کرد. این وقفه خود را در میزان اعتبارات اختصاص‌یافته به بخش صنایع و معادن در برنامه‌های هفت‌ساله‌ی اول و دوم عمرانی به‌خوبی آشکار می‌کند.

اما دومین رگه‌ی منطق شهرک‌های صنعتی را باید در ایده‌ی تمرکززدایی از شهرهای بزرگ جست‌وجو کرد. چنان‌چه یکی از اهداف تأسیس شهرهای صنعتی «اجرای سیاست‌های عدم تمرکز کارگاه‌های صنعتی در تهران و ایجاد قطب صنعتی جدید در خارج از محدوده‌ی تهران بزرگ» بوده است.

طرح شهرک‌های صنعتی بعدها با قانون «منع تأسیس صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری» مصوب ۱۳۴۶ وزارت اقتصاد و قانون «نظارت بر گسترش شهر تهران» (۱۳۵۲) بیش از پیش روند تغییر مقیاس تمرکزگرایی را مستحکم کرد. این قوانین در واقع نقش تسهیلگر را در خروج مراکز اشتغال، افراد و تأسیسات شهری از محدوده‌ی شهر و تمرکز مجدد آن در منطقه‌ی مادرشهری ایفا کردند.

تاریخچه شهرک صنعتی عباس آباد:

شهرک صنعتی عباس آباد یکی از بزرگترین و فعال‌ترین مناطق صنعتی کشور است که در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۹ هکتار احداث شده و هم اکنون بیش از هزار و ۴۰۰ واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری در آن فعالیت می‌کنند.

نزدیک به ۳۵ هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند و واحدهای تولیدی هم اکنون نیز به بیش از هزار نفر نیرو از کارگر ساده تا نیروهای متخصص نیاز دارند که این امر نشان از توسعه فعالیت‌های تولیدی این شهرک دارد.

Pic AbbasAbad 519

مساحت کلی شهرک صنعتی عباس آباد:

مساحت کلی شهرک صنعتی عباس آباد برابر ۱۰۲۹ هکتار می باشد که از این مساحت ۶۹۰ هکتار را صنایع مختلف دربر گرفته اند و حدود ۳۴۰ طرح جدید نیز در دست احداث می باشد. طی آخرین آمار حدود ۴۲۰۰۰نفر در این شهرک مشغول به فعالیت هستند.

شهرک صنعتی عباس آباد، فرصت طلایی برای کسب وکارها:

در شهرک صنعتی عباس آباد؛  کارخانجات ،کارگاه ها و مراکز تولیدی در زمینه ی صنایع فلزی ، پلاستیک ، کانی ، مواد غذایی ، برق الکترونیک ، نساجی ، پوشاک شیمیایی ، سلولزی و… فعال هستند .

وسعت بالای این شهرک صنعتی و وجود کارخانجات بزرگ و مطرح مانند امرسان و اخوان باعث شده که این شهرک را به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی استان تهران بشناسیم. لازم به توضیح است با توجه به حضور قابل توجه تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی و صنعتی این شهرک صنعتی را قطب ریخته‌گری کشور می دانند.

سرمایه گذاری در شهرک صنعتی عباس آباد:

این شهرک دارای امتیازات آب ، برق ، گاز ، تلفن و اینترنت است. داشتن تصفیه خانه مجزا برای آب و همچنین پست برق فشار قوی از ویژگی های این شهرک صنعتی بزرگ برای سرمایه گذاری است.  


در شهرک صنعتی عباس آباد 1500،  کارگاه و کارخانه کوچک و بزرگ واقع شده. تجمع زیاد این کارگاه‌ها و کارخانجات در این شهرک به دلیل خدمات مناسب آن  است.   مهم‌ترین موضوع قابل طرح در مورد شهرک صنعتی عباس آباد ، قیمت زمین های واگذاری در این شهرک است .  از سوی دیگر بیش از ۳۵ هزار نفر در این شهرک صنعتی مشغول به فعالیت هستند و واحدهای تولیدی فعال دیگر، به بیش از حداقل هزار نفر نیرو از کارگر ساده تا نیروهای متخصص نیاز دارند  و این امر نشان از توسعه فعالیتهای تولیدی این شهرک دارد.

تعدادی از واحدهای بزرگ فعال مستقر در شهرک صنعتی عباس آباد:

صنام الكترونيک، امرسان، اخوان، دمنده، پارسا پلاستیک (پاپكو)، ارتعاشات صنعتی ايران، بيت پرداز، ايمن آينه، شيرآلات قهرمان، صنايع ارتباطی پايا، سرشار برودت سونيا ، توسعه صنايع نفت و گاز سرو ، نايلون سپيد ، بستني شاد ،  تابش گران نور ، راسل تابلو ، ماشين سازي دياني ، مركب ايران ، بهنام صنعت پايا ، سميران ، کیمیا سبزآور ، آرمانکار ، آسیا لیماک ، پاد آلاينده تهران ،

پلارک پلاسـتیک ، خورشید موتور ، فرنام بسپار، نیرومند پلیمر، تکنودر، سام آريا، شعاع پنجره، فراز تصفیه ، آذر فام سیرنگ ، پلی گام ، چسب کار ، خرداد فام ، کرومات ، بهسازان شيشه آريا  ، آردین نان پارسیان ، طعم افشان برتر ، لوزینه مفید ، میکائیلیان ، ماهی عقیق ، بنیاد ترانس ، بيت پرداز ، پیکتاژ صنعت ، سیم و کابل سهند ، کنترل قدرت ، دی استیل از جمله واحدهای بزرگ فعال مستقر در شهرک صنعتی عباس آباد هستند.

 دمنده

محصولات شرکت دمنده بر اساس نیاز بازار کشور و نیز بازارهای صادراتی در گروه های خانگی، صنعتی،تاسیساتی و سایر محصولات این صنعت در یکی از پیشرفته ترین مراکز تحقیق و توسعه (R&D) فن در خاورمیانه متعلق به شرکت دمنده، توسط کارشناسان این شرکت که در تمامی سطوح تحصیلی مربوطه از کارشناسی تا دکترا، طراحی آزمایشی تست و تولید می گردد.


در طراحی محصولات شرکت دمنده جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا بکار گرفته شده و این تکنولوژی ها بر اساس شرایط بازار کشور ،بومی سازی شده است. تلاش تمامی متخصصین این شرکت ارائه محصول جدید و با کیفیت منطبق بر نیاز مشتریان می باشد.
      دفتر مرکزی : تهران – خیابان انقلاب – بین خیابان بهار و مفتح جنوبی – جنب درب مترو دروازه دولت – پلاک 443 
کارخانه : جاده خاوران – بعد از پلیس راه شریف آباد – شهرک صنعتی عباس آباد، بلوار ابن سینا
damandeh.com / info@damandeh.com

ara wind tunnel2
دمنده در شهرک صنعتی عباس آباد

تهران شرق

شرکت نورد لوله و پروفیل تهران‌شرق در تاریخ ۳۱/۴/۱۳۸۰ در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی و هم‌چنین ساخت اسکلتهای سنگین فلزی پیش‌ساخته با مسئولیت محدود ثبت گردید.

طی مدت کوتاهی با اضافه نمودن خطوط تولید، ظرفیت تولید کارخانه به ۲۲۰ هزارتن انواع لوله از قطر ۰٫۵ الی ۵ اینچ و با ضخامت ۱ تا ۵ میلیمتر ارتقاء یافت در سال ۱۳۹۰ با توجه به رضایتمندی مشتریان و استقبال صنایع داخلی از تولیدات این شرکت و هم‌چنین دستیابی به بازارهای صادراتی ، طرح توسعه کارخانه کلید خورد و همزمان با آماده سازی ۳۲ هزار مترمربع سالن‌های تولید و انبار در زمینی به مساحت ۵۳هزار مترمربع در شهرک صنعتی عباس آباد نسبت به خرید و نصب خطوط تولیدی پیشرفته به منظور ارتقاء ظرفیت تولید تا ۷۰۰ هزارتن انواع لوله‌های صنعتی، ساختمانی، آب و گاز شهری و هم‌چنین قوطی های صنعتی و ساختمانی تا سایز ۱۶۰×۱۶۰ میلیمتر و تا ضخامت ۸ میلیمتر اقدام نمود .
دفتر مرکزی : تهران – کیلومتر ۲۰ جاده خاوران – خاتون آباد – خیابان کانال آب شمالی – پلاک ۴۹
کارخانه: تهران- شهرک صنعتی عباس آباد ،بلوار ابن سینا – خیابان مدرس – نبش خیابان ۱۷- پلاک ۲۱۸۴
tsh-co.com / info@tsh-co.com

654386 900x600 1
تهران شرق در شهرک صنعتی عباس آباد


مانا پلیمرپژوهش

شرکت مانا پلیمرپژوهش تولیدکننده انواع قطعات لاستیکی، پلاستیکی ،کامپاندهای لاستیکی، قالب های لاستیک و پلاستیک و همچنین طراحی قالب وفرمولاسیون های لاستیکی می باشد.
نگرش خاص مدیران این مجموعه در خصوص حرکت بر پایه علم روز صنعت لاستیک و استفاده بهترازتکنولوژی روز دنیا، این گروه را بر آن داشت تا مجموعه های مجزا با امکانات جدید و تجهیزات بروز در زمینی با مساحت ۲۰۰۰ مترمربع تاسیس کند تا بتوانند جوابگوی صنعت در حال حاضرکشور باشد.
 دفتر مرکزی و کارخانه : تهران – جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا – بلوار سعدی- پلاک 1583
 manapolymers.ir /  info@manapolymers.ir

IMG13352037
مانا پلیمرپژوهش در شهرک صنعتی عباس آباد

زرین بافت البرز

شرکت زرین بافت البرز در سال ۱۳۵۹ ، با نام کارخانه ابرقویی و با هدف تولید منسوجات توری ، پشه بندی و تزئینی شروع به کار کرد. سپس در سال ۱۳۷۰ با خرید کارخانه زرین ، ۱۳۸۶ با خرید کارخانه پارسا بافت زاگرس و در انتها با خرید کارخانه نگین بافت در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را گسترش داده است. طی این سالها با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد، این شرکت محصولات خود را در سطحی گسترده با تنوع در کیفیت ، رنگ و ابعاد تولید کرده است .

با استفاده از بهترین مواد اولیه و در اختیار داشتن امکانات مدرن، زرین بافت دارای خطوط کامل تولیدی شامل ریسندگی،راشل، ژاکارد،کتن ، بافندگی ، رنگرزی و تکمیل می باشد. این شرکت دارای آزمایشگاه رنگ و رزین در سالنهای مجزا در شهرک صنعتی عباس آباد می باشد و در زمینی به مساحت ۶۲۰۰ مترواقع شده است.
دفتر مرکزی و کارخانه : تهران – کیلومتر 35 جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار خیام – خیابان جامی- پلاک 1257
zarrinbaftalborz.com / info@zarrinbaftalborz.com

263343 large لوازم خانگی مبل تولید کننده پارچه مبلی پورشه
زرین بافت البرز در شهرک صنعتی عباس آباد


الکترو میلران
گروه صنعتی و تولیدی الکترومیلران با پشتوانه تجربه ۲۵ ساله خود و با همت و تلاش جوانان ایرانی و با تکیه بر دانش فنی و تخصص کارکنان خود به وجود آمده است. این مجموعه درابتدا، کار خود را باتولید دستگاههای جوشکاری معمولی (فیشی و فلکه ای) آغاز نموده و سپس با پیشرفت صنعت جوش و برش در ایران،این مجموعه نیز محصولات خود را با تولید انواع دستگاههای رکتی فایر ، جوش با پوشش گاز CO2 (میگ) و با پوشش گاز آرگون ( تیگ) ، ارتقاء بخشیده است.


در سالهای اخیر نیز با ورود دستگاههای اینورتری خارجی بی کیفیت به بازار ایران و جایگزینی آن به جای دستگاههای جوشکاری قدیمی، این مجموعه با توجه به پتانسیل خود درصدد تولید این دستگاهها برآمده و انواع دستگاههای اینورتری را در داخل ایران از صفر تا صدش را تولید می نماید.
دفتر مرکزی : تهران – منطقه صنعتی شاداباد – بلوار 17 شهریور- بلوارطاووس – مجتمع آوا جنرال – پلاک 21
کارخانه : تهران – کیلومتر 10 جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – خیابان مهستان پنجم غربی – پلاک 313
electromilleran.ir / info@electromilleran.ir

unnamed 15
الکترو میلران در شهرک صنعتی عباس آباد

پلاسموژن

شرکت پلاسموژن در سال 1378 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید ظروف دارویی آغاز نموده.از بدو تاسیس نو آوری و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و در سال1386 با هدف توسعه و گسترش در صنعت بسته بندی دارو اقدام به ساخت فضایی به وسعت 3000 متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد نمود.

این واحد مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفی و میکروبی و واحد طراحی و مونتاژ می باشد همچنین این شرکت موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و پروانه ISO9001و ISO13485در زمینه مدیریت کیفیت محصولات پزشکی گردیده است ونیزدرراستای ارتقائ کیفیت محصولات خود اقدام به خرید ماشین آلات تمام اتوماتیک ونیز قالب های هاترانردار نموده است. 
دفتر مرکزی : تهران – خیابان دولت – بلوار کاوه – خیابان بهار – پلاک 2 – طبقه 2 – واحد 4
کارخانه : شهرک صنعتی عباس آباد
Sales@plasmogen.Co / plasmogen.Co
پ

494573570 1
پلاسموژن در شهرک صنعتی عباس آباد

ارتعاشات صنعتی ایران

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران با سابقه 50 ساله حضور در صنعت، بیش از 30 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات آکاردئونی، اتصالات پارچه‌اي و شيلنگهای فلزی و غير فلزي فعالیت می‌کند و با یک خانواده 250 نفری که حدود 200 نفر از آنها در بخش تولید و مابقی در دفتر مرکزی و سایر دفاتر داخل و خارج از کشور فعالیت دارند، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می ‌باشد.

این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با برخورداری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است دامنه گسترده‌اي از انواع اتصالات انعطاف ‌پذیر را با بهترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت طراحی، تولید و عرضه نماید.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان مطهری – بعد از چهارراه قائم مقام فراهانی – سمت چپ – پلاک 247
کارخانه: تهران – جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – خیابان خیام خیابان مولوی
iivco.org / Info@iivco.org

1 2
ارتعاشات صنعتی ایران در شهرک صنعتی عباس آباد

شایر

در ایران، آشنایی اغلب مردم با این نام، بر روی بسته بندیهای غذای حیوانات شکل گرفته است. محصولات غذایی پت، با نام تجاری شایر، با تنوعی زیاد و کیفیتی در سطح جهانی و به خصوص اروپا، به تولید می رسد. محصولات غذایی سگ و گربه شایر، با استفاده از مواد اولیه مرغوب، با تنوع بسیار زیاد در طعم و در اندازه های گوناگون، تولید می شود.


محصولات شایر، از تمامی مجوزهای قانونی تولید مواد غذایی برای حیوانات برخوردار است و با اعمال نظارت کیفی و دقیق، در عالی ترین سطوح ممکن، به تولید می رسد. شایر در ایران، مطابق با استانداردهای بین المللی، تولید می شود و اعمال نظارتهای فنی، با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی مدرن، فرایند کنترل کیفی محصولات را به صورت دقیق و مستمر، تضمین می کند.

همچنین بازرسی مراجع نظارتی، تضمینی مضاعف برای کیفیت محصولات شایر پدید آورده است. برای سهولت دسترسی مشتریان، شایر از ساختار توزیع مناسبی در جای جای ایران برخوردار است و در عین حال، استقبال مصرف کنندگان در کشورهای پیرامون ایران، موجبات راه یابی این محصول به این کشورها را فراهم آورده است.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان سید جمال الدین اسد آبادی – بین سیزدهم و پانزدهم – پلاک ۱۳۱
کارخانه: تهران – شهرک صنعتی عباس آباد – شماره ۱ / ۲۵۲۰
shayerpet.com / info@shayerpet.com

Logo Shayer Pet 1 1024x377 1
df9vAgL8RICGpngP
شایر در شهرک صنعتی عباس آباد


لوکومبیل

صنایع فیلترسازی لوکومبیل از سال 1385 در راستای تولید انواع فیلتر روغن، هوا،سوخت و کابین خودروهای سبک و سنگین (ایرانی و خارجی) سایت تولیدی با مساحت های 4050 متر مربع، مشتمل بر دو سوله 1200 متری,1000 متر مربع با یک سوله 600 متری آغاز به فعالیت نمود و در طی این سال ها با افزایش سبد تولیدات و ایجاد واحدهای مختلف اداری و همچنین به کارگیری نیروهای متخصص سعی در پیشرفت روزافزون و دستیابی به اهدافی همچون استانداردهای بین المللی و رضایت هرچه بیشتر مشتریان پیشگام باشد و شایان ذکر است در حال حاضر بالغ بر 350 نوع فیلتر در سه برند لوکومبیل، کاکتوس و آرتین در دست تولید دارد.
دفتر مرکزی : تهران – تهرانپارس – فلکه سوم – خیابان 186 غربی – پلاک1 – واحد 11
کارخانه : شهرک صنعتی عباس آباد
locomobilfilter7.com / locomobilfilter7@gmail.com

1 1 1
لوکومبیل در شهرک صنعتی عباس آباد

نوآور قطعه

شرکت نوآور قطعه در سال 1384 با هدف طراحی و ساخت قطعات پلاستیکی و برقی در صنعت لوازم خانگی آغاز به کار نمود. هدف اصلی این مجموعه دست یابی به فن آوری روز در طراحی و تولید محصولات بوده است. مدیران این مجموعه همواره با به کارگیری نیروهای متخصص و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، موازی با سازمان نظام یافته سبب ساز توسعه کمی و کیفی این مجموعه گردیده اند.


تولید قطعات مرتبط با لوازم خانگی کانون اصلی فعالیت این شرکت می باشد. کیفیت ارزنده قطعات تولید شده در کنار توجه به نیاز مشتری، در افزایش سفارشات و توسعه روز افزون این شرکت موثر بوده است.
دفترمرکزی : تهران – خیابان سعدی جدید – بلوک 7 غربی – پاساژ ایران – طبقه همکف – پلاک 205
کارخانه : تهران – شهرک صنعتی عباس آباد – خیابان درنا – خیابان گلستان 4 – کوچه 2/2 – پلاک 1519
noavarghateh.com / info@noavarghateh.com

Tekiran Portfolo 100 nuk8fm85emm3dlrvzw7md7noc9snkfb18dmiji426y
نوآور قطعه در شهرک صنعتی عباس آباد


سرما سنج پارس

شرکت سرما سنج پارس با برند ماجو از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را با تولید نوشیدنی مالت در بسته بندی شیشه آغاز نمود و در راستای توسعه در سال ۱۳۹۴ با راه اندازی خط pet علاوه بر نوشیدنی مالت، آبمیوه های گازدار در بسته بندی شیشه و pet به سبد محصولات شرکت اضافه گردید.
در حال حاضر شرکت با تولید ۴۴ نوع محصول در بسته بندی یک لیتری و ۳۰۰ سی سی در دو گروه نوشیدنی مالت و آب میوه گاز دار فعالیت می نماید.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان نجات اللهی – بالاتر از طالقانی – نبش سپاس – پلاک ۱۲۷
کارخانه: تهران – کیلومتر ۴۰ جاده خاوران – بعد از پلیس راه شریف آباد – شهرک صنعتی عباس آباد
majo.ir / info@majo.ir


about 1
سرما سنج پارس در شهرک صنعتی عباس آباد

پارسیان تراش صنعت

ورود به صنعت ساخت و تولید قطعات فلزی صنعتی سال ها قبل از تشکیل شخصیت حقوقی کنونی و با اشتغال قدیمی ترین مدیر و موسس این شرکت به فعالیت های این حوزه در سال ۱۳۴۳ آغاز شد. به تدریج و با گسترش زمینه های کاری و افزایش تبادلات تجاری و مالی و هم راستا با نیازهای بازار کار، ادامه فعالیت ها در قالب یک شخصیت حقوقی  اجتناب ناپذیر می نمود. لذا در سال ۱۳۸۲ شرکت پارسیان تراش صنعت با مسئولیت محدود و با هدف انجام فعالیت های تولیدی، خدماتی، مهندسی و مشاوره‏ای در زمینه‏ های مرتبط با  ساخت قطعات صنعتی، سیستم های اتصال زمین، حفاظت کاتدیک و تجهیزات ضد انفجار به ثبت رسید.
تجارب چند ده ساله مدیران شرکت در ساخت قطعات متنوع و پیچیده از یک سو و نیاز صنایع مختلف کشور از سوی دیگر، زمینه را برای جهت گیری شرکت پارسیان تراش صنعت در ساخت تجهیزات پیچیده تر فراهم کرد و این شرکت با همکاری بهترین مهندسان و متخصصان صنعتی، طراحی، تولید تجهیزات و اجرای سیستم های ارتینگ، حفاظت در برابر صاعقه و سرج و جوش های احتراقی را تحت عنوان تجاری PTS آغاز کرد. همچنین این شرکت نماینده رسمی فروش محصولات  شرکت  OBO Bettermann آلمان و نماینده انحصاری فروش صاعقه گیرهای الکترونیکی Forend ترکیه می باشد.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان پاسداران – بوستان ۷ – شماره ۱۶۷ – واحد ۴۰۴
کارخانه: تهران – پاکدشت – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوارابن سینا – کوشاوران – کوی ۱۶ – شماره ۲۵۹۱
pts.ir / info@pts.ir

unnamed 1 10
unnamed 16
PTS . پارسیان تراش صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد
  • فناوران

شرکت فن آوران پرتو الوند از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با هدف طراحی ، ساخت و تولید انواع قالب های صنعتی شروع کرده و سپس با خرید ماشین آلات و بهره گیری از تکنولوژی CAD CAM توانست پیشرفت های شایانی را در این زمینه بدست آورد و خدمات ارزنده ای را به صنعت کشور ارائه نماید. این شرکت از سال ۱۳۸۳ با توجه به توان بالای خود تصمیم به تولید چراغ خودروهای سواری نمود و با افزایش دانش فنی و تهیه تجهیزات تولیدی با تکنولوژی روز و مطابق با نیازمندیهای تولید چراغ خودرو زمینه تولیدات خود را گسترش داده و و در حال حاضر نیز نقش بسزایی در بازار خدمات پس از فروش دارد .
دفتر مرکزی: فلکه دوم تهرانپارس – خیابان فرجام – بین آهنی آمینه و گلشنی – ساختمان سهند
کارخانه : شهرک صنعتی عباس آباد ، بلوار ابن سینا
fanparto.ir / info@fanparto.ir

unnamed 18
فن آوران پرتو الوند در شهرک صنعتی عباس آباد


پارس صدرا
شروع فعالیت شرکت پارس صدرا به فعالیت اولین موسسین  این شرکت در صنعت پلاستیک به سال 1320 باز می گردد که در آن سال ها که همزمان با ورود اولین دستگاه های تزریق پلاستیک به ایران بوده، حجم بالایی از نیاز های بازار داخل کشور توسط خانواده مونسان تامین گشته است.
پارس صدرا با تکیه بر نیم قرن تجربه موسسین خود اولین و بزرگترین تولید کننده انواع محافظ ضربه گیر حباب دار در خاورمیانه می باشد.
این شرکت پس از تولید عایق های حرارتی انعکاسی در حال حاضر به عنوان تنها تولید کننده عایق های زه کش رطوبتی، پا به عرصه صنعت ساختمان و راه سازی شده است.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان دماوند – ابتدای جاده آبعلی – کوچه البرز – پلاک 131
کارخانه: تهران – کیلومتر 35 جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – خیابان عقاب – پلاک 1625

unnamed 4
پارس صدرا دیمپل شیت نایلون حبابدار نمایشگاه صنعت ساختمان 00
پارس صدرا در شهرک صنعتی عباس آبادجامینیه

اهمیت طراحی و الگوسازی در تولید پوشاک را نمی‌توان نادیده گرفت، زیرا با تنوع و پیچیدگی خاصی همراه است. این تنوع و پیچیدگی در طراحی لباس باید با توجه به سلیقه‌ها و سبک‌های گوناگون مورد پسند افراد جامعه ایجاد شود، زیرا هر طرح و الگوی لباس می‌تواند بر زیبایی و اندام فرد تاثیرگذار باشد. جامینه با حفظ تنوع در طراحی پوشاک مردانه مطابق با نیاز روز جامعه، توانسته است با بهره‌مندی از خط تولید صنعتی پیشرفته، هزینه طراحی و تولید پوشاک آقایان را به حداقل برساند.
مدیر بخش طراحی لباس جامینه و فارغ‌التحصیل رشته طراحی مد از کشور آلمان است. طرح‌ها و الگوهای متنوع او بر اساس سلیقه ایرانی، مطابق با سبک روز جهانی است. تجربه مدیران جامینه سبب شد که سیستم طراحی و الگوسازی دقیقی در چرخه تولید پوشاک این شرکت ایجاد گردد تا بیشترین بازدهی را با حداقل نیروی انسانی داشته باشد. سیستم طراحی این قابلیت را داراست تا با ارایه تنها یک الگو از یک سایز، سایر سایزها و دراپ کت و شلوار را به صورت خودکار الگوسازی نموده و همچنین طراحی الگوی بخش‌های مختلف لباس از جمله آستر، لایی و … را به صورت خودکار اجرا نماید.
دستگاه‌های بخش الگوسازی از برند لکترا و اسیست می‌باشند. سیستم طراحی هوشمند جامینه این امکان را برای تمامی مشتریان فراهم می‌سازد تا الگوهای خاص آنها نیز طراحی و اجرا شود. جامینه با تنوع بی‌نظیری از سبک‌ها و اندازه‌ها، به خصوص سفارشی دوزی کت و شلوار با دوخت صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان با هر سلیقه است.
دفتر مرکزی : تهران – میدان هفت تیر – خیابان مفتح شمالی – کوچه نظامی – پلاک 24 – طبقه سوم
فروشگاه : تهران – میدان هفت تیر – خیابان بهار شیراز – پلاک 203
کارخانه : جاده خاوران – بعد از پلیس راه شریف آباد – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا – خیابان 65 – پلاک 1390
jamineh.com / Info@jamineh.com

fa3
جامینیه در شهرک صنعتی عباس آباد

دياني (ايران گيربکس)

شرکت ماشين سازي بزرگ دياني – ايران گيربکس – از سال 1353فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات صنعتي به ويزه گيوتين و پرس برک آغاز نموده و با بهره گيري از کادري مجرب و در سايه تلاش بسيار سهم بسزايي در ارتقا صنعت ماشين سازي در ايران داشته است.همچنين ماشين سازي بزرگ دياني همواره نسبت به بالا بردن سطح کيفي محصولات خود اهتمام ورزيده است.
در اين راستا استقرار سيستم مديريت کيفيت{ISO 9001}ودر ادامه اخذ گواهينامه CEاروپا از اقدامات اساسي اين شرکت مي باشد. توانايي ساخت انواع: گيوتين هاي هيدروليک با طول برش تا6متروضخامت برش تا60ميليمتر – پرس برک ، با ظرفيت 2000 – خم کن هاي فول هیدرولیک به طول هاي 2 الي 3متر با سيستم  P.L.C – دستگاه هاي رول بازکن  –  رولفورمينگ – نورد –  لبه زن و همچنين اين کارخانه امادگي خود را در زمينه مشاوره وهمکاري در امور تجهيزات کارگاه هاي صنعتي اعلام مي دارد.
نمایشگاه و دفتر فروش : تهران – میدان قزوین – خیابان کارگر جنوبی – نرسیده به چهارراه لشگر – مقابل پمپ بنزین – پلاک759
کارخانه و خدمات پس از فروش: تهران – کیلومتر 35جاده خاوران(جاده امام رضا) – شهرک صنعتی عباس آباد
بلوار ابن سینا – انتهای بلوار خیام – تقاطع شهید صابری – خیابان 21 – پلاک  431
dayyanigroup.com / info@dayyanigroup.com

unnamed 1 12
ماشين سازي بزرگ دياني – ايران گيربکس در شهرک صنعتی عباس آباد


شاد

شرکت لبنیات و بستنی شاد عباس آباد برای اولین بار فعالیت خود را در سال ۱۳۶۱ با تولید محصول بستنی در فروشگاهی واقع در چهارراه ولی عصر تهران آغاز و پس از گذشت چند سال به دلیل موفقیت در تولید محصول کیفی و روند رو به رشد تقاضا ازسوی فروشگاه‌های مختلف تصمیم به گسترش فضا و افزایش ظرفیت تولیدی خود نمود.
فروش محصولات این شرکت در سال ۱۳۶۸ با چنان افزایش چشمگیری روبرو شد به گونه ای که مدیران شرکت را بر آن داشت تا سیاستهای کلان خود را بر مبنای ارتقاء کیفیت و تأمین مکانی مناسب‌تر و کاملاً صنعتی جهت عرضه محصولات تولیدی خود پایه گذاری نمایند. لذا این شرکت در سال ۱۳۷۲ اقدام به خرید مکانی جدید در شهرک صنعتی عباس آباد نمود و در سال ۱۳۷۶ از تهران به محل کارخانه جدید نقل مکان نمود. شرکت شاد در حال حاضر با موفقیت در اخذ کلیه مجوزهای قانونی اعم از پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، علامت استاندارد و ایزوهای مختلف از یکسو و با بهره گیری از پیشرفته‌ترین ماشین آلات و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا از سوی دیگر توانسته با سربلندی تولید محصولات بستنی خود را در پنج گروه با بیش از 86 طعم در کنار دیگر فراورده‌های لبنی خود اعم از شیر، ماست، دوغ، خامه و … گسترش دهد.
بر این باوریم  به لطف و عنایت پروردگار و همت بلند مدیران و توانمندی پرسنل مجرب این شرکت بتوانیم روز به روز محصولات جدید و با کیفیتی متفاوت تولید نموده و به مردم عزیز میهن اسلامی عرضه نماییم.
دفترمرکزی: چهار راه سبلان – خیابان مدنی جنوبی – خیابان شهید رضا رجبی- پلاک ۱۲۴
کارخانه: شهرک صنعتی عباس آباد
shadicecream.com / info@shadicecream.com

unnamed 19

ایران فاتح


ایران فاتح تولید کننده انواع قالب کفش و ماهیچه کفش . ما برای تولید قالب هایی با کیفیت بالا جدبدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا را وارد کشور کرده و در چرخه تولیدمان به خدمت گرفته ایم تا مشتریان مان بدون کوچکترین دغدغه ای قالب های ماهیچه را در تولید کفش های مورد نظرشان مورد استفاده قرار دهند.
دفتر فروش : تهران – سعدی شمالی – کوچه جابرزاده – پاساژ مهدی – پلاک ۹
دفتر مدلسازی : تهران – خیابان جمهوری – خیابان ظهیرالاسلام – خیابان آزادیخواه – کوچه مراغه ای – پلاک 37
کارخانه : تهران – جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا – خیابان درنا – پلاک 1440
iranfatehco.com / info@ali-abbasiazad

unnamed 27
ایران فاتح در شهرک صنعتی عباس آباد

نوبرسبز

شرکت نوبرسبز از سال 1377 به عنوان بنیان گذار تولید میوه جات و سبزیجات منجمد به روش انجماد سریع (IQF) به جهت حفظ بیشترین تازگی و با هدف تولید محصولات با کیفیت جهانی، در ایران فعالیت خود را آغاز کرد. نوبر سبز علاوه بر به کار گیری تکنولوژی و ماشین آلات روز اروپا و آمریکا، بهره گیری از دانش روز و اصرار در استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت و دست چین شده،  موفق به تولید محصول با کیفیت جهانی شده است که در حال حاضر علاوه بر تامین نیاز بازار های داخلی، محصولات تولیدی شرکت  نوبر سبز به بیش از 10 کشور جهان صادر می شود.

محصولات نوبر سبز در پنج دسته ی سبزیجات منجمد برگی، سبزیجات منجمد غیربرگی، میوه جات منجمد، محصولات سرخ شده و سیب زمینی نیمه آماده، تولید و بسته بندی می شود. در سال های اخیر که فرهنگ مصرف مواد اولیه آماده در سبد غذایی مصرف کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است، نوبر سبز نیز با تلاش های بی وقفه سعی در تامین نیاز های مشتری های ارزشمند خود دارد.
استفاده از مواد اولیه ی سالم و دستچین، تحقیق و نوآوری در زمینه ی کشاورزی، کاهش زمان رسیدن مواد اولیه به کارخانه، بهره گیری از تکنولوژی مدرن و خط تولید مکانیزه و پیشرفته، دریافت گواهینامه های استاندارد بین المللی و صادرات محصولات به بیش از 10 کشور جهان، همچنین 18 سال تجربه در تولید محصولات سالم، مهر تاییدی است بر کیفیت تک تک محصولات نوبر سبز که کیفیت، تازگی و طعم واقعی را به خانه ی شما می آورد.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از میدان ونک – کوچه نگار – پلاک ۸ – طبقه چهارم
کارخانه: تهران، – پاکدشت – بعد از شریف‌آباد – جنب دوربرگردان – شهرک صنعتی عباس‌آباد
 nobar.ir /  info@nobar.ir

foraboutuspage
نوبر سبز در شهرک صنعتی عباس آباد

بسپار پلیمر آسیا

شرکت بسپار پلیمر آسیا با بیش از بیست سال تجربه و با استفاده از آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا و به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و با همکاری و همیاری کادری مجرب و کارآزموده در زمینه تولیدات مختلف پلیمری از قبیل فیلم شرینک، فیلم عریض کشاورزی، کیسه فریزر، کیسه زباله و خانگی، گرانول و کامپاندهای PE،PP در گریدهای مختلف موفق گردید نه تنها پاسخگوی کارخانجات ومصرف کنندگان داخل کشور بوده بلکه در امر صادرات نیز جایگاه مناسبی داشته باشد.
دفترمرکزی و کارخانه : تهران – جاده خاوران – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا
خیابان درنا – خیابان گلستان – کوچه 2/1 – شماره 1475
daryapolymer.com / info@daryapolymer.com

Afaf
بسپار پلیمر آسیا درشهرک صنعتی عباس آباد

گل آفرین

صنایع غذایی گل آفرین از سال ۱۳۵۶ با هدف عرضه محصولات سالم و با کیفیت در زمینه صادرات ، بسته بندی ، فروش و توزیع انواع خیارشور، ترشیجات ، کنسروها، سبزیجات ، عرقیات ، مرباجات ، رب ، شیرینی ، حبوبات ، خشکبار ، غلات ، خرما و فرآورده های خرما تنقلات و غیره پا به عرصه نهاد . هم اکنون محصولات این شرکت در بازارهای داخل و خارج از کشور توزیع شده و در دسترس مصرف کنندگان ایرانی و خارجی قرار میگیرد. استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و تجربه و مهارت در ارائه محصولاتی با کیفیت های ممتاز، ما را به عنوان یک عضو فعال و مطرح در صنعت غذایی کشور در زمینه صادرات مطرح کرده است ، هدف ما اطمینان و بهبود مستمر کیفیت و سلامت محصولات به جهت بالابردن ارزشهای غذایی و ایجاد فعالیت در صنعت کشاورزی می باشد.
شهرک صنعتی صفادشت – تقاطع بلوار ۵ غربی و‌ بلوار تیر – پلاک ۲۰۶ ‌.
شهرک صنعـتی عباس آباد –  بلوار حاتم راد – کوچه ۹ – پلاک ۲۵۰۵
goalafarin.com / info@ goalafarin.com


شهرک صنعتی عباس آباد و جذب نیروی کار: از آنجایی که یکی از مهمترین نیازهای شهرک صنعتی عباس آباد ، نیروی انسانی است کارگران ومتخصصین ساده وماهر درزمینه های مختلف صنعتی، ابتدا آموزش دیده و سپس نیازهای فنی مراکز پژوهشی – صنعتی و تولیدی را تامین می نمایند.

مدیرعامل و هیئت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد:

نام:سمت شغلی:نام شرکت:
سید سجاد هاشمی رئیس هیئت مدیره راشیــران
سیاوش حقیقی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل اریان سپهر
مرتضی اسلام زادهعضو هیئت مدیره روناک یکتا
محسن تورانی عضو هیئت مدیره چدنیت صدر
علی اکبر رحمانی عضو هیئت مدیرهچینی میلاد
محسن مـلائی عضو هیئت مدیرهگوهرقطعه پارسیان

تماس با شهرک صنعتی عباس آباد:

آدرس: محور تهران-گرمسار بعد از پاسگاه شريف آباد  – باند شمالي جاده –  در فاصله 45 كيلومتري شهر تهران
تلفن تماس: 36433452
فکس: 36427130
وب سایت: www.abbasabadco.com
پست الکترونیک:info@abbasabadco.com

مقالات مرتبط:

شهرک صنعتی پایتخت؛ قطب تولید و اقتصاد استان تهران

کتاب اول و نقش بانک های اطلاعات مشاغل در توسعه و رشد کسب و کارها+تصویر

5 تا از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی در دنیا، چطور فعالیت می‌کنند؟

اهمیت دایرکتوری ها در ارتقاء کسب و کار شما

اگر سوال، انتقاد یا پیشنهادی در مورد این مقاله دارید، می توانید از بخش دیدگاه ها یا نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *