هر آنچه باید درباره ی صنعت کاران بدانید!

طی یک دهه گذشته در جهت پاسخگویی به نیاز روز افزون صنایع و مشاغل به بانک های اطلاعاتی ، موسسات مختلفی به تولید و نشر راهنماهای عمومی و موضوعی تحت عناوینی چون کتاب ۱۱۸، کتاب اول، کتاب دوم ، کتاب سفید، کتاب صنعت و کتابهای نمایشگاهی پرداخته اند. صرفه نظر از تفاوتهای کمی و کیفی این بانک های اطلاعاتی، در حوزه شهرک های صنعتی که قریب به هشتاد درصد صنایع را در خود جای داده اند ، بانک اطلاعات به روز و استانداردی نداشتیم.

کانون تبلیغاتی افق آریایی از ابتدای سال ۹۵ با درک این خلاء و پس از دریافت مجوز از شرکت سرپرستی شهرک های صنعتی استان تهران، پس از یکسال عملیات اجرایی جمع آوری اطلاعات ، چاپ و نشر کتاب بانک اطلاعات شهرک های صنعتی استان تهران را در دستور کار خود قرار داد.

استقبال مدیران محترم از این کتاب کاربردی و البته با تاریخ مصرف حداقل ۳ ساله، با به اتمام رسیدن تیراژ پنج هزار نسخه ایی آن و از سوی دیگر افزایش سرسام آور قیمت کاغذ و چاپ که قیمت تمام شده کتاب سیصد صفحه ایی را چند برابر می کرد ما را بر آن داشت این کتاب را در قالب سی دی و دسپس ایبوک در آورده و تقدیم متقاضیان کنیم. خلاصه آنکه ، بازخورد تولید و عرضه این کتاب دست کم فراتر از انتظار مجریان این پروژه بوده است.

موقعیت فعلی طرح

از آنجا که انجام مراحل بازاریابی و فروش محصول به صورت تلفنی با مراجعه حضوری دشواری های خاص خود را دارد سایتی تحت عنوان صنعت کاران تدارک دیده شده که به صورت آنلاین به کاربران خدمات ارائه کند. لازم به توضیح است سایتی جستجو محور برای شهرک های صنعتی ایران در دست بررسی است که پس از دریافت مجوز های مربوطه در دستور کار این کانون قرار می گیرد.
نشانی ما: تهران، سه راه اندیشه
تلفن: ۰۹۱۲۰۹۶۶۱۵۸