شهرک صنعتی اشتهارد ؛ نخستین کارگاه بزرگ رونق تولید و اشتغال .

شهرستان اشتهارد از شهرهای باستانی ایران است که در استان البرز قرار دارد. با شهر تهران حدود ۱۲۲ کیلومتر و با شهر کرج حدود ۸۸ کیلومتر فاصله دارد. این شهر در یک منطقه با آب و هوای نیمه خشک و نسبتا کویری واقع شده‌است. مساحت آن متجاوز از ۸۰۰ کیلومتر مربع و در مسیر جاده تهران به استان‌های غربی ایران واقع است. دارا بودن بزرگترین شهرک صنعتی ایران در منطقه اشتهارد و وجود مجتمع‌های صنعتی و کارخانجات بزرگ در سطح شهرستان اهمیت و رونق خاصی به منطقه بخشیده‌است.
شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای ۱۲۰ کیلومتری از تهران (معافیت مالیاتی و حقوق گمرکی) می‌تواند مکان مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد. سهولت در دسترسی به شاه راه‌های مواصلاتی، وجود نیروی انسانی متخصص و زمین و کارخانجات موجود، این شهرک را به مکان مناسبی جهت احداث کارخانجات جدید و تولید انواع محصولات نموده‌ است.. عملیات اجرایی شهرک صنعتی اشتهارد در سال ۳ – ۱۳۷۲ در زمینی به مساحت ۱۶۵۰ هکتار آغاز و زمین صنعتی آن بالغ بر ۱۱۰۰ هکتار می باشد .

راه های دسترسی به شهرک صنعتی اشتهارد

از طریق آزاد راه تهران – کرج و از کرج توسط محور کرج – محمد شهر جهت جنوب غربی با عبور از آبادیهای محمد شهر – ماهدشت‌- پلنگ آباد – مهدی آباد – مختار آباد و شهر اشتهارد طی مسافت ۵ کیلومتری بعد از شهر اشتهارد به سمت بوئین زهرا ، فاصله این محور از تهران تا شهرک صنعتی حدود ۱۲۰ کیلومتر می باشد . از طریق آزاد راه تهران کرج و از کرج توسط محور مهرشهر – ماهدشت و ادامه مسیر قبلی و این فاصله حدود ۱۳۰ کیلومتر می باشد .

از طریق جاده مخصوص و قدیم تهران کرج – بعد از خروجی شهریار با تغییر جهت به سمت جنوب غربی با عبور از گذر جنوب شهر اندیشه – جنوب و سه راهی ملارد و فردیس – یوسف آباد صفادشت به محور اشتهارد رسیده و از آنجا گذر از آبادیهای پلنگ آباد – مهدی آباد – خرد آباد – مختارآباد و شهر اشتهارد با طی مسافتی حدود ۵ کیلومتر از اشتهارد به سمت بوئین زهرا از این فاصله حدود ۱۰۵ کیلومتر میباشد.

قرار گرفتن شهرک صنعتی اشتهارد در خارج از شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران امکان استقرار واحدهای صنعتی جدید را فراهم نموده است این واحدها می توانند در منطقه بندی های در نظر گرفته شده برای گروههای مختلف صنعتی مستقر شوند. صنایع مجاز شهرک صنعتی اشتهارد عبارتند از :

• فلزی • کانی غیر فلزی • غذایی • برق الکترونیک • نساجی و پوشاک • شیمیایی • سلولزی

معافیت مالیاتی

یکی از اصلی ترین دلایل برای استقرار در شهرکهای صنعتی استفاده از مزایای خرید زمین و قیمت دولتی می باشد . با توجه به سیاستهای وزات صنعت معدن تجارت برای توسعه امو تولیدی در کشور ، اقدامات صورت گرفته برای ایجاد و راه اندازی شهرکهای صنعتی است که تولید کنندگان می توانند زمینهای قابل واگذاری را با قیمت دولتی و نحوه پرداخت اقساطی تحت تملک در آورند .

مزایای استقرار در شهرک صنعتی اشتهارد :

1- امکان اخذ زمین با قیمت دولتی و پرداخت به صورت اقساطی

2- استقرار در خارج از شعاع 120 کیلومتری تهران و استفاده از معافیت مالیاتی

3- وجود زیر ساختهای پایدار در شهرک صنعتی اشتهارد از جمله آب ، برق ، گاز

4- وجود بخش خدماتی در ابتدای شهرک برای خرید ملزومات و یا امور خدماتی

5- نزدیکی به شهر اشتهارد

6- قابلیت تولید محصولات شیمیایی

7- وجود شرکت خدماتی متشکل از مدیران واحدهای تولیدی برای اداره شهرک صنعتی

محیط زیست در شهرک صنعتی اشتهارد

حفـاظت از محیـط زیست در جهت تـوسعه پایدار در سر لـوحه بـرنامه های شـرکت قرار داشته و بدین لحاظ شـرکت شهرکهای صنعتی تهران پـیگـیر مسائل زیـست محیـطی و تـهیه طرحهای دفـع فـاضـلاب می باشد. در این خصوص علاوه براحداث شبکه جمع آوری فاضلاب قرار داد تصفیه خانه ۳۰۰۰ مترمکعب درروز منعقد گردیده و ظرف یکسال آینده به بهربرداری خواهد رسید. تاکنون ۴۸۹۰۰۰ اصله نهال در شهرک غرس شده است

از شرکت های بزرگ در این منطقه می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:
شرکت داروگر ، شرکت همگان کار صنعت ، شرکت کاشی و سرامیک زاگرس ، شرکت موتورسیکلت تلاش ، شرکت ریس نخ ، شرکت شیشه ایمنی به نور و…شهرک صنعتی اشتهارد ؛ نخستین کارگاه بزرگ رونق تولید و اشتغال .

همگان کار صنعت

شرکت تولیدی همگان کار صنعت، یکی از شرکت های تولید کننده انواع لوازم خانگی از قبیل: ماشین های لباسشوئی، ماشین های ظرفشوئی و اجاق گاز و .. می باشد.
شرکت همگان کار، صنعت با برقراري يک سيستم بسيار مدرن و گشوده سرويس و خدمات فروش و ارايه گارانتي مناسب، اطمينان مشتريان و خريداران کالاي خود را بخوبي جلب نموده و از اين طريق جايگاه ارزنده اي در بازار ايران یافت. شرکت همگان کار، صنعت داراي استانداردهاي ايمني کالا از ايران و همچنين دارنده گواهينامه سيستم مديريت کيفيت ايزو مي باشد.

شرکت همگان کار، صنعت اميدوار است که بتواند با ياري خداوند متعال در نگهداري و افزايش کيفيت کالاي توليدي خود موجب سربلندي صنعت و افتخار ايران اسلامي باشد.
دفتر مرکزی: تهران- پاسداران – خیابان پايدار فرد – نبش لنگران
کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد
 ardo.ir /  info@ardo.ir 

شهرک صنعتی اشتهارد ؛ نخستین کارگاه بزرگ رونق تولید و اشتغال .

سازه پویش

شركت سازه پویش بعنوان یکی از برترین شرکتهای گروه قطعات خودرو عظام و با تولید محصولات متنوع ، بزرگترین تامین کننده سیستمهای الکترونیکی و مکاترونیکی خودرو برای خطوط OEM می باشد این شرکت درمسیر جهانی شدن با بهره برداری از دانش فنی واستانداردهای بین المللی طراحی وساخت و همچنین همکاری با شرکت های معتبر خارجی بعنوان شرکاء تجاری از جمله Bosch ,Benteler,Mobis,PanaSonic,Daesung به یکی از معتبرترین تولیدکنندگان قطعات الکترونیک ، مکاترونیک و پلیمر در منطقه خاورمیانه تبدیل شده است.
در راستای ماموریت کلی شرکت سازه پویش ، اعتقاد بر این است که کارکنان ارزشمند ترین سرمایه های شرکت و عامل موفقیت می باشند لذا استراتژی مدیریت منابع انسانی شرکت بر روی جذب و پرورش بهترین استعدادهای موجود در جهت پشتیبانی از اهداف سازمان و رشد و توسعه همه جانبه متمرکز شده است .
تعامل سازنده میان مدیران و پرسنل و تقسیم ارزش های سازمانی به رشد اقتصادی و پرسنلی منجر گردیده و ایجاد شرایط کاری ایمن ، بسترهاي انگيزشي ، امکانات مناسب آموزشي ، ترویج نظام جانشین پروری و مسئولیت پذیری ، فضایی پویا و شاداب در شرکت برای خلق ارزش ها مهیا نموده است.
دفتر مرکزی: کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص – خیابان عاشری – انتهای بلوار تعاون – پلاک ۲۴
کارخانه2: کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص – خیابان عاشری ، انتهای بلوار تعاون
کارخانه1: شهرک صنعتی اشتهارد – فاز یک – قطعه ۲۸۶
sazehpouyesh.com / info@sazehpouyesh.com

5004 baner1 2

درسا دارو

شرکت درسا دارو (سهامی خاص) در سال 1378 با هدف خدمت به نظام سلامت و تولید داروهای مورد نیاز و ضروری کشور با نگرش نوآوری و کیفیت محوری به منظور دسترسی پزشکان و بیماران به مهمترین داروهای مورد نیاز، تاسیس گردید. يكي از بزرگترين افتخارات اين شركت، حاصل تلاش چندین ساله تيم هاي تحقيقاتي درسا دارو با همكاري اساتيد برجسته دانشكده داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و صنایع مرتبط، سنتز ماده اولیه دارویی نيتروگليسرين و همچنین تولید انبوه قرص پیوسته رهش نیتروگلیسرین با برند دروکانتین® با بسته بندی منحصر به فرد بلیستر فویل آلومینیومی در سال 1388 و همچنین فرآورده دانش بنیان یدوفولیک® در سال 1395 می باشد.

شرکت درسا دارو از معدود شرکت های دارویی می باشد که با رعایت اصول و استانداردهای تولید محصولات دارویی موفق به اخذ گواهی GMP در محصولات دارویی (جامدات عمومی- سوسپانسیون پودر خشک) گردیده است.
دفتر مرکزی : تهـران – محله تیمـوری- بلـوار شهـید صالحی – برج فناوری طرشت- طبقه هشتم 
کارخانه : استان البرز- شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار دکتر حسابی غربی – خیابان گلنوش سوم – خیابان گلفام چهارم 
dorsadarou.com / info@dorsadarou.com

ourhistoryen


عظام

گروه قطعات خودرو عظام از 12 شرکت بزرگ تولیدی بزرگ تشکیل شده است. موضوع کسب و کار گروه، تولید قطعات خودرو است و فعالیت آن از سال 1376 آغاز شده و تا کنون ادامه دارد. شرکتهای عضو گروه در تهران و استان‌های مختلف دیگر از جمله آذربایجان شرقی، گیلان، البرز و اصفهان استقرار یافته‌اند و شرکت “مادر” نیز با نام “گروه قطعات خودرو عظام” ثبت و در تهران مستقر است. اخذ لیسانس‌های معتبر و همکاری‌های فنی، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا از شرکتهای صاحب‌نام جهانی از قبیل Mando ،Mahle ،Bosch و Valeo و … از جمله دستاوردهای این گروه بوده که طی دو دهه گذشته ضمن تولید قطعات مهم و با کیفیت، توانمندی‌های بالای خود را در پشتیبانی از صنعت خودرو کشور به اثبات رسانیده است.

شرکت‌های صاحب‌نام جهانی از قبیل Mando ،Mahle ،Bosch و Valeo و … از جمله دستاوردهای این گروه بوده که طی دو دهه گذشته ضمن تولید می‌شود.
دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد – بلوار علامه جنوبی
کارخانه: اشتهارد – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان بیرونی – بلوار حسابی شرقی – خیابان سبلان
tzmco.com / info@tzmco.com

2a690b32000142f

ماداکتو 

طراحی و تولید انواع گیت کنترل تردد و دستگاه حضور و غیاب . شرکت دانش بنیان ماداکتو با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان خود در زمینه طراحی و تولید انواع گیت تردد و دستگاه های اکسس کنترل (کنترل دسترسی) توانسته است خدمات خود را به تمامی سازمانها و ارگانهای داخلی و تعدادی از کشورهای خاورمیانه عرضه نماید. این شرکت با در نظر گرفتن درخواستهای ارگان ها، کارخانه ها، ادارات و …. توانسته است محصولاتی را مطابق با نیازهای این مجموعه ها طراحی و به تولید برساند.

با توجه به قوانین و سیاستهای مختلف مشتریان محترم ، هر سازمان و ارگانی با بررسی شرایط و نیاز خود، تردد افراد را کنترل می نماید. از جمله گیت هایی که میتوان در سازمان های اداری و دولتی تعبیه نمود، گیت شیشه ای ، گیت مترویی و گیت سویینگ میباشد که به عنوان گیت حراستی یا گیت امنیتی نیز شناخته میشوند. گیت سه اهرمی یا گیت نفر رو به صورت متداول در ایستگاههای اتوبوس و باشگاههای ورزشی استفاده میشود، برای ورزشگاه های بزرگ میتوان از گیت تمام قد یا گیت استادیومی و برای فرودگاه ها از گیت فرودگاهی یا گیت پاسپورتی و جهت افزایش ضریب امنیتی مراکز صنعتی و نظامی از گیت انتحاری یا راهبند دفنی که تولید شرکت دانش بنیان سامانه هوشمند ماداکتو می باشند استفاده نمود.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان ستارخان – نرسیده به چهارراه خسرو – پلاک 581 – ساختمان ماداکتو
کارخانه : استان البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – فاز 3 – قطعه 3754
دفتر اهواز : کیانپارس – دوم شرقی – مجتمع تجاری تشریفات – طبقه ششم- واحد 613
دفتر مشهد : انتهای بلوار جانباز – روبروی پل آموزگار
madakto.net / sales@madakto.ne

madakto team


آریا شیمی رایکا

شرکت دانش بنیان آریا شیمی رایکا با چشم انداز تبدیل شدن به برترین تولیدکننده مواد اولیه صنایع شیمیایی پا به عرصه طراحی و تولید انواع محصولات مورد استفاده در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی نهاده و در سالهای اخیر با اتکا به توانایی پرسنل متخصص ، همکاری کارشناسان خبره و فناوری های روز دنیا انواع سورفکتانتها را مطابق با استانداردهای نوین و کیفیتی برتر به تولید انبوه رسانده است.
این شرکت با ظرفیت تولید انبوه کوکونات دی اتانول آمید ، سویا دی اتانول آمید ، کوکونات مونو اتانول آمید ، اولئیک اسید دی اتانول آمید ، کوکوآمیدو پروپیل بتایین ، دی سدیم لوریل اتر سولفوسوکسینات ، دی سدیم اولئامید سولفوسوکسینات ، ، گلیسیرین دارویی ، استرکوات جامد ، استرکوات مایع ، تگزاپن صدفی ، آمونیوم لوریل اتر سولفات ، اتیلن گلایکول مونواستئارات ، آمونیوم لوریل سولفات ۳۰ % ، پلی اتیلن گلایکول ۳ دی استئارات ، پلی اتیلن گلایکول ۱۵۰ دی استئارا ت ، پلی اتیلن گلایکول ۷ گلسریل کوکوات ، ایزوتیازولین ، آلکیل لاکتات ، مالئیک اکریلیک کوپلیمر ، کوکوآمیدو پروپیل دی متیل آمین اکساید ، دی سدیم لوریل سولفوسوکسینات ، اتیلن گلایکول دی استئارا ت ، بنزالکونیوم کلراید ، لوریل دی متیل آمین اکساید ، پتاسیم اولئات ، کوکوآمیدوپروپیل هیدروکسی سولتین ، تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات ، روغن سبزه ، فوم حفاری ، پلی اتبلن گلایکول ۴۰۰۰ ، پلی اتیلن گلایکول ۶۰۰۰ ، پالم فتی اسید دی اتانول آمید ، آلکیل دی متیل بتائین ، مخلوط سورفاکتانت های نانیونیک و آمفوتریک و مخلوط سورفاکتانت های کاتیونی وغیر یونی با همکاری نزدیک مراکز علمی – تحقیقاتی به خط تولید خود ، شرکتی پیشرو در صنعت شیمیایی محسوب می شود.
دفتر مرکزی : تهران – میدان آرژانتین – خیابان بخارست – کوی هفدهم – پلاک ۱۸ _ طبقه اول
کارخانه : کرج – شهرک صنعتی اشتهارد
asrc.ir / info@asrc.ir

IMG 8689 2

پارس البرز پوشش

 صنایع شیمیایی پارس البرز پوشش با کادری مجرب و متخصص با پشتوانه نزدیک به سه دهه سابقه در زمینه تولید انواع رنگهای صنعتی ، پوششهای حفاظتی و کفپوش های اپوکسی وپلی یورتان وهمچنین انواع درزبند ها،  در سال 1385 آغاز نموده و در راستای حرکت به سوی کنترل و کیفیت محصولات موفق به اخذ گواهینامهISO 9001:2008  از UKASانگلستان گردیده است.
این مجموعه با توجه به نیاز صنایع با سرلوحه قراردادن شعار تولید و تحقیق، در راستای ارائه محصولات با کیفیت برتر همگام با نیاز صنایع مختلف درخدمت صنایع داخل و خارج کشور می باشد.
هم اکنون شرکت پارس البرز پوشش علاوه بر بهره گیری از  نیروی های متخصص و کارآزموده خود ، با توانمندی بالا در زمینه های تحقیق و توسعه و به کارگیری امکانات و تجهیزات مناسب در جهت ساخت و تولید انواع رنگهای صنعتی و پوشش های حفاظتی و البته رنگهای تخصصی ، در زمینه مشاوره فنی ، برگزاری سمینارهای علمی- تخصصی و اجرای انواع پوشش ها فعالیت داشته و آمادگی خود را جهت همکاری با واحدها و صنایع مربوطه اعلام می دارد.
دفتر مرکزی :تهران – شهرک اکباتان – بلوار شهید نفیسی – برج آریو اکباتان – طبقه 3 – واحد 301
کارخانه : استان البرز- شهرک صنعتی اشتهارد- دکتر حسابی غربی- بهستان سوم – قطعه 621 تا 624
alborzpooshesh.com / info@alborzpooshesh.com

unnamed 3

دانه هاي شيشه ایی

شرکت دانه هاي شيشه اي بزرگترین تولیدکننده دانه های شیشه ای خاورمیانه در اواخر سال 1386 تولید خود را آغاز نمـود، تولیدات ایـن شرکت براساس استانداردهای بین المللی: EN1423, EN1424, BS6088, AASHTOM247-05 می بـاشد. با توجه به داشتن استاندارد ملی ما قادر هستیم تـا کل نیازهای کشور را بـراساس کیفیت جهانی تامین و تضمین نمائیم.
شرکت دانه های شیشه ای دارای آزمایشگاه مجهز به دستگاه های مدرن و تجهیزات مربوطه به همراه تست های کنترلی و انجام بازرسی های مستمر در ایستگاه های مختلف خط تولید توسط کارشناسان با تجربه این صنعت می باشد.
دفتر مرکزی : تهران – سعادت آباد – خیابان 38- پلاک 41- طبقه دوم
کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار دکتر حسابی – خیابان صبا 2 – نسیم 1
 glassbeadsco.com /  Mohades@glassbeadsco.com

glasss

نهرآب گستر

نهرآب گستر تهران در سال 1369 با هدف تولید و تامین تجهیزات صنایع آب رسانی تاسیس شد.
در حال حاضر گروه صنعتی نهرآب گستر اشتهارد با 11 سایت تولیدی فعال، مجموعاً در زمینی به مساحت 200،000متر مربع و زیر بنایی مجموعاً به مساحت 40000 متر مربع ، با بهره گیری از جدیدترین امکانات جوشکاری، ریخته گری اتوماتیک و دستگاههای براده برداری و نوردکاری و رول کاری، فورجکاری، پرسکاری و خط رنگ اپوکسی پودری الکترواستاتیک با پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود و روز دنیا و با داشتن بیش از 680 نفر پرسنل مجرب، انواع اتصالات و شیرآلات چدنی و فولادی را تولید می کند و با دریافت گواهینامه های بین المللی , ISO 10002:2014, ISO 14001:2015 SO9001:2015 ISO 3834:2005, و OHSAS 18001:2007 از شرکت CCQM سوئیس و همچنين نشان ملي استاندارد از سازمان ملي استاندارد ايران، از نظر کیفیت با محصولات سازندگان معتبر جهانی رقابت می نماید.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان پاسداران – برج سفید – طبقه سوم و چهارم – واحد 408
کارخانه : البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – بلوار غزالی غربی – تنگستان چهارم
nahrab.net / info@nahrab.net

07

 آب صنعت تهران

شرکت آب صنعت تهران از پیشگامان تهیه و تولید ملزومات صنایع آب و فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی است که در سال 1370 تاسیس شد و در همان سال‌های آغازین، تحقیق و توسعه در زمینه تولید دریچه منهول کامپوزیت و هندهول (حوضچه کامپوزیت) را آغاز و پس از احداث فاز اول کارخانه در شهرک صنعتی اشتهارد موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری از سازمان صنایع و معادن گردید.
واحد تولیدی صنعتی آب صنعت تهران با تکیه به رهبری مدیریت پویا و با پشتوانه‌ی واحد R&D، پرسنل و مهندسان متخصص و خلاق، همواره واحد تولیدی پیشرو و فنآورانه در زمینه تولید محصولات کامپوزیت در سطح کشور و منطقه می‌باشد. این واحد تولیدی صنعتی با توجه به نیازهای زیر ساخت پروژه های عمرانی و صنایع در حال پیشرفت به توسعه محصولات خود پرداخت و به تدریج سبد محصولات را تکمیل نمود و در این راستا با بهره‌گیری از تکنولوژی و تجهیزات به روز توانسته است کلاس‌های مختلف دریچه‌ کامپوزیت، اتاق شیر و تاسیسات کامپوزیت، هندهول کامپوزیت، سایتهول کامپوزیت، منهول‌ کامپوزیت و تیر برق کامپوزیت را جهت کاربری‌های متنوع با بهترین کیفیت ممکن و با رعایت بالاترین سطح استانداردها تولید نماید.
دفترمرکزی: پاسداران – برج سفید – طبقه 7 – واحد 708
کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار حافظ غربی – تنگستان سوم – تاکستان دوم – تنگستان اول – شماره 340
sales@absanatco.com   / absanatco.com

innerbanner

چای مانی

شرکت چای مانی در سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را با پشتیوانه ی بیش از ۳۰سال تلاش مستمر در واردات ، بسته بندی و توزیع انواع چای در شرکت طلا چای با برندهای طلا، تشریفات، مانی، و فامیل آغاز نمود. این شرکت با هدف تهیه مرغوب ترین چای ها از سیلان، کنیا تا باغ های آسام و دارجلینگ هند از تجارب بهترین کارشناسان چای کشور بهره گرفته است تا عالی ترین و گوارا ترین چای ها را متناسب با ذائقه ی مصرف کنندگان تولید و عرضه نماید.

همچنین این شرکت سعی نموده است با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای بسته بندی و آزمایشگاههای تخصصی کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری از توان بهترین متخصصان و نیروهای کار آزموده در امرتولید، در کارخانجات خود در شهرک صنعتی اشتهارد ضمن رعایت بالاترین استانداردهای تولید در این صنعت، به صورت روز افزون توان رقابتی خود را در سطح بازار های داخلی و خارجی افزایش داده و پاسخگوی اعتماد مشتریان خود باشد.

جام ریز

شرکت مهندسی جام ریز که در سال ۱۳۷۳ تاسیس گردید با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون در زمره شرکت های برتر تسمه کشور شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است تا به صورت پویا و نظام مند در توسعه و تعالی زیر ساخت های صنعت کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین لاستیک گام بردارد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان سعدی – خیابان منوچهری – ، کوچه دکتر آقاجان – پلاک ۱۳، – واحد ۶
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – ، بلوار غزالی غربی – خیابان تنگستان چهارم – خیابان تاکستان سوم – قطعه ۳۳۵
 jaamriz.com /  info@jaamriz.com

jamriz belt portfolio 8 1030x684 1

ایران شیمی


ایران شیمی در سال 1357 میتوان گفت به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه مواد شیمیایی آغاز نمود و پس از چندین دهه فعالیت در تولید مواد شیمیایی معدنی به صورت تخصصی همینک دارای چهار واحد تولیدی در چهار نقطه از کشور عزیزمان ایران می باشد؛ همچنین مجموعه ایران شیمی خدماتی مانند مشاوره جهت راه اندازی خطوط تولید و تامین مواد اولیه سازمان ها و شرکت ها و کارخانجات را در یک تراز علمی و تخصصی ارائه می نماید. این مهم به پشتوانه کارکنان تحصیل کرده و کارآزموده و متعهد به مجموعه ایران شیمی در طول چندین دهه تلاش و فعالیت در عرصه ی تولید مواد شیمیایی و بازرگانی به دست آمده است.
   دفتر مرکزی :   ارومیه – خیابان حسنی – پلاک 546
  آدرس واحد های تولیدی : شهرک صنعتی اشتهارد
        زنجان – شهرک صنعتی نوآوران
        تبریز – شهرک صنعتی سلیمی
        ارومیه – کیلومتر 6 جاده سلماس
iranshimico.ir / info@iranshimico.ir

Iranshimi Slide

نسوز آریا گهر

تولید کننده نسوزهای پیشرفته سیلیکون کارباید باند نیتریدی و اکسیدی . به لطف پروردگار در پی تجربه ای بس طولانی خبرگان و صاحب نظران فناوری نوین و همچنین بکارگیری مدرن ترین تجهیزات و دانش فنی از معتبرترین تولیدکنندگان خارجی در زمینه نسوزهای پیشرفته سیلیکون کارباید نیتریدی و سیلیکون کارباید باند اکسیدی در سال ۱۳۸۹ برای اولین بار در کشور عزیزمان جهت تامین نیازهای صنایع چینی مظروف سرامیک، آلومینیون، مس و… پا به عرصه تولید نمود و مفتخر است به عنوان تنها تولید کننده این نوع تولیدات در کشور توانسته با برداشتن گامی هرچند کوچک با موفقیت در خود کفائی کشور سهیم شود که موید آن تائیدیه و رضایت کتبی مصرف کنندگان محترم است و مطمئن هستیم با همیاری شما به هدف مطلوب خواهیم رسید.
دفترمرکزی و کارخانه : البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار غزالی شرقی – خیابان سرو ۲ – صنوبر ۱ – قطعه ۳۲۹۱
 nasoozeariagohar.com / info@nasoozeariagohar.com

images 1

فراسازان جامع مریک 

شرکت فراسازان جامع مریک  فعالیت مستقل خود را از سال 1390 آغاز نموده است. مهمترین آرمان این مجموعه به عنوان یک عضو کلیدی در صنعت تولید و خدمات ایران جلب رضایت مشتریان، ارتقای سطح دانش فنی و همچنین مشارکت در توسعه صنعتی کشور بوده است.
فاز اول این مجموعه در راستای خدمات طراحی و تولید انواع تجهیزات فلزی اعم از گریتینگ، لدر، هندریل و پلت فرم آغاز به فعالیت نمود .
فاز دوم گروه صنعتی جامع مریک با هدف کمک به ارتقاء سطح کمی و کیفی صنعت گالوانیزه کشور از ابتدای سال 1399 در زمینی به مساحت 10،000 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد که جزء بزرگترین شهرک های صنعتی کشور و شاهراه عبوری به تمامی نقاط ایران می باشد، تاسیس گردید.
کامل تر از همیشه :
فاز سوم این مجموعه در راستای تکمیل خدمات خود اقدام به تولید مواد افزودنی کارآمد به حوضچه های اسید و فلاکس و همچنین واردات و تامین مواد اولیه اساسی مورد نیاز کارخانه جات تولیدی کشور نموده است.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان مطهری – خیابان کوه نور – کوچه دوم – پلاک 6 – واحد 8
کارخانه استان البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – بلوار غزالی شرقی – سرو یک – صنوبر یک – پلاک 3293
merikco.com / info@merikco.com

P310X207 534252076591
فراسازان جامع مریک در شهرک صنعتی اشتهارد

سازه سیم

شرکت صنعت سازه سیم پویش در تاریخ 11/08/92  ثبت و در تاریخ 01/01/93  بطور رسمی آغار بکار می نماید. تولید و تأمین قطعات و محصولات موردنیاز صنعت خودرو و قطعات یدکی بازار داخل و خارج در زمینه فعالیت خود  بااستفاده از منابع انسانی توانا و با همکاری و مشارکت سازندگان برجسته و معتبر در سطح جهانی جهت ایجاد رضایت کلیه ذینفعان ماموریت ماست.
دفترمرکزی : تهران
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – بلوار غزالی غربی – تنگستان چهارم – قطعه 345 – شرکت سازه سیم پویش
sazehsimpouyesh.com / info@sazehsimpouyesh.com

unnamed 38
سازه سیم پویش در شهرک صنعتی اشتهارد

گروه تولیدی وصنعتی کوشا

گروه تولیدی وصنعتی کوشا با هدف بومی سازی تکنولوژی ساخت قطعات خودرو در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید. این شرکت دانش بنیان با تکیه بر دانش جهانی و مهارت های بومی در طی سالیان گذشته موفق به ثبت جایگاه رفیعی برای خود در بین تولیدکنندگان صنعتی گردیده است.
دفترمرکزی: تهران – شهرک اکباتان – خیابان شهید نفیسی – مجتمع آرین – طبقه دوم.
کارخانه 1 : گلپایگان –  شهرک صنعتی سایپا
کارخانه 2 : شهرک صنعتی اشتهارد
 kamg.ir /  info@kamg.ir

about 2
گروه تولیدی وصنعتی کوشا در شهرک صنعتی اشتهارد

نیکان در پارسیان

نیکان در پارسیان در سال 1392 در شهرک صنعتی اشتهارد در زمینه تولید درب های ضدسرقت فعالیت خود را آغاز نمود و هدف از راه اندازی این تولیدی حمایت از کارگر ایرانی و کمک به چرخه اقتصادی کشور می باشد. خط مشی ما تلاش برای تولید با بهترین متریال و کیفیت می باشد. و تا کنون در همین راستا گام برداشته ایم. کارگاه های تولیدی درب اعم از نجاری و رنگکاری رویه درب ها ، جوشکاری و تولید استراکچر و مونتاژ درب ها همگی در زمینی به مساحت 2400 متر مربع و 1200 سوله مسقف انجام می پذیرد.
دفترمرکزی و فروشگاه : پل چوبی – خیابان زرین نعل – پلاک 34
کارخانه : استان البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – ، انتهای بلوار غزالی غربی
nikandoor.com / info@nikandoor.com

unnamed 39
نیکان در پارسیان در شهرک صنعتی اشتهارد

آلنوین

پس از گذشت سالها تلاش بی وقفه و با استفاده ازکادر فنی متخصص و متد ها وتکنولوژي روز دنیا و تجهیزات پیشرفته شرکت آلنوین به سرعت به یکی از برجسته ترین تولیدکنندگان پروفیل هاي آلو مینیومی تبدیل شد. این شرکت با بهره از نیروي ماهر وخلاق ایرانی وهمچنین مواد اولیه مرغوب توانسته است محصولاتی هم تراز با نیاز بازار و بالاترین سطح کیفیت ارائه نماید. استقبال از تولیدات این واحد مدیران این شرکت را بر آن داشت تا تنوع محصولات خود را در زمینه های مختلف اعم از صنایع تهویه مطبوع ساختمانی الکترونیکی و… گسترده تر نموده و کیفیت فنشینگ محصولات در حد استاندار های جهانی بالا ببرد.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه: البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار غزالی غربی
alnowin.ir / info@alnowin.ir

21778 41961 Thumbnail
آلنوین در شهرک صنعتی اشتهارد

صنعت غذایی کورش

صنعت غذایی کورش از شرکتهای زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد که در سال 1380 با نام کشت و صنعت گلبرگ بهاران با هدف توسعه کسب و کار و ورود به حوزه صنايع غذايي آغاز به کار کرد. از بدو تاسیس شرکت، تولید محصولات متنوعي چون انواع روغن‌هاي خوراکي، دانه زيتون، روغن زيتون، رب گوجه‌فرنگي، تن‌ماهي، کنسروجات، انواع مربا، ترشي و… با برندهای اویلا، فامیلا و کیمبال در برنامه کار قرار گرفت. در شروع کار، تولید محصولات با رویکرد بهره گیری از ظرفیت خالی کارخانجات کشور، به صورت برون سپاری آغاز شد. اولین کارخانه خود را در سال1392 در شهرک صنعتی حیدریه در استان قزوین خریداری و راه اندازی کرد و یک سال بعد پروژه احداث کارخانه صنعت غذایی کورش در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز شد. در حال حاضر تولیدات شرکت در دو کارخانه اشتهارد و تاکستان صورت می پذیرد. همچنین با هدف تکمیل زنجیره تامین و اهداف کیفی و اقتصادی دیگر، مخازن ذخیره روغن شرکت صنعت غذایی کورش به ظرفیت ۳۶۰۰۰ تن در بند امام خمینی(ره) در سال 95 افتتاح گردید.
دفترمرکزی: تهران – بلوار میرداماد – نبش خیابان نیل – پلاک 241
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد
kouroshoil.com / info@kouroshoil.com

ParStudio OilaFactori 094
صنعت غذایی کورش در شهرک صنعتی اشتهارد

سامان سوله

این شرکت با مساحت 5000 مترمربع دارای 4 سالن مجزا که 2 سالن آن برای تولید، یک سالن رنگ و یک سالن شات پلاست می باشد و همچنین با بیش از ربع قرن در امر تولید اسکلت های پیش ساخته فلزی و سوله فعالیت گسترده داشته و بیش از صدها سالن صنعتی و ساختمانی جهت مصارف مختلف تولید نموده که هم اکنون هموطنان عزیز از آن بهره مند می باشند.
در ضمن خاطر نشان می سازد که سرعت ساخت و کیفیت بالا در همه موارد موردنظر بوده و پروژه های تحویلی این شرکت گواه بر این ادعا می باشد و در حال حاضر از جمله موفق ترین شرکت های تولید اسکلت فلزی بوده و از پرسنل مجرب و حرفه ای برخرودار می باشد که امید استبا شرکت های مختلف همکاری های لازم صورت گیرد و در ضمن به اطلاع می رساند ظرفیت تولید این شرکت در ماه 750 تن (سازه های فلزی 300 تن و پروفیل باز 450 تن) می باشد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان سهروردی شمالی – ، بن بست آجودانی – پلاک 5 – طبقه چهارم
 کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – انتهای بلوار اصلی – روبروی بتن سازی
samansoule.co / info@samansoule.co

سوله لوگو
سامان سوله در شهرک صنعتی اشتهارد

جام زرین فیروز (سس ترانه)

شرکت جام زرین فیروز در ابتدای دهه 80 کار خود را آغاز کرد. برند تجاری این مجموعه با نام ترانه به صورت رسمی کار خود را در سال 81 به فاز بهره برداری، تهیه و تولید رساند. واحد تولید صنعتی این کارخانه در استان البرز و شهرک صنعتی اشتهارد واقع شده است. با توجه به مرکزیت این نقطه جغرافیای و دسترسی شاه راه‌های اصلی، فراهم کردن مواد اولیه و توزیع این محصول در مطلوب‌ترین شرایط ممکن اتفاق می‌افتد.

کنترل مواد اولیه یکی از مهم‌ترین فازهای تهیه سس در کارخانه ترانه است. این مواد به صورت فصلی از بهترین نوع ممکن تهیه می‌شود. تونل پخت و تغلیظ کننده دو مرحله‌ای و در ادامه آن تونل پاستوریزاتور، سه بخش اساسی خط سس ترانه است. از تعهدهای شرکت ترانه حفظ سلامت، کیفیت و عرضه محصولی عاری از هر گونه ناخالصی است. برای تحقق این هدف این مجموعه به فاصله یک سال یعنی در سال 82 بعد از راه اندازی و کنترل موفق خط تولید سس کچاپ، یکی از پیشرفته‌ترین آزمایشگاه‌های نظارت بر تولید و کنترل محصول نهایی را بنا کرد. و در ادامه با سیستم بسته بندی و هواگیری تمام خودکار این خط تولید طی سالیان متمادی، گروه ترانه سعی داشته تا این چاشنی محبوب را در بهترین شرایط به بازار و به شما همراهان گرامی عرضه کند.
دفترمرکزی و کارخانه : کرج – اشتهارد – شهرک صنعتی، فاز دوم – غزالی غربی – گلشهر دوم – گلسار اول
taranehco.com / info@taranehco.com

u8n8q1dv05ud
جام زرین فیروز در شهرک صنعتی اشتهارد

نُوا فارمِد کیمیا

شرکت نُوا فارمِد کیمیا در سال 1394 به عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم دیالیز ایران، تاسیس شد که هدف از تاسیس آن تأمین مواد اولیه دارویی سایر تولیدکنندگان کنسرسیوم دیالیز ایران بود. این شرکت توانست در مدت کوتاهی علاوه بر تامین نیازهای کنسرسیوم دیالیز ایران به تامین نیاز شرکتهای خارج از کنسرسیوم نیز بپردازد.
نوافارمد کیمیا به عنوان اولین تولید کنندۀ انحصاری بیکربنات سدیم گرید دارویی و گرید دیالیزی در کشور در حال فعالیت است. از افتخارات شرکت نوافارمد کیمیا کسب گواهی ایزو 9001، HACCP، کسب پروانه GMP، اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو و تولید محصول مطابق با استاندارد فارماکوپه BP/EP/USP و کسب گواهی IPEC است. عمده محصول تولیدی این شرکت پودر بیکربنات سدیم گرید دارویی و دیالیز است که تا پیش از فعالیت نوافارمد منحصراً از خارج از کشور تهیه می‌شده است .
دفتر مرکزی : تهران – بلوار سعادت آباد – نبش کوچه میرزایی – پلاک 44 – طبقه پنجم
کارخانه : استان البر – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار حافظ غربی – بوستان چهارم
novapharmed.co / info@novapharmed.co

novakim
1 6
نوافارمد کیمیا در شهرک صنعتی اشتهارد

رنگین فام جلوه آرا 

شرکت رنگین فام جلوه آرا در سال 1395 توسط جمعی از متخصصین صنعت رنگ با در نظر گرفتن چالش های فنی این صنعت و با بهره جستن از افراد تحصیلکرده در رشته مهندسی رنگ تاسیس شد. رشد چشم گیر و سریع شرکت جلوه آرا، انگیزه ی مدیران این شرکت را برای توسعه سطح و تنوع محصولات بیشتر کرد و راه را برای مطرح شدن در صنعت بزرگ رنگ هموارتر ساخت. اکنون پس از گذشت مدتی کوتاه، جلوه آرا به عنوان یکی از تامین کننده های مهم رنگ و پوشش برای سطوح پلیمری در صنایع خودرو، لوازم خانگی و صنعت کابینت به فعالیت خود ادامه می دهد. ورود به عرصه محصولات محافظتی صنعت سنگ، از قبیل پوشش های سنگ های تراورتین، مرمر، مرمریت و … از دستاورد های اخیر شرکت جلوه آرا می باشد. پ پایبندی به استاندارد های بین المللی، حفظ کیفیت محصولات و همراهی همه جانبه با مشتریان در کلیه مراحل از مشاوره خرید تا اجرا در راس خط مشی جلوه آرا قرار دارد که در نهایت جلب و حفظ اطمینان مشتری را در پی خواهد داشت.
دفتر تهران : خیابان سعدی – پایین تر از مخبر الدوله – نبش کوچه خوانساری – پلاک 317
کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ملاصدرای غربی – خیابان ترنم 2 – قطعه 4134
jelvehara.com / info@jelvehara.com

unnamed 12
رنگین فام جلوه آرا  در شهرک صنعتی اشتهارد

بهداد کیان

شرکت بهداد کیان بر اساس تحقیقات صورت گرفته در مرکز پژوهش متالورژی رازی در سال 1374 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید مواد شیمیایی برای صنایع ریخته گری و متالورژی آغاز نمود. جایگزینی مواد وارداتی با تولیدات داخلی از اهداف مهم این شرکت بوده و به موازات آن متخصصان این شرکت می کوشند تا دانش ریخته گری و متالورژی مشتریان را با آموزش های لازم علمی و عملی ارتقاء دهند. از امتیازات این شرکت دارا بودن آزمایشگاه مجهز و پژوهشگران مجرب در بخش پژوهش و توسعه( D&R ) می باشد.
یکی از محصولات این شرکت انواع رزین های فنولیک است که می تواند طبق سفارش مشتری تولید شود.
توانمندی ها
شرکت بهداد کیان با اتکا به کارخانه مجهز خود در زمینی به مساحت 6000 متر مربع بنا شده و همچنین پرسنل مجرب و با تجربه قادر است بر اساس نیاز و اعلام مشتریان انواع رزین، پوشان، اگزوترم و سایر نیازمندی های آن ها را تهیه کند و یا مشاور فنی آن ها در خصوص مشکلات فنی تولیداتشان باشد.
دفتر مرکزی : شهر قدس – پایین تر از میدان قدس – بلوار شهید کلهر – روبروی تالار مهرآفرین – ساختمان فراز – طبقه دوم – واحد 7
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – بلوار حسابی غربی – بعد از تقاطع علامه طباطبایی – گلریز سوم – قطعه 1500
behdadkian.ir / info@behdadkian.ir

asd 148

تاراذوب

شرکت تولیدی تارا ذوب یکی از زیرمجموعه های گروه قطعات خودرویی عظام می باشد که منظور تولید انواع قطعات ریخته گری آلومینیومی با استفاده از تکنولوژی ریخته گری به روش دایکست محفظه گرم و محفظه سرد و ثقلی تاسیس گردیده است.
شرکت تاراذوب در زمینی به مساحت تقریبی 27 هزار مترمربع و در شهرک صنعتی اشتهارد راه اندازی گردید .در فاز اول راه اندازی یک سوله به مساحت تقریبی 4600 متر مربع جهت فضای لازم برای تولید و انبار و دو طبقه ساختمان اداری به مساحت  300متر مربع ساخته شد. با راه اندازی این شرکت، امکان ایجاد تقریبی 150  فرصت شغلی مستقیم فراهم گردید. ماشین آلات خط ریخته گری دایکست پرفشار در دو بخش سبک و سنگین خریداری گردید که خط سبک در فاز اول و خط سنگین در فاز دوم راه اندازی گردید و در تابستان 1388 فعالیت خود را بطور رسمی آغاز نمود.
دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد، – بلوار علامه جنوبی
کارخانه: اشتهارد – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان بیرونی – بلوار حسابی شرقی – خیابان سبلان
tzmco.com / info@tzmco.com

unnamed 40
تارا ذوب در شهرک صنعتی اشتهارد

چرم‌آرا

شرکت تولیدی چرم‌آرا در سال 1367 در محمدشهر کرج تاسیس شد. در سال‌های اول، فعالیت شرکت در راستای تولید محصولات صنعتی بوده است. تولید انواع روغن‌های صنعتی شامل روغن کشش مس برای کارخانجات تولید‌کننده مس، روغن امولسیون برای کارخانجات آلومینیوم، روغن ریسندگی برای کارخانجات پارچه‌بافی و فرش بافی است. 

از افتخارات شرکت، تولید اولین جرم‌گیر بدون کلر در خاورمیانه است. این شوینده، محصولی سبز است که به محیط زیست آسیب نمی‌رساند و هیچ گونه آسیب ریوی و تنفسی ایجاد نمی‌کند. این محصول با قدرت فوق‌العاده بالای شویندگی،سفید کنندگی و ضدعفونی‌کنندگی می‌تواند جایگزین شوینده‌های بودار و آسیب‌زننده مانند آب‌ژاول و جوهر‌نمک باشد.   در سال 1398 کارخانه به شهرک صنعتی اشتهارد منتقل شد و هم‌اکنون در این شهرک مشغول به فعالیت و تولید محصولات می‌باشد. 
دفتر مرکزی و کارخانه : استان البرز – شهرک صنعتي اشتهارد – خيابان گلرخ 1 – خيابان گلشيد 2
charmara.golshad.com / charmara.golshad@gmail.com

logo black
چرم آرا در شهرک صنعتی اشتهارد

پویش نمادتهران

تیو درشهر اشتهارد، شهرک صنعتی ، فاز 2 واقع شده است.این کارخانه دارای خطوط تولید لامپ کم مصرف وLED می باشد. خطوط تولید این شرکت بر اساس تولید محصولات با کیفیت برتر طراحی شده است. آزمایشگاه های روشنایی شرکت پویش نماد تهران یکی از مجهزترین آزمایشگاه های لامپ می باشد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد – پلاک 1214 – طبقه همکف
کارخانه: استان البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – بلوار ملاصدرای غربی – خیابان گلبرگ سوم
pooyesh.com / info@pooyesh.com

unnamed 1 21
پویش نمادتهران در شهرک صنعتی اشتهارد

آریانا پارس

شرکت آریانا پارس بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان عایقهای صوتی حرارتی پشم شیشه در خاورمیانه در اسفند ماه سال 1382 توسط تعدادی از متخصصان و صاحبان صنایع تاسیس و با همکاری بانک تخصصی صنعت و معدن مبادرت به احداث کارخانه ای با ظرفیت سالانه دوازده هزار تن انواع پشم شیشه در شهرک صنعتی اشتهارد واقع در یکصد کیلومتری غرب تهران نموده که در سال 1385 مورد بهره برداری قرار گرفت. 
تکنولوژی و ماشین آلات خطوط تولیدی این کارخانه از طریق شرکتهای صاحب نام آلمانی و سایر کشورهای اروپایی غربی خریداری گردیده و کلیه محصولات بر اساس استاندارد 162-1361- و استاندارد ملی ایران به شماره 8116 سال 1383 تولید و کنترل می گردد.
آدرس: تهران – خیابان بهشتی – خیابان صابونچی – پلاک 69
کارخانه : کیلومتر 5 جاده اشتهارد به بویین زهرا – شهرک صنعتی اشتهارد – انتهای بلوار دکتر حسابی غربی – خیابان سوسن
aryanaparsco.com / info@aryanaparsco.com

aryanapars1
آریانا پارس در شهرک صنعتی اشتهارد

پدیده شیمی قرن

شرکت ز در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی تأسیس گردید. کارخانه شرکت پدیده شیمی قرن با تجهیزات استاندارد و برتر جهانی در زمینی به مساحت ۳۴۰۰۰ مترمربع با ظرفیت تولید ۳۸۰۰۰ کارتن در روز در شهرک صنعتی اشتهارد در سال ۱۳۹۰ بنانهاده شد و در خرداد سال ۱۳۹۲ به بهره‌برداری رسید. این کارخانه شامل واحدهای مدیریت کارخانه، معاونت کارخانه، منابع انسانی، واحد مالی، تولید (صابون و مایعات)، انبار، کنترل کیفیت (آزمایشگاه شیمی، فیزیک و میکروبی)، برنامه‌ریزی، HSE، فنی، ساخت و تدارکات است.
کارخانه دوم پدیده شیمی قرن نیز در سال ۱۳۹۷ در زنجان به بهره‌برداری رسید. این کارخانه که در جنوب شهر زنجان، مجاور آزادراه زنجان‌ـ‌تبریز در شهرک صنعتی نوآوران در زمینی به مساحت ۶ هکتار تأسیس شده است، با ظرفیت تولید روزانه ۱۰ هزار کارتن و بیش از ۲۵۰ نفر نیروی انسانی مستقر و ۱۳۰۰ نفر نیروی غیر مستقر آغاز به کار کرد.
دفتر مرکزی : تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان پردیس – کوچه پریان – پلاک 10
کارخانه زنجان: زنجان – جاده بیجار – جاده دندی – شهرک صنعتی نوآوران – میدان شکوفایی – میدان نوآوران – پلاک456
کارخانه سایت 1:  شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار دکتر حسابی شرقی – ارشاد 4 – بهار 3
سایت 2:  شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار دکتر حسابی غربی – خیابان گلشن دوم – کوچه گلبن یکم – قطعه 1671
active.ir / info@active.ir

active
پدیده شیمی قرن – گلرنگ در شهرک صنعتی اشتهارد

پرشین سازه

مجموعه کارخانجات شرکت پرشین سازه با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات تولیدی و با استفاده از تخصص مهندسین و تکنسین های کارآزموده توانسته است تولیدات خود را در عرصه داخلی و خارجی عرضه نماید. این واحد شامل بخشهای زیر می باشد : 1– تولید سازه (مشبک ) 2– تولید سازه (تک پایه ) 3- کنترل کیفیت 4– پوشش گالوانیزه .
دفتر مرکزی: تهران – انتهای بزرگراه شیخ فضل اله – ورودی شهرک گلستان – برج طوبی – بلوک C – طبقه 15
کارخانه: اشتهارد – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوريحان – خيابان غزالی شرقی – نبش چهار راه دوم
persiansazeh.co / info@persiansazeh.co

DA A9 D8 A7 D9 88 D8 B1 dc68356f86f8793dc66e4c718a4ccda7
پرشین سازه در شهرک صنعتی اشتهارد

فولاد کار الوند

شرکت C – فولادکارfk به عنوان شرکت تخصصی از خانواده MMTE برای ساخت و تولید تجهیزات اصلی صنایع فولاد و سایر تجهیزات تخصصی فوق، در سال۱۳۸۷ با انتقال دانش فنی واحد های احیای مستقیم به روش MIDREX از شرکت مادر فعالیت خود را آغاز کرد.
در حال حاضراین شرکت با کسب دانش فنی برتر و براساس نیاز مشتریان و سفارش های مختلف، توانایی و تجربه طراحی و ساخت کلیه تجهیزات فوق را در ظرفیت کاری مخازن تحت فشار در محدوده استانداردها و مشخصات جهانی در اختیار دارد. تجارب موفق ساخت و تحویل تجهیزات کامل و متنوع برای بیش از ۶ واحد بزرگ احیای مستقیم در مدت ۵ سال گذشته فولادکارfk را به شریک و دستیار قابل اطمینان و قابل اتکا برای مشتریان محترم بدل کرده است.
فولادکارfk با در اختیار داشتن کارگاه ساخت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع شامل ۲۷۰۰متر مربع سوله سرپوشیده و محوطه تولیدی و ۳۰۰۰ متر مربع سالن روباز جهت ساخت و مونتاژ قطعات و همچنین ۲۱۰۰ متر مربع ساختمان های اداری و رستوران و انبار سرپوشیده، مجهز به انواع ماشینها، تجهیزات، ابزار و تاسیسات لازم، آمادگی کامل جهت ساخت تجهیزات صنعتی و فلزی رادارد.
طراحی و محاسبات تکنولوژیک و فنی محصول با نرم افزارهای ویژه جهت دستیابی به حداکثر راندمان کاری آن توسط MMTE صورت می گیرد و پس از ارائه نقشه های اصلی که به تایید نماینده کارفرما میرسد این شرکت شروع به مدل سازی و سپس تهیه نقشه های کارگاهی کرده و به موازات لیست مواد جهت خرید به صورت کامل استخراج می گردد و پس از آن اقدام به تهیه الگوهای برش توسط دستگاه CNC با دقت یک میلیمتر می شود.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان شیخ بهایی شمالی – نرسیده به میدان پیروزان – کوچه 12 متری دوم – پلاک 3 – طبقه 2 – واحد 4
کارخانه : کرج – شهرک صنعتی اشتهارد – خیابان غزالی شرقی – سپهر 3
info@fouladkar.ir / info@fouladkar.ir

LOGOSITE
مهندسی فن آور صنعت فولادکار الوند در شهرک صنعتی اشتهارد

کیمیافروز

شرکت کیمیافروز در سال ۱۳۷۸ در شهرک صنعتی اشتهارد با زیربنای ۳۶۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۶۵۰۰ متر مربع با ظرفیت سالانه ۶۰۰۰ تن و با هدف تولید انواع گرانول پلی‌آمید ۶، پلی آمید ۶٫۶ و پلی پروپلین تزریقی، جهت تامین بخشی از تقاضای روز افزون صنایع داخلی به پلاستیک‌های صنعتی احداث گردید. تلاش پرسنل متخصص و استفاده از آخرین ماشین آلات و فن‌آوری روز دنیا، افتتاح خط تولید تقویت انواع پلاستیک‌های صنعتی از قبیل: PA/PP/PC/PBT/ABS و غیره با الیاف شیشه، مواد معدنی، لاستیک، مواد مقاوم به شعله و نیز آلیاژهای مختلف موجب شد تا تولیدات شرکت کیمیافروز با بیش از ۳۰۰ گرید مختلف تحولی نو در صنعت پلاستیک‌های صنعتی ایجاد نماید که بیشتر در صنایع خودروسازی، لوازم خانگی، الکتریکی و الکترونیکی، ورزشی و کشاورزی کاربرد دارد.
دفتر مرکزی: تهران- بلوار میرداماد- میدان مادر- خیابان شاه‌نظری- کوچه دوم- پلاک ٣٧- طبقه ٣ – واحد ٨
کارخانه : البرز- شهرک صنعتی اشتهارد- فاز یک- میدان ابوریحان- ابن سینای غربی- شفای یکم- شفای پنجم- پلاک ۴۰
kimiaforooz.com / info@ kimiaforooz.co

kar 2
کیمیافروز  در شهرک صنعتی اشتهارد

شیمیایی و دارویی باران

در سال ۱۳۷۴ شرکت شیمیایی باران تاسیس و نام آن در سال ۱۳۷۶ به شرکت شیمیایی و دارویی باران تغییر یافت، هدف از تاسیس شرکت ، تولید مواد حدواسط اولیه دارویی و اشکال دارویی می باشد.به همین منظور زمینی به مساحت ٢٤٠٠ متر مربع در شهر صنعتی اشتهارد خریداری شد و مطالعات اولیه جهت ساخت و نصب ماشین آلات انجام گردید که در سال ۱۳۷۹ کار نصب ماشین آلات سالن تولید و تاسیسات به اتمام و در نهایت در سال 1383 تولید مواد اولیه دارویی آغاز و تولید ژل آلومینیوم هیدروکساید و ژل منیزیم هیدروکساید به عنوان اولین محصولات صورت گرفت. پس از آن مالکیت و مدیریت کارخانه به عهده تیم مدیریتی جدید قرار گرفت و سیاستهای تولیدی شرکت نیز به سمت تولید داروهای با تکنولوژی بالا تغییر یافت.
به این منظور بازسازی و نوسازی خطوط تولید با هدف تولید مولکولهای دارویی با تکنولوژی بالا در برنامه این شرکت قرار گرفت.
دفتر مرکزی : تهران – اتوبان یادگار امام(شمال) – بلوار ایثارگران شمالی – کوچه البرز یکم – پلاک 4 – طبقه اول
کارخانه : کرج – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – خیابان دکتر حسابی غربی – قطعه 611
baranpharmaco.ir / Office@baranpharmaco.ir

3003 1
شیمیایی و دارویی باران در شهرک صنعتی اشتهارد

 رخ آذین رویا

با سابقه 20ساله و بهره گیری از به روزترین تکنولوژی دنیا و متخصصان حرفه ای خود، افتخار ارائه بهترین ها را در عرصه کشترده بازار داخلی و بین المللی در زمینه تولید، توزیع و واردات و صادرات محصولات مو، آرایشی و بهداشتی از آن خود کرده است، در حال حاضر این شرکت دارای 35 نمایندگی در سراسر ایران و 1400 فروشگاه در تهران می باشد که به فروش و توزیع انبوه محصولات با برند انحصاری لی لی نایت و ویتامول می پردازند که با کیفیت عالی محصولات و شرایط مناسب فروش، سهم عمده بازار ایران را به خود اختصاص داده اند. همچنین شرکت رخ آذین رویا با هدف گسترش فعالیت خود، صادرات محصولات لی لی نایت و ویتامول خود را در کشور های مجاور آغاز کرده است که امید به وسعت دهی دامنه صادرات و رقابت با شرکت های بین المللی گروه رخ آذین رویا را به تولید محصولات با کیفیت A، متنوع و مطابق سلایق مشتریان جهانی وا داشته است.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – خیابان سعدی غربی – بوستان 3 – گلستان1 – قطعه 125
rokhazinco.com / factory@rokhazinco.com

p2 img 4

سازه سازان

شرکت راه و ساختمان سازه سازان از اولین سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه تولید و توزیع آب شرب در سطح کشور بشمار میرود که با حمایت وزارت محترم نیرو و تکیه به تجارب مدیران و نیروی انسانی متخصص توانسته گام های موثری را در جهت تولید آب شرب و سالم بخصوص در مناطق محروم کشور برداشته و دولت محترم جمهوری اسلامی را در جهت نیل به اهداف توسعه ای خود یاری نماید.
دفتر مرکزی: تهران – بزرگراه شهید صدر – خیابان بهار جنوبی – پلاک 3 – ساختمان تسنیم – طبقه اول.
استان هرمزگان – شهرستان بندرعباس – شهرک صنعتی.
 استان هرمزگان – جزیره کیش.
کارخانه : استان البرز – شهرک صنعتی اشتهارد
sazehsazan.com / info@sazehsazan.com

unnamed 41


مژده شیمی

شرکت مژده شیمی اشتهارد با هدف تولید تیوب‌های آلومینیومی و تیوب‌های لامینت در سال 1382 در زمینی به مساحت 11000 مترمربع در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس گردید. پس از مطالعه، بررسی و مقایسه تکنولوژی‌های روز دنیا، در سال 1384 خط تولید تیوب‌های آلومینیومی با ظرفیت تولید سالانه 45 میلیون عدد تیوب و مجهز به آخرین نسل ماشین‌آلات و تجهیزات از کشور ایتالیا خریداری و نهایتاً در سال 1385 توسط تکنسین‌ها و مهندسین شرکت ایتالیایی به همراه متخصصین شرکت مژده شیمی خط تولید فوق نصب و راه‌اندازی شد. همزمان با خط تولید آلومنیوم خط تولید تزریق پلاستیک به منظور تولید انواع درب‌ها با تهیه تجهیزات از کشور آلمان به بهره‌برداری رسید.
دفتر مرکزی: کرج – خیابان شهید بهشتی – خیابان استانداری – کوچه زهره – پلاک ۳۷
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد
 mozhdechemi.com /  info@mozhdechemi.com

unnamed 13
مژده شیمی درشهرک صنعتی اشتهارد

صالحان شیمی 

شرکت شیمیایی و داروئی صالحان شیمی به عنوان یکی از تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی و دارویی در سال 1381 با شماره ثبت 190515  در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده و در سال 1387 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این شرکت در تاریخ 19/06/1392 توسط سهامداران جدید خریداری گردیده است. محصولات شرکت در حال حاضر در دو گروه نارکوتیک ها ( شامل: کدئین بیس، کدئین هیدروکلراید، کدئین فسفات، مورفین سولفات، نوسکاپین بیس، نوسکاپین هیدروکلراید، تبائین، پاپاورین، اپیوم تینکچر 1و 2 درصد و … ) و غیر نارکوتیک ها ( شامل: گاباپنتین، کارودیلول، آسیکلوویر و … ) می باشد.

     شرکت شیمیایی و داروئی صالحان شیمی  با اتکا به کارخانه مجهز خود که بر اساس آخرین تکنولوژی روز و خطوط تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد واقع گردیده است و با کادری متخصص و مجرب، تلاش در توسعه فعالیت های صنعت مواد اولیه دارویی داشته و  رفع نیازهای جامعه و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی را وجه همت خود می داند. لذا خط مشی خود را بر پایه مهمترین قوانین و مقررات قانون کار تامین اجتماعی، قوانین سازمان محیط زیست، مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قوانین و مقررات ستاد مبارزه با مواد مخدر، قوانین و مقررات بین المللی حاکم بر کیفیت مواد اولیه دارو(جهت کسب مجوز عرضه در بازار هدف) و سایر قوانین و مقررات عام کشوری از جمله قانون مالیات و قانون تجارت و … قرار داده است.
دفترمرکزی : اتوبان یادگار امام شمال – ابتدای ایثارگران شمالی – کوچه البرز یکم – پلاک 4 – طبقه اول
کارخانه :شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان – خیابان دکتر حسابی غربی – گلنوش سوم – گلفام چهارم – قطعه 2571 .
 salehanpharmaco.com / salehanpharmaco@gmail.com

unnamed 1 22
صالحان شیمی درشهرک صنعتی اشتهارد

دانش بنیان نخ تسمه پروانه پارس البرز

با توجه به اهمیت و نقش تولیدات داخلی در افزایش اشتغال ، درآمد ملی ، حذف واسطه ها و نیز میل به خود کفایی از سال 1398 فعالیت رسمی خود را در زمینه محصولات ذکر شده با بهره گیری از آخرین تکنولوژی آغاز کرده است. نخ تسمه دیپ شده – پارچه صنعتی تسمه – چاپ لیبل صنایع تسمه پروانه و تایر – واشر پوش فیت .. این مجموعه اولین و بزرگترین شرکت تولید نخ سینگل کرد دیپ شده در ایران می باشد که موفق به اخذ مدارک ذیل شده است. گواهینامه معتبر CE اروپا – سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001-2015 – مدیریت ایمنی و بهداشت شغلیISO45001-2015 – مدیریت زیست محیطیISO14001-201 .
دفترمرکزی : تهران – خیابان امیرکبیر – خیابان ناظم الاطبا جنوبی – پاساژ سبحان – شماره ۳۱۰
کارخانه : البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – شماره ۳۱۰
parsalborz.com / info@parsalborz.com

baner 1
نخ تسمه پروانه پارس البرز در شهرک صنعتی اشتهارد

دانش بنیان گام آبی فردا

شرکت دانش بنیان گام آبی فردا ، طراح و تولید کننده مصالح نوین ساختمانی از سال ۱۳۸۲ در تهران ثبت و فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با انجام بیش از دویست هزار متر مربع فضای تخصصی عمرانی، پیش از سال ۱۳۸۹ سابقه درخشانی در این زمینه کسب نموده است. این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه (R&D) فعالیت های قابل توجهی با همکاری مرکز تحقیقات مسکن و راه و شهرسازی، مرکز پژوهش های علمی، صنعتی ایران واقع در مرکز رشد،سازمان بهینه سازی سوخت و انرژی، پژوهشکده پلیمر و پتروشیمی ایران آزمایشگاه متالوژی رازی و آزمایشگاه های همکار سازمان استاندارد ایران صورت داده است.
دفتر مرکزی : تهران – نیاوران، –  ضلع شمالی کاخ نیاوران،  – خیابان پور ابتهاج – پلاک ۳۶۰ – واحد ۷
دفتر فروش مرکزی: تهران، – نیاوران – ضلع شمالی کاخ نیاوران – خیابان پور ابتهاج – پلاک ۳۶۰
دفتر فروش البرز:  جاده ماهدشت اشتهارد – شهرک صنعتی کوثر، – انتهای خیابان پنجم شرقی – قطعه F14
کارخانه :  البرز – شهرک صنعتی اشتهـــارد
henza.net / info@henza.net

S GH9208
دانش بنیان گام آبی فردا در شهرک صنعتی اشتهارد

لنا

گروه صنعتی لنا در راستای مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت برق و روشنایی، با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی، انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز جهان و همچنین حفظ سرمایه های ملی و ارائه راهکارهای مصرف صحیح انرژی پس از تولید و ارائه تجهیزات روشنایی تحت لیسانس کمپانی NVC انگلستان اقدام به تولید و ارائه تجهیزات برق تحت لیسانس کمپانی CANEL کانادا نیز نموده است. کمپانی کانل یکی از شرکتهای مهندسی معتبر در زمینه طراحی انواع تجهیزات برق صنعتی در کانادا می باشد. محصولات طراحی شده توسط این شرکت مطابق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز جهان تولید شده و دارای گواهینامه ها و تاییدیه های مربوطه از آزمایشگاههای معتبر مانندSEMKO , CEو KEMA می باشند.
گروه صنعتی لنا به عنوان نماینده انحصاری شرکت کانل در ایران، اقدام به تولید و ارائه انواع کلیدهای ولتاژ پایین طراحی شده توسط این شرکت با برند کانل در کارخانه خود واقع در شهرک صنعتی اشتهارد نموده است.
دفترمرکزی: بلوار افریقا – قبادیان شرقی – پلاک ۱۷ – واحد ۵
دفتر فروش : تهران – خیابان مطهری – بعد از میرزای شیرازی – ساختمان ۲۸۱ – طبقه چهارم
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار ابوریحان، – بلوار حسابی غربی – سعادت 4 – کیمیای 4
 info@lenagroup.com /  info@lenagroup.com

صنعتی از خط تولید گروه لنا یزد الکترو کویر یزد توسط گروه دارکتن 15
گروه صنعتی لنا در شهرک صنعتی اشتهارد

زادو

نام تجاری زادو ( zado ) برند انحصاری شرکت فرازگامان پرگان ( فاپکو  ) میباشد . هدف این برند تولید انواع روانکاره های صنعتی، روانکاره های موتوری اعم از بنزینی و دیزلی و دیگر مشتقات شامل گریس، انواع مکمل بنزین، اکتان بوستر و پاک کننده انژکتور و نیز انواع مکمل های روغن موتور می باشد . فعالیت‌های این شرکت تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت Allison Global Chemical. انگلستان ، جهت تولید و عرضه محصولات شیمیایی با کیفیت ممتاز و استاندارد در سطح بین المللی قرار دارد . روانکاره های موتوری و صنعتى زادو ، برگرفته از دانش روز دنیا در تولید روانکاره هاى خاص و بر اساس نیازهاى اعلام شده از سوى سازندگان خودرو و ماشین آلات تولید مى شوند.
دفتر مرکزی  : تهران – بلوار مرزداران – خیابان ابراهیمی – برج الوند – طبقه چهارم جنوبی – واحد۴۰۹
کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد – خیابان حسابی غربی
zadopro.com / info@ zadopro.com

unnamed
unnamed 3 2
زادو  در شهرک صنعتی اشتهارد

سهند ریخته گر 

شرکت سهند ریخته گر در سال ۱۳۷۷ با هدف تولید قطعات چدنی شروع به فعالیت نمود. از زمان شروع بکار این شرکت، تولید قطعات مهندسی مطابق با استانداردهای روز دنیا در دستور کار شرکت بوده است و تا کنون بیش از ۴۰۰ نوع از انواع قطعات چدنی از جنس چدن نشکن و چدن خاکستری در گریدهای و استانداردهای مختلف با وزن ۵۰ گرم تا ۴۵۰ کیلوگرم با تیراژهای بالا و متوسط و در گروه های مختلف صنعتی در این شرکت تولید و تحویل مشتریان محترم گردیده است .
مشتریان این شرکت تا کنون شرکت های خودرو سازی داخلی(به طور مستقیم و غیر مستقیم) و شرکت های تولیدی مصرف کننده قطعات مهندسی با تیراژ بالا و متوسط نظیر تولیدکنندگان جرثقیل، شیر آلات، لوازم خانگی و… بوده اند. همچنین صادرات ۱۰ نوع از انواع قطعات خودرویی و صنعتی به کشورهای اروپایی از دیگر فعالیتهای این شرکت بوده است.
دفتر مرکزی و کارخانه: کرج – شهرک صنعتی اشتهارد – نگارستان ۳ – پلاک ۴۱۸
sahandrikhtegar.com / info@sahandrikhtegar.com

unnamed 42
سهندریخته گر در شهرک صنعتی اشتهارد

سیلیکاژل درخشان

شرکت تحقیقاتی سیلیکاژل درخشان در سال 1374 تاٌسیس گردید و دفتر مرکزی این شرکت واقع در استان تهران می باشد .کارخانه شامل بخش های مختلف مهندسی، توسعه، تولید، کنترل کیفی و واحد بازرگانی و … می باشد. فعال ترین واحد شرکت بخش تحقیق و توسعه است که سالیانه بودجه قابل توجهی به این واحد اختصاص پیدا می کند. شرکت تحقیقاتی سیلیکاژل درخشان در سال 1376 موفق به دریافت گواهینامه ابتکار و اختراعات از سازمان تحقیقات پژوهش های علمی و صنعتی ایران گردید. از آنجا که توسعه پایدار در هر کشوری نیازمند تلاش علمی پژوهشگران و نوآوران آن جامعه است مدیریت شرکت تحقیقاتی سیلیکاژل درخشان بعنوان یک تولید کننده همواره طراحی و تولید محصولاتی با استانداردهای بین المللی و همچنین ارائه خدمات مطلوب به مشتریان را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده وقادراست انواع مختلف محصولات را براساس نیاز وسفارش مشتریان طراحی وتولید نماید.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک صنعتی اشتهارد
info@Silicagel-co.com / silicagel-co.com

سیلیکاژل درخشان در شهرک صنعتی اشتهارد

کولان سل

سرمایش تبخیری علاوه بر سازگاری با محیط زیست و اقلیم گرم و خشک ایران، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارد به همین دلیل در سال 1384 بررسی و تلاش های لازم برای ایجاد خط تولید پدسلولزی بعنوان جایگزینی مناسب بجای پوشال آغاز گردید و در سال 1387 اولین پروانه بهره برداری تولید پد سلولزی در ایران دریافت شد و تحت عنوان کارخانه پدسلولزی در شهرك صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز آغاز بکار کرد. این فعالیت تا سال 1388 تنها در صنعت مرغداری و کشاورزی بود، اما پس از آن با بررسی و کسب تجربه از نمونه های موفق دنیا و تربیت نیروی متخصص و فنی در بخش تولید ، پا در عرصه بی پایان کیفیت گذاشت و توانست به بازارهای دیگری مانند صنعت تاسیسات و پیش خنک کننده های توربین های گازی وارد شود و تحسین کارشناسان و متخصصان این حوزه را برانگیزد.
دفتر مرکزی : کرج – مهرشهر – بلوار ارم – خیابان شبنم – شبنم یکم شمالی – مجتمع نیکو
کارخانه : البرز – شهرک صنعتی اشتهارد – بلوار غزالی غربی – شماره 2439
koolancel.ir / info@koolancel.ir

سلولزی 1


شهرک صنعتی پرند؛ نگین صنعت و برند دانش و فناوری

اکسپو 2020 جشن اندیشه و آینده؛ نمایشی برای معرفی دستاوردهای جدید در حوزه علم و آینده

شهرک های صنعتی ایران در یک نگاه؛ با 996 شهرک صنعتی و ناحیه‌ی مصوب؛ 822 شهرک و ناحیه‌ی صنعتی در حال بهره برداری. در 45912 واحد به بهره برداری رسیده

شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت، بزرگترین شهرک صنعتی تهران در میان 14 شهرک صنعتی دیگر!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *