پارک های علم و فناوری ، شرکت های دانش بنیان و صنایع هایتک در شرکت شهرک های صنعتی استان گيلان

0
(0)

سرزمین گیلان شامل؛ قسمتی از ارتفاعات شمالی ایران و مناطق جلگه­ای جنوب و جنوب غرب دریای خزر است که رود آستارا در شمال تا حاشیه رودخانه شاهرود در جنوب در امتداد شمال غربی ـ جنوب شرقی به طول 235 کیلومتر و از قلل مرتفع بقرو داغ (ارتفاعات تالش) بخش کرگانرود جنوبی در مغرب تا مرزهای غربی استان مازندران، در مشرق با عرض متغیر 25 تا 105 کیلومتر کشیده شده است.
استان گیلان ۳۶شهرک صنعتی دارد که از این تعداد ۳۳شهرک فعالند و اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی گیلان هم هزارو ۸۵۰هکتار است. همچنین ۳۶۰واحد صنعتی فعال و غیرفعال دراین استان وجود دارد که یک‌سوم آنها در شهرک‌های صنعتی مستقرند و برای ۸۷هزارو ۴۵۴نفر به‌صورت مستقیم در بخش صنعت اشتغال ایجاد کرده‌اند و۲۶۴واحد نیز غیرفعال است. شهرک صنعتی سپیدرود رشت بیشترین تعداد واحد تولیدی را دارد اما گیلان با کمبود زمین برای توسعه صنایع و شهرک‌های صنعتی مواجه است به‌همین دلیل طرح ۵۰۰هکتاری توسعه‌ شهرک صنعتی سپیدرود رشت به‌جایی نرسیده‌است.


gilan
شهرک های صنعتی ایران – شهرک های صنعتی استان گیلان . صنعت کاران
 • شهرک صنعتی آستانه اشرفيه
 • شهرک صنعتی انزلي
 • شهرک صنعتی آستارا
 • شهرک صنعتی آستانه اشرفيه 2
 • شهرک صنعتی درياسر لنگرود
 • شهرک صنعتی رشت(سفيدرود)
 • شهرک صنعتی رودسر
 • شهرک صنعتی سياهكل
 • شهرک صنعتی شفت
 • شهرک صنعتی صومعه سرا
 • شهرک صنعتی صومعه سرا 2(کارگاهي)
 • شهرک صنعتی فومن
 • شهرک صنعتی کشلي خطبه سرا(تالش)
 • شهرک صنعتی لاهيجان
 • شهرک صنعتی لنگرود (نالكياشر)
 • شهرک صنعتی لوشان
 • شهرک صنعتی ماسال
 • ناحیه صنعتی آسيابسران
 • ناحیه صنعتی پرکاپشت
 • ناحیه صنعتی خاله سرا 57
 • ناحیه صنعتی خرشك
 • ناحیه صنعتی خميران (شماره 2 انزلي)
 • ناحیه صنعتی رشت
 • ناحیه صنعتی سكام
 • ناحیه صنعتی کوچيچال
 • ناحیه صنعتی لگموج املش
 • ناحیه صنعتی ليل

شرکت پاسکو

پاسکو با بیش از سه دهه سابقه در زمینه تولید انواع دسته موتورها ، ضربه گیرها (قطعات لاستیکی و لاستیک – فلز ) از تامین کنندگان مهم در زنجیره تامین قطعات شرکت های خودروساز (OEM) ] طرف قرار داد با شرکت های ایران خودرو، سایپا ، پارس خودرو ، زامیاد ، گروه بهمن ، مگا موتور ، گروه عظام ، ایندامین و …[ و توزیع لوازم یدکی (AM) به طور وسیع از طریق شرکت های ایساکو ، سایپا یدک و …  به شمار می آید .
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی آستارا
 pascoir.com /  info@pascoir.com


شرکت کورش پارس

شرکت کورش پارس منطقه آزاد انزلی در سال 1399 و با هدف تولید داخلی انواع محصولات روشنایی تاسیس گردید. این شرکت با حضور سرمایه گذار خارجی و مدیران متخصص داخلی با سابقه حضور چندین ساله در حوزه روشنایی، نسبت به انتقال پیشرفته ترین ماشین آلات اتوماتیک تولید قطعات لامپ، چراغ و ریسه LED  و تکنولوژی مربوطه مبادرت ورزیده است.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی انزلی
parscyrus.com / info@parscyrus.comشرکت آذرسیلندر 

شرکت آذر سیلندر در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را بصورت کارگاهی آغاز نمود و اولین کپسول آتش نشانی CO2 بصورت یک تکه از لوله مانسمان و بدون هیچگونه فرایند جوشکاری تولید شد . آذر سیلندر با هدف خدمت به میهن عزیزمان ایران و در حمایت از تولید ملی در نظر دارد تا با تلاش فراوان و با بهره گیری از تجربیات و دانش و فن آوری روز دنیا علاوه بر خود کفائی کشور در این زمینه، نسبت به صادرات محصولات خود اقدام نماید.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی انزلی
azarcylid@yahoo.com / azarcylinder

مجتمع فولاد گیلان

مجتمع فولاد گیلان در سال ۱۳۸۲ در شمال کشور به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه نورد فولاد کشور در بخش خصوصی تأسیس گردید. اکنون، ما استراتژی خود را به افقي وسيع­‌تر در جهت کمک به مشتریان به منظور ارتقاء تجارت و کسب و کارشان توسعه داده‌ایم. ما بینش خود را به‌منظور شناسایی فرصت‌ها و خلأها و سپس ارائه طرحهاي عملی که محصولات ما را قادر به ارائه بالاترین سطح کارایی می­‌سازد، به اشتراك مي­‌گذاريم.
دفترمرکزی: تهران – خیابان آفریقا – بلوار آرش غربی – شماره ۳۸
کارخانه :  رشت – جاده سراوان – انتهای ورودی دوم – شهرکهای صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی آستانه اشرفیه – مجتمع فولاد گیلان
ferrogilan.com / info@ferrogilan

شرکت تولیدی صنعتی خزر منبع بندر

دفترفروش : رشت – کمربندی خرمشهر – بالاتر از کوی امام رضا – فروشگاه خزر منبع بندر
کارخانه :  رشت – جاده سراوان – انتهای ورودی دوم – شهرکهای صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی آستانه اشرفیه
khazarmanba.com info@khazarmanba

شرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو (سهامی خاص) با هدف تولید انواع ترانسفورماتورهای توزیع و لوازم و قطعات ترانسفورماتوردر تاریخ 1355/11/11 تأسیس و در سال 1361 به بهره برداری و تولید رسید  .
  دفتر مرکزی:  تهران – سعادت آباد – خیابان سرو شرقی – پلاک 37 – واحد 7
کارخانه :  رشت – شهرکهای صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی آستانه اشرفیه
nirootransfo.com / : info@nirootransfo.comشرکت کارخانجات تولیدی نیرو ترانسفو 

شرکت فولاد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد آناهیتا گیلان(سهامی خاص)در اواخر سال 1389 بواسطه خرید سهام و تغییر کاربری با موضوعیت تولید انواع میلگرد ساختمانی به ثبت رسید . در اواخر سال 1392 تولید آزمایشی این شرکت پس از 2 سال تلاش و همکاری بی دریغ دست اندرکاران این مجموعه صنعتی آغاز شد.در همین راستا توانست پروانه بهره برداری با ظرفیت تولید سالیانه 320 هزار تن، به منظور تامین بخشی از نیاز داخلی کشور و ایجاد اشتغال مستقیم 250 نفر، غیر مستقیم را به دست آورد.
دفتر فروش: آذربایجان شرقی – شهرستان بناب- خیابان امام خمینی
نشانی کارخانه: گیلان – شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت – بلوار صنعت 2 – خیابان پنجم
anahitasteel.com / info@anahitasteel.com

شرکت آیین

گروه صنایع بسته بندی آیین مفختر است با داشتن بهترین نیروها و کارشناسان و همچنین با بکارگیری تجهیزات پیشرفته، کارتن های بسته بندی مرغوب و جذاب و درخور محصولات ایده آل شما را تولید نماید. امیدواریم در این زمینه به هدف والای سازمان که کسب رضایت مشتریان محترم است، نایل شویم .
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت . سفيدرود
aeenpack.com / info@aeenpack.com

سبحان دارو

شركت سبحان دارو (سهامی عام) در سال 1355 با نام شركت آرايشی بهداشتی سويران و با مشارکت و دانش فنی Ciba Geigy (نوارتیس فعلی) طراحی و ساخته شد.این شرکت در شهر صنعتی رشت در استان گیلان و در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 10 هزار متر مربع تاسیس گردیده است.
دفترمرکزی: تهران – خیابان دكتر فاطمی غربی – شماره ۲۹۵
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت . سفيدرود
sobhandarou.com / info@sobhandarou.com


شرکت چوبکاران عصر نوین

شرکت چوبکاران عصر نوين با توکل بر خداوند متعال با نام تجاري AGE GROUP در سال ۱۳۸۱ فعاليت خود را آغاز کرد و به يکي از پيشروترين و مطرح ترين شرکتها در صنعت چوب کشور بدل شد شرکت AGE GROUP همواره بر اين بوده که کيفيت محصولات را فداي کميت نکرده و همواره بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارايه دهد.
دفترمرکزی: تهران- فلکه چهارم تهرانپارس – خیابان توحید – خیابان 15 غربی – پلاک 16
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت
صفادشت – شهرک های صنعتی استان تهران – شهرك صنعتي صفادشت – خيابان 8 غربي – پلاك 18
agegroup.ir / info@agegroup.ir

شرکت آرتاسویول

گروه صنعتی آرتا سویول متشکل از چندین واحد صنعتی تولیدی از سال 1375 در کشور اقدام به تولید انواع محصولات ساختمانی و پلیمری در جهت قطع وا بستگی کشور به محصولات خارجی اقدام به  تولید نموده و برای رسیدن به این منظور از متخصصان و محققان زبده ایرانی و خارجی و دانش روز دنیا استفاده کرده تا بتواند محصولاتی با کیفیت جهانی و قابل رقابت با بهترین برند های دنیا را تولید نمایید . .
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لاکان رشت
: artasoyol@gmil.com / soyol.com

شرکت ایران رادیاتور

گروه صنعتی ایران رادیاتور متشکل از چندین کارخانه، با بیش از ۴۰ سال فعالیت، یکی از با سابقه‌ترین و بزرگترین واحدهای تولیدی کشور می‌باشد که در زمینه تولید انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج‌های شوفاژ دیواری و زمینی، مشعل‌های گازسوز، گازوئیل‌سوز و دوگانه‌سوز، کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت است و اکنون به این توانایی رسیده است که به عنوان بزرگترین واحد ریختگری تحت فشار خاورمیانه، دومین تولید کننده بزرگ رادیاتور آلومینیومی شوفاژ در جهان، بزرگترین تولیدکننده مشعل در خاورمیانه و چهارم در جهان و بزرگترین تولید کننده حوله خشک‌کن در خاورمیانه را کسب کند. محصولات ساخت شرکت ایران رادیاتور به بیش از ۳۰ کشور از جمله کشورهای پیشرفته صنعتی اروپا نظیر ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه، روسیه و… با افتخار صادر شده و ۳ بار نیز به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شده است.
دفترمرکزی: تهران – خیابان طالقانی – بین بهار و شهید مفتح – جنب بن‌بست زحل
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی ماسال رشت
info@iranradiator.ir / iranradiator.irشرکت فومن شیمی

شرکت فومن شیمی یکی از پویاترین واحدهای بخش خصوصی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۵ آغاز کرده است . محصولات تولیدی در فومن شیمی، مطابق با استانداردهای بین‌المللی و مورد تأیید کارخانه‌های داخلی می‌باشد. شرکت فومن شیمی با نام های تجاری کاسپین، فومن شیمی در حوزه محصولات خودرویی موفق به جلب رضایت مشتریان در سال‌های متوالی بوده است .
دفترمرکزی: تهران – خیابان احمد قصیر( بخارست) – خیابان هشتم – پلاک ۲۴
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رودسر
foumanchimie.com / info@foumanchimie.com

شرکت پارس بتن سپیدرود

شرکت پارس بتن سپیدرود با ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰ متر مکعب بتن آماده یکی از مجهزترین خطوط تولید استان گیلان را در اختیار دارد. این خط تولید دارای سیستم کامل و پیشرفته کنترل فرایندهای تولید است و با بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و مصالح استاندار این فرصت را فراهم کرده است که کلیه مراحل پیش بینی شده برای تولید بتن آماده استاندارد تحت کنترل دائمی قرار گیرد.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی سپیدرود 
parsbetonspidrood.ir / info@parsbetonspidrood.ir

شرکت روجین پایا

در پی تجربه موفق چندین ساله مؤسسین در بازار ام‌دی‌اف ایران با ارائه برندهای خوشنام و مشهور بین‌المللی و با هدف ایجاد اشتغال و تولید داخلی، شرکت روجین پایا در سال ۱۳۹۵ تاسیس و عملیات اجرایی ساخت کارخانه در شهر صنعتی رشت آغاز شد.روجین پایا تولید و عرضه کننده ام‌دی‌اف با دو نوع روکش ملامینه و لاک UV با برند ویسپان “VISSPAN” است. کاغذهای مورد استفاده از منابع معتبر اروپایی و از میان بهترین و زیباترین مجموعه ها انتخاب می شوند. انتخاب طرح ها از یک سو بنا بر سلیقه مشتری از سوی دیگر با نگاهی به روند های جدید بازار بین‌المللی، انجام می‌گیرد و چنین است که ویسپان (VISSPAN) علاوه بر رنگ های باب میل و سلیقه روز مشتری، همواره سعی در ارائه طرح های نو و آینده نگر دارد.
دفترمرکزی: تهران – خیابان خرمشهر – خیابان عربعلی – کوچه هفتم – پلاک۵
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لاکان رشت
visspan.com / info@visspan.com

شرکت داروسازی کاسپین تامین

شرکت داروسازی کاسپین تأمین در سال 1362 بنام شرکت گسترش و سرمایه گذاری دارویی ایران تأسیس گردید. این شرکت وابسته به گروه سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) میباشد. کارخانه در سال 1376 در زمینی به مساحت 150 هزار مترمربع در استان گیلان، شهرک صنعتی رشت و با ماشین آلات مدرن و پیشرفته و تجهیزات آزمایشگاهی کامل دایر گردید، انجام تمامی پروسه ها براساس اصول GMP و قوانین WHO، می باشد.
دفترمرکزی: تهران – ميدان فاطمی – خيابان بيستون – پلاک 1 – شركت داروسازي كاسپين تامين
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت
caspiantamin.com / crm@caspiantamin.com
گروه صنعتی معین

گروه صنعتی معین از سال 1377 و در قالب سه شرکت: معین صنعت فلز استیل پیشتاز گیلان و کاوش صنعت ریلی بنیان نهاده و در سه شاخه تولید قطعات و مجموعه های صنعتی، تعمیرات تخصصی انواع واگنهای باری و بازرگانی خارجی فعالیت مینماید البته در سالهای اخیر و بدلیل تغییر در شکل انجام کارها یکی از سه شرکت فوق یعنی کاوش صنعت ریلی حذف و کلیه فعالیتها در دو شرکت دیگر متمرکز گردیده است. در حال حاضر این گروه صنعتی با حدود 180 نفر پرسنل فنی و در کارخانه تعمیرات واگن زرند و دو کارخانه تولیدی در در شهرک صنعتی لوشان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات فنی می باشد.
دفترمرکزی : تهران -میدان آرژانتین – ابتدای خیابان آفریقا – پلاک 12 – واحد10
کارخانه : کرمان – شهرستان زرند – جنب ایستگاه راه آهن
شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت
moein-ig.com / info@moein-ig.com


شرکت پارت روان صنعت الوند

شرکت پارت روان صنعت الوند فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده های نفتی، روغن موتور، روغن های صنعتی، گریس، روغن ترمز و ضد یخ آغاز نموده و محصولات تولیدی خود را تحت نظارت و کنترل کیفی شرکت قرار می دهد.این شرکت با برند مازاویل و سیتگو در سطح ایران فعالیت دارد. برند MAZOIL و CITGO در راستای بخشی از نیازهای جامعه و مصرف بهینه، با استفاده از تکنولوژی های مدرن در تولید فرآورده های نفتی گام های اساسی در بازار مصرف داخلی و خارجی داشته است.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت
mazoil77@yahoo.com / maz-oil.ir


شرکت فومن پرتو شهاب 

شرکت فومن پرتو شهاب فعال در زمینه های مواد شوینده ،آرایشی و بهداشتی، پوست و مو فعالیت شرکت از سال 1375 آغاز  و با توجه به تجارب 30 ساله اعضای هیئت مدیره با هدف گذاری تولید محصولات با کیفیت با بسته بندی جدید کار خود را در بازارهای داخلی و خارجی آغاز کرده است. شرکت دارای استانداردهای ایزو 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) و ایزو 14001 (سیستم تضمین کیفیت محصولات و الزامات زیست محیطی) بوده و عمده محصولات این شرکت شامل : انواع شوینده ها، محصولات آرایشی بهداشتی و محصولات پوست و مو می باشد.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت – بلوار صنعت دوم – خیابان ششم غربی
fpshahab.com / Info@fpshahab.com


گروه صنعتی شیشه گیلان

شیشه گیلان در سال 1360  و  به  منظور حضور در بازار  تولید شیشه‌های  اتومبیل،  ساختمانی و صنعتی احداث، و  کارخانه شیشه ایمنی شمال در سال1361 در قالب طرح توسعه گروه صنایع شیشه گیلان، در شهر صنعتی رشت فعالیت خود راآغاز نمود.در آن مقطع به واسطه شرایط سیاسی و اقتصادی موجود در کشور، محوریت تولید دراین کارخانه، شیشه‌های خودرویی تعریف شد.
دفتر مرکزی : تهران – بلوار آفریقا – خیابان ناهید غربی – ساختمان شماره ۱۵
کارخانه سپهر : ساوه – شهرک های صنعتی استان مرکزی – شهرک صنعتی کاوه – بلوار آزادی – نبش خیابان هشت
شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت – بلوار صنعت دوم
gilanglass.com / info@gilanglass.com

نقش اول کیفیت

نقش اول کیفیت، یک شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی و فناوری اطلاعات با هدف بومی‌سازی ارائه خدمات فنی و مهندسی صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در سال ۱۳۹۰ تأسیس گردید. خدمات این شرکت شامل مدیریت فعالیتهای مورد نیاز در سراسر چرخه عمر خدمات مخابراتی و فناوری اطلاعات می باشد. اهم این فعالیتها طراحی، پیاده سازی و نگهداری خدمات؛ اجرای پروژه ها به صورت کلید در دست (Full Turn key) چه بصورت پیمانکاری و چه بصورت مشارکت سرمایه گذاری می باشد که منجر به کاهش ریسک عملیاتی، ارتقا تعالی عملیاتی، کاهش چشمگیر هزینه های عملیاتی و سرمایه‌ای و در نهایت تضمین و ارتقا قابلیت اطمینان مشتریان کلیدی ما شده است. نقش اول کیفیت یک شرکت فراهم‌کننده سرویس‌های مدیریت شده مخابراتی می‌باشد.
 دفترمرکزی : تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان پردیس – نبش کوچه زاینده رود – پلاک 2
 شهرک غرب – بلوار فرحزادی – کوچه تربیت معلم – پلاک 32
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت
 مشهد – بلوار امام خمینی(ره) – نبش خیابان امام خمینی(ره) 28 – برج تجاری مرمر – ورودی 1 – طبقه 8 – واحد 13
اهواز – کیانپارس – بلوار چمران – نبش خیابان 2 شرقی – برج اداری تجاری تشریفات – طبقه 7- واحد 710
 کرج – عظیمیه – نیک نژادی شمالی – نبش بن بست نیکان – پلاک ۹۹ – طبقه ۴ – واحد۱۰
nak-mci.ir / info@nak-mci.ir

شرکت كيسه بافي ثمين

كيسه بافي ثمين از سال 1379 جهت توليد انواع كيسه‌های پلي‌پروپيلن و پلي‌اتيلن و لمینه در سايزهاي مختلف برای بسته‌بندی محصولات غذائی – کشاورزی – معدنی و شیمیائی در شهر صنعتي رشت شروع به فعاليت كرد و در سال‌هاي 1382و1386و1396 طرح‌هاي توسعه خود را اجرا و در حال حاضر ظرفيت آن بيش از 17000تن در سال مي‌باشد.
دفتر مركزی : تهران – خيابان فلسطين شمالی – پلاک 506 – طبقه 2 – واحد 7
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی رشت – صنعت 2 – خیابان ششم – جنب بانک رفاه
samin-co.com / info@samin-co.com

گروه تیدا تجارت ابزار

ماموریت گروه تیدا تجارت ابزار برای توزیع پروفیل و یراق آلات و سایر ملزومات صنعت درب و پنجره با در نظر گرفتن منافع تولید کنندگان ترجیحا داخلی و مصرف کنندگان (واحدهای تولید و سازندگان ساختمان) جهت رساندن کالای با کیفیت با کاهش هزینه و در زمان کوتاه و همراه با ملزومات معتبر و جایگزینی محصول با کیفیت ایرانی بجای مشابه و وارداتی می باشد.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی سپیدرود رشت – بلوار صنعت
tidatejaratabzar.ir / info@tidatejaratabzar.ir

شرکت آرمان به پود ایرانیان

شرکت آرمان به پود ایرانیان مفتخر است تا با جدیدترین خطوط تولید کیسه های پارچه ای با تکنولوژی روز جهان و تنوع محصولات تولیدی در خدمت بازاریان و کسب و کارهای مرتبط باشد.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی درياسر لنگرود
armanbehpoud.com / info@armanbehpoud.comشرکت ایران پک

ایران پک تولید کننده دستگاه های شیرینگ است و انواع دستگاه های شیرینک را با بهترین قطعات به شما عزیزان عرضه می کند. ما اولین تولید کننده دستگاه شیرینگ در ایران هستیم و با سابقه بیش از نیم قرن در این زمینه توانستیم تا رضایت شما را جلب کنیم.
دفتر مرکزی:تهران – خیابان مرزداران – خیابان ناهید – پلاک15
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی کوچيچال
iran.pack1342@yahoo.com / iran-pack.comگیلان پلاست مهر

شرکت گیـلان پلاسـتیک مـهر یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلی اتیلـن در سطح کشور می باشد که از سال ۱۳۷۵ در استان تهران با هدف تامین محصولات با کیفیت به تولید پرداخته است . این شرکت با بهره گیری از حضور کارشناسان و مشاوران خبره و متخصص توانایی تولید انواع لوله های پلی اتیلن از سایز ۱۶ تا ۴۰۰ میلیمتر با برند گیلان پلاستیک مهر و در ضخامت ها و رده های فشاری مختلف بر اساس استانداردهای بین المللی را دارد .
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لوشان  – خیابان زیتون
plastmehr.ir / info @plastmehr.ir


شرکت خاکینه طارم

کارخانه خاکینه طارم در زمینی به مساحت ۱۴۸۸ متر مربع در گیلان – شهرستان رودبار -شهرک صنعتی لوشان احداث گردیده است و با دارا بودن واحد تولید و فرآوری انواع سرکه های تقطیری , واحد بسته بندی انواع سرکه و واحد آزمایشگاه که مجهز به جدیدترین تجهیزات جهت کنترل و کیفیت محصولات می باشد, وارد عرصه تولید محصولات غذا و سلامت شده است.رضایت و سلامت غذایی مشتریان از اولویت های اصلی ماست و ما خود را متعهد به تامین محصولات با کیفیت در جهت رضایت مشتریان می دانیم و در این راه تمام همت و تلاش خود را به کار بسته ایم.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لوشان  – خیابان زیتون
khakinehtarom.ir / info@khakinehtarom.ir

شرکت  پویا قطعه

شرکت پویا قطعه شرکتی تولیدی، دانش بنیان و مبتنی بر تکنولوژی های نوین با مدیریت به روز می باشد و با هدف ساخت محصولات با کیفیت و رقابتی تاسیس گردیده است . استفاده از نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده باعث ارتقاء کیفیت محصولات در خطوط تولید و کسب رضایت مندی مشتریان شده است
 دفتر مرکزی : تهران – میدان فاطمی – ابتدای خیابان شهید گمنام – خیابان جهانمهر – پلاک پنچ – واحد شش
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لوشان  – خیابان آسمان سرای 4
pginco.com/ info@pginco.comشرکت کیوی لند

کیوی لند باتیمی با تجربه و توجه ویژه به کیفیت نهایی محصول ، همراه در جهت جلب رضایت مشتریان خود تلاش نموده و حس اطمینان و لذت خريداران از کیفیت محصول نهایی بی دلیل نیست.
دفترمرکزی و کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی کشلي خطبه سرا (تالش)
kiwiland.ir / Info@kiwiland.ir

شرکت شهر ماندگار

شهر ماندگار، نام تجاری شرکت تولیدی و خدماتی پیشرو ترابر شمال که فعالیت خود را در سال 1383 با ایده زیباسازی و مبلمان شهری و ایجاد فضای سبز در فضایی به مساحت 2600 متر مربع آغاز نموده و با مدیریت تخصصی و نیز با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه توانسته طی سال ها تولید و خدمات،

گامی مؤثر برداشته و مشتریان زیادی به سوی خود جلب نماید. تلاش های بی وقفه دست اندرکاران باعث شده است تا امروز شرکت شهر ماندگار بر توانمندی های خود افزوده و با اعتماد به نفس در کار متکی به کارآمد بودن مدیریت صحیح و اعتماد به ارتقاء، کیفیت، رضایت مشتریان، تحویل به موقع سفارشات، پایین آوردن قیمت تمام شده برای مصرف کننده و نیز خدمات پس از فروش آینده خود را بیش از پیش روشن تر ببیند.
دفترفروش: گیلان – رشت – خیابان معلم – روبروی استانداری – نبش کوچه دانش 2 – ساختمان کاسپین – طبقه اول
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی کشلي خطبه سرا (تالش)
shahremandegar.ir / info@shahremandegar.ir

شرکت صنایع ورق ایران


شرکت صنایع ورق ایران اولین تولید کننده انواع ژئوممبران PVC، ژئوممبران پلی اتیلن سنگین HDPE، ژئوممبران LLDPE و انواع ورق PVC سخت، ورق PVC نرم، ورق PVC سبک، ورق پلی اتیلن PE و ورق پلی پروپیلن PP، افتخار دارد طی 24 سال گذشته محصولات خود را به پروژه های بزرگ و کوچک کشور ارایه نماید. ورق ها و ژئوممبرین های تولیدی این شرکت، همگی طبق استانداردهای بین المللی حاکم بر صنعت پلاستیک تولید و عرضه می گردند.
دفترمرکزی: تهران – خیابان کریمخان زند – خیابان حسینی – پلاک 29
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی آستانه اشرفیه
 svi.ir /  hello@svi.ir


شرکت جهان نما

زنجیره تولید و توزیع گوشت مرغ جهان نما در قالب گروه جهان نما با بیش از دو دهه تجربه در عرصه تولید خوراک دان آماده، بعنوان یک شرکت پیشرو در صنعت مرغ و طیور شناخته شده است . با بهره‌گیری از صداقت و تخصص کارکنان خود، نظرات و پیشنهادات برترین اساتید علمی صنعت طیور در بخش تحقیق و توسعه، فرمول‌نویسی و کنترل کیفی، موفق به کسب عناوین و دستاوردهای متعددی گردیده است که امیدواریم همگان خود را با ما در آن شریک بدانند.
دفترمرکزی: تهران – خیابان آزادی – بین اسکندری و نواب – نبش مترو توحید
کوچه امیر اسماعیل سامانی – پلاک ۱۸۱ – برج اداری.‌تجاری.فرهنگی توحید – طبقه نهم – واحد ۲۱
دفترفروش: گرگان – عدالت ۶۰ – ساختمان کارآفرین – واحد ۴۰۲
گنبد – خیابان امام خمینی
ساری – بلوار پاسداران – ساختمان شهرارا
رشت – خیابان رودباری – ساختمان همراهان – طبقه دوم جنوبی
کارخانه : شهرک های صنعتی استان گیلان – شهرک صنعتی لاهيجان
neginjahannama@pjn.co.ir / pjn.co.ir

این محتوا را چگونه ارزیابی می کنید؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی برای این محتوا ثبت نشده است! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

One thought on “پارک های علم و فناوری ، شرکت های دانش بنیان و صنایع هایتک در شرکت شهرک های صنعتی استان گيلان

 1. احمدرضا عابدی says:

  با توجه به حضور پایگاه های اطلاعاتی مثل کتاب اول یا کتاب های تخصصی صنایع ، چه ضرورتی برای راه اندازی این سایت وجود داشته؟
  با توجه به توسعه و رشد شهرک‌های صنعتی در تهران و سایر استان ها که البته به منظور متمرکز شدن تولیدات صنعتی در خارج از شهرها انجام شده و از سوی دیگر نبود اطلاعات جامع و به روز شهرک های صنعتی ، وب سایت صنعت کاران بهمراه تیم تولیدمحتوا و تدوین اطلاعات خود تلاش کرده با اطلاعات دقیق نقش پلی میان صنعت کاران و بدنه صنعت را ایفانماید. امید است چنین باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *