تولیدات دانش بنیان و توسعه تجارت الکترونیک در شهرک های صنعتی استان اصفهان

فهرست مطالب

0
(0)

بر اساس آخرین تقسیمات کشوری، اصفهان دارای ۱۷ شهرستان، ۶۰ شهر، ۳۷ بخش و ۱۱۶ دهستان و مرکز آن شهر اصفهان است. شهرستان های استان اصفهان عبارتند از اصفهان، اردستان، برخوار و میمه، خیمنی شهر، خوانسار، سمیرم، شهرضا، فریدن، فریدون شهر، کاشان، فلاورجان، گلپایگان، لنجان، مبارکه، نائین، نجف آباد، نطنز و شاهین شهر.
استان اصفهان 76شهرک و ناحیه صنعتی مصوب دارد که از این تعداد، 70شهرک و ناحیه صنعتی به بهره‌برداری رسیده و فعال هستند. فاز عملیاتی شهرک‌ها در کشور حدود هزارو 270هکتار و سهم استان اصفهان از این مساحت، 17 هزار هکتار است و 130 هزار نفر در این شهرک‌ها شاغلند. همچنین در استان اصفهان با توجه به فعالیت کارگاه‌ها و واحدهای صنعتی در بافت شهری، سعی در ایجاد شهرک‌های تخصصی بیشتر است تا بتوانند مشاغل کارگاهی و صنعتی را که فعالیت آنها در بافت شهری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کند، به سمت شهرک‌ها سوق دهند. درهمین راستا شهرک‌های تخصصی مانند شهرک صنعتی شهرضا، شهرک شیمیایی رازی و شهرک تخصصی طلا و جواهرات ایجاد شده‌است.

esfahan.sanatkaran
شهرک های صنعتی ایران . نقشه شهرک های صنعتی استان اصفهان . صنعت کاران

برخی از شرکت های فعال و بزرگ فعال در شهرک های صنعتی استان اصفهان عبارتند از :

شرکت صنایع غذایی مجرب

این برند سابقه ای 300 ساله در تولید ادویه جات مرغوب و خالص با بهترین کیفیت را به طور سنتی در کارنامه ی کاری خود دارد. در ابتدا تولید ادویه جات این برند با سنگ آسیاب، آسیاب آبی، آسیاب با شتر و سنگ های بزرگ انجام می شد و هم اکنون با آسیاب های چکشی انجام می شود.
آنچه ما را از دیگران متمایز می کند تلاش مداوم در تأمین نیاز مشتریان و جلب رضایت آنها از طریق تأمین کیفیت مطلوب در کنار تنوع و درک نیازهای روز مشتریان است. مجرب همواره در تلاش است تا با رعایت استانداردهای جهانی در تولید و ارائه خدمات، محصولاتی شایسته نام ایرانی را به بازار عرضه نماید. در همین راستا موفق به اخذ گواهینامه های متعددی شده ایم.
دفترمرکزی: اصفهان-خیابان رودکی-کوچه شهید سلیمانی- بن بست میخک – پلاک77
کارخانه : اصفهان- جاده اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی کمشچه
فاز دوم – خیابان حافظ شرقی – پلاک37
 mojarab.ir /  info@mojarab.ir

شرکت پلی آوند

تولیدکننده انواع لوله های آبرسانی .
دفترمرکزی: اصفهان – خانه اصفهان – خیابان گلخانه – چهارراه بنفشه – مجتمع تجاری اداری مهدی- طبقه چهارم
کارخانه : اصفهان – کیلومتر 25 جاده اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی کمشچه
polyavand.ir / info@polyavand.ir

شرکت فرآورده های دیرگداز گستر سپاهان

تخصص : تولید مواد نسوز مورد استفاده در صنعت فولاد
دفترمرکزی و کارخانه : اصفهان – کیلومتر 25 جاده اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی کمشچه
: info@dirgodazesepahan.com / www.dirgodazesepahan.com


شرکت توليدي و صنعتي کابل افشان اردستان

در حال حاضر این واحد تولیدی توانسته با تولید انواع کابل توزیع (LV) و جوش طبق استانداردهای IEC60245 و IEC60502 باسخگوی سطح وسیعی از نیاز بازار باشد .کابلهای لاستیکی درصنايع نفت گاز و پتروشيمي  بنادر و کشتيراني و چاههاي آب شرب و …  قابل استفاده می باشد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان ولیعصر – روبه روی ﭘارک ساعی – برج نگین ساعی – طبقه 12 – واحد 1203
کارخانه : اصفهان – اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان
شهرک صنعتی قمصر – کیلومتر 3 جاده دره باغ
ardestan@yahoo.com / ardestancable.com

شرکت دانش بنیان توسعه معادن صدر جهان

شرکت توسعه معادن صدر جهان در تاریخ 1392/11/29 به ثبت رسیده و فعالیت خود را با هدف سرمایه‌گذاری در زمینه معادن و صنایع معدنی به‌عنوان بازوی تخصصی گروه خوارزمی و با تمرکز بر معدنکاری، استحصال و بازرگانی طلا و مس آغاز کرده است. این شرکت سهامدارعمده شرکت کارند صدرجهان به‌عنوان شرکت تخصصی معدنکاری و استحصال طلای معدن شادان واقع در استان خراسان جنوبی نیز می‌باشد.
شرکت توسعه معادن صدرجهان سهامدارعمده شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان به عنوان بازوی تخصصی خود دراجرای پروژه استحصال طلا از معدن طلای شادان به عنوان بزرگترین معدن طلا در استان خراسان جنوبی با ذخیره قطعی بالغ بر 27 میلیون تن می‌باشد.
دفترمرکزی: تهران – شهرک غرب – بلوار بلوار دادمان – خیابان بهارستان – پلاک 15
کارخانه : اصفهان – کیلومتر 25 جاده اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی خميني شهر


شرکت گز لاله اصفهان

گز لاله در زمینه تولید محصولات خود از جمله گز لقمه،گز آردی،سوهان،پولک و نبات در طعم ها ها بسته بندی های متفاوت  با به کار گیری نیروی جوان  و متعهد و همچنین استفاده از تکنولوژی های به روز در صنعت بسته بندی و تولید گز توانسته است سهم قابل توجهی از بازار گز کشور عزیزمان ایران را به دست بگیرد،
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان لاله – مقابل پارک لاله
کارخانه : اصفهان- کیلومتر ۲۵ جاده اصفهان- اردستان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی خميني شهر – خیابان حافظ شرقی
gazlaleh.ir / info@gazlaleh.ir 

شرکت ماشين سازي مهر آوه

     ماشين سازي مهر آوه از سال ۱۳۶۳ به منظور طراحی و ساخت ماشين آلات و تامين قطعات يدكي كليه مجتمع ها و كارخانجات توليدي تاسيس گرديده است. این شرکت از كادر متخصص خود متشكل  از مهندسان مجرب مكانيك ، متالورژ و صنايع با مشاركت شركتهاي توليدي توانسته است گام  موثري در افزايش توليد ناخالص ملي و صرفه جوئي ارزي و ريالي ، كاهش زمان سفارش براي تجهيزات و ماشين آ لات خارجي ايفا نمايد . كارخانجاتي كه در حال حاضر ماشين آلات ساخت مهر آوه در آن فعال مي باشند عبارتند از  مجتمع  فولا د مباركه ، مجتمع ذوب آهن پاسارگاد ، آهن و فولاد اصفهان ، هپكو اراك، شركت فراساحل بندرعباس ، شركت صنايع دريافن قشم (صدف) ،سیمان آبیک ، پالایشگاه اصفهان ، شركت متيل ، آهن و فولاد طوس ، خدمات عمومي فولاد ايران ، گالوانیزه کاشان ، فولاد غرب آسیا ، ورق خودرو چهارمحال ، تاراز چهارمحال و سیمان اردستان .
دفترمرکزی و کارخانه : آدرس :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی محمودآباد – خیابان ششم
mehraveh.ir@gmail.com / mehraveh.ir

شرکت مهندسی تکامل صنعت برق 

این واحد تولیدی خصوصی در سال ۱۳۵۹ به نام موسسه برق صنعتی تکامل تاسیس و در رشته برق صنعتی با ساخت، مونتاژ،  نصب و راه‌اندازی تابلوهای برق صنعتی در بخش های مختلف صنعت شروع به کار نمود. طراحی و ساخت مدارهای الکتریکی،  راه ندازی ژنراتورهای اتوماتیک و بانک های خازنی نیز جزء تولیدات این واحد بوده است.
این موسسه در سال ۱۳۷۱ ساخت قالب های پلاستیکی و فلزی کامل دستگاه‌های کنترلی و حفاظتی پرمصرف در تابلوهای برق را شروع و ضمن شباهت آنها با نمونه شرکت شیله آلمانی سیستمهای (کنترل فاز، تایمر صنعتی، تایمر  القائی، و کنترل سطح مایعات) الکترونیکی را طراحی و ساخت که با ورود این تجهیزات به بازار داخلی رقیب نمونه خارجی گردید.
دفترفروش: تهران- خیابان لاله زار جنوبی – جنب کوچه بوشهری – مجتمع تجاری بوشهری -طبقه دوم
اصفهان – میدان حکیم نظامی – خیابان ارتش – روبروی دبیرستان سعدی
اصفهان- خیابان فردوسی – روبروی کوچه بهشت
اصفهان – میدان احمدآباد – خیابان جی – حدفاصل خیابانهای مهر و کاخ
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا – خیابان مالک اشتر – خیابان بهار دوم – پلاک ۱۷
takamolsanat.com / info@ takamolsanat.com

شرکت طلائیه داران کویر زواره

در سال 1395  با هدف تولید قطعات یدکی خودرو فعالیت خود را آغاز نمود و ایده راه اندازی خط تولید یکی از قطعات کلیدی خودرو در دستور کار مدیران شرکت قرار گرفت . پس از تحقیقات در بازار و بررسی های لازم در نهایت تصمیم  به احداث کارخانه  تولید یاتاقان خودرو گرفته شد . پس از رایزنی های بسیار تیم بازرگانی شرکت موفق شد تا مذاکراتی سازنده با بزرگترین شرکت تولید کننده ی خطوط تولید یاتاقان در دنیا داشته باشد و بروزترین و مجهزترین خط تولید اتوماتیک و بسیار پیشرفته می باشد را به همراه دانش فنی و تکنولوژی خریداری و به کشور منتقل نماید.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان رباط – نبش کوچه 51 – ساختمان زمرد – طبقه 3
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان –  ناحیه صنعتی زواره – پلاک 617
tdkco.ir / Info@tdkco.irشرکت تولیدی و ماشین سازی گاز کربنیک اردستان

شرکت تولیدی و ماشین سازی گاز کربنیک اردستان واحد تولیدی نمونه استان به انتخاب وزارت  صنعت ، معدن و تجارت در سال 1396 فعالیت خود را  با تاسیس کارخانه گاز کربنیک اردستان در سال 1377 آغاز نمود . امروزه با همت و پشتکار مدیران ارشد و با تکیه بر دانش فنی و مهندسی خود به عنوان تولید کننده پیشرو  در زمینه تولید و تامین گاز های طبی ، صنعتی ، آزمایشگاهی و مخلوط های گازی تخصصی کالیبراسیون ، از جایگاه ویژه ای در صنایع  انرژی تولیدات فولادی ، فرآورده های پتروشیمی و شیمیایی ، جوشکاری ، لیزر های صنعتی و پزشکی ، فرآوری محصولات کشاورزی و مواد غذایی ، سازه های فلزی صنایع نیروگاهی ، صنایع خودرو سازی در کشور  برخوردار است.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان امام خمینی – جنب میدان استقلال
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان –  ناحیه صنعتی سروشبادران
ardestangas.com / info@ardestangas.com


شرکت کیمیا کنترل صفاهان جم

شرکت فنی و مهندسی “کیمیا کنترل صفاهان جم” از سال 1388 شروع به فعالیت درزمینه اتوماسیون ، ابزار دقیق ، طراحی و ساخت بردهای الکترونیک و نیز تعمیرات تخصصی صنعتی کرده است و در این سال ها موفق به تشکیل تیم های کاملا تخصصی دراین زمینه گردیده است .
دفترمرکزی: تهران – اتوبان شهید باقری – خیابان 196 غربی – خیابان صاحب الزمان – پلاک 111
دفتراصفهان: اصفهان- میدان احمد آباد -کوی امامی دوست – کوی الله اکبر – شماره 88
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان –  ناحیه صنعتی مورچه خورت
kimiacontrol.com / info@kimiacontrol.comشرکت تولیدی و صنعتی آتور

شرکت تولیدی و صنعتی آتور با هدف تولید انواع لوازم خانگی حرارتی و برودتی تاسیس و تولید خود را با توجه به شرایط آن زمان، با چندین مدل بخاری نفتی شروع کرده است.این شرکت در حال حاضر با حدود پنجاه سال سابقه در تولید لوازم خانگی با یک سبد از محصولات شامل انواع کولر آبی ، بخاری گازسوز دودکش دار ، آبگرمکن گاز سوز و نفت سوز مخزن دار ، لباسشویی ، جارو برقی و لوازم برقی آشپزخانه در خدمت هم میهنان گرامی می باشد .
دفترمرکزی و کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی جی – خیابان 5- فرعی 5
atorcompany@gmail.com  / ator.ir

شرکت مبدل تانک

شرکت “مبدل تانک” به عنوان یک مجتمع صنعتی پیشرفته، بازه وسیعی از تجهیزات مورد نیاز را در صنایع مختلف طراحی و تولید می نماید. این شرکت با بهره بردن از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مدرن، قریب به 100 نفر کادر فنی متخصص و سابقه طولانی، قابلیت شرکت در پروژه های صنعتی بزرگ را در قالب طراحی، تدارک و ساخت  EPC دارا بوده و در این زمینه سابقه ای درخشان در پروژه های صنعتی داخلی و خارجی در طی 32 سال گذشته از خود بر جای گذاشته است.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان شیخ بهایی – پلاک 422
mt.co.ir / info@mt.co.irشرکت پلاسماتک

شرکت پلاسماتک در سال 1384 تاسیس شده و از همان ابتدا خود را به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین مراکز مهندسی سطح کشور معرفی نمود. جمعی از متخصصان علم سطح کشور با تلفیق دانش علمی خود با تجارب صنعتی و مدیریتی هسته اولیه قدرتمندی را برای این شرکت ایجاد نمودند. پلاسماتک همراه همیشگی و مورد اعتماد صنعتگران و دانش پژوهان در انجام عملیات نیتراسیون پلاسمایی، رسوب فیزیکی بخار (PVD)، فرایندهای نوین پاشش حرارتی شامل پلاسما اسپری و HVOF،کلدینگ، سنگ زنی و لپینگ و  مشاوره در طراحی قطعات صنعتی و آزمون های متالورژیکی است. همچنین این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت corewire انگلستان، تولید کننده انواع سیم جوشهای سخت کاری فعالیت می نماید.
دفترمرکزی: اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان  – شهرک علمی و تحقیقاتی – ساختمان فن آفرینی 1 – واحد 232
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – انتهای خیابان بوعلی دوم- شماره 444
plasmatech.ir / info@plasmatech.irشرکت رنگین الیاف سپاهان

شرکت رنگین الیاف سپاهان با هدف تولید انواع نخ فیلامنت پلی استر درسال1385 در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان تاسیس گردید و اقدام به اخذ مجوز تاسیس در زمینه تولید انواع الیاف مصنوعی –انواع نخ تکسچره –پارچه های سیستم پنبه ای و الیاف مصنوعی –رنگرزی چاپ وتکمیل پارچه نمود.در سال 1389 با بهره گیری  از تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری از متخصصین مجرب و کارآزموده جهت تولید محصولات با کیفیت و تامین نیاز مشتریان و صنایع پائین دستی به بهره برداری رسید.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان ابوریحان سوم – پلاک 211
 ranginalyaf.com /  info@ranginalyaf.com


شرکت ايزوپايپ 

انتقال بهينة سيالات كار خود را با توليد بي سابقة نوار تفلون در سطح كشور آغاز و در سال 1379 ، توليد لوله هاي 5لايه در دو نوع PERT و PEX را به فعاليت خود افزود ، به دنبال آن اتصالات رزوه اي را عرضه نمود ، سپس اتصالات پرسي را در ليست توليدات خود قرار داد ولی این نوع اتصالات به ابزار کار مخصوص نیاز داشت که در دسترس تمام مجریان لوله کشی نبود ، این موضوع کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا کار را برای مجریان تاسیسات راحت تر و برای مصرف کنندگان کم هزینه تر کنند ، به دنبال این هدف مهندسین توانمند ایزوپایپ با تحقیق و زحمت فراوان دو نوع جدید اتصالات با نام های ” کوپلی و کلمپی ” را ابداع نمودند .
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
isopipe.com / info@isopipe.com


شرکت به سیم

حوزه فعالیتی بهسیم سیم و کابل فشار ضعیف است. این سیم و کابل ها در سراسر محیط پیرامون ما و در دل دیوارها حظور دارند و سال های بسیار طولانی، مستمرا زیر برا هستند و روشنایی و حرکت و گرما و خنکی به ارمغان می آورند. کیفیت و دوام این سیم ها، باعث می شود ده ها سال بگذرد و ما هرگز با آن هاسر و کار پیدا نکنیم. در مقابل کیفیت ضعیف، با خرابی و آتش سوزی، آن ها را جلوی چشممان می آورد.همین است که بهترها، کمتر دیده می شوند.
دفترمرکزی: اصفهان – چهارباغ عباسی – پاساژ کازرونی – پلاک ۵۳۴
کارخانه: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان سوم بوعلی – نبش فرعی دوم – پلاک ۴۵۲
behsim.com / info@behsim.com

شرکت ميلادکو

شرکت ميلادکو که در سال 1359 تاسیس گردید در آغاز یک شرکت بازر گانی بوده و هر ساله مقادیر قابل توجهی مواد شيميایی و قير به نقاط مختلف جهان صادر می نمود . با توجه به پيشرفت تكنولوژي جهانی در زمينه اصلاح قير برای بهبود وضعيت آسفالت های درون شهری و برون شهری مطالعات وسيعی در مورد احداث واحد تولید انواع قیرهای اصلاح شده پلیمری را آغاز نمود .
و نهایتا با شرکت OOMS که سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تولید انواع قیرهای پلیمری و طراحی و اجرای پروژه های راهسازی و عمرانی در اغلب کشورهای پیشرفته دارد, قرار داد انتقال تکنولوژی, نصب و راه اندازی واحد تولیدی, آموزش فنی و علمی افراد و نطارت بر اجرا را منعقد کرد و کارخانه تولید انواع قیرهای اصلاح شده پلیمری را در اوایل سال 1385 در منطقه مورچه خورت اصفهان راه اندازی نمود.
دفترمرکزی: تهران – جنت آباد جنوبی – بلوار لاله شرقی – پلاك ٩١ – طبقه ٤
کارخانه: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
Bituproducts@miladco.org / miladco.orgشرکت بهفلز سپاهان

شرکت بهفلز سپاهان در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در 50 کیلومتری شمال اصفهان و در مجاورت جاده ترانزیتی اصفهان – تهران احداث گردید . این مجموعه تولیدی هم اکنون با بهره مندی از پرسنل اداری و فنی مهندسی مجرب و آموزش دیده خود همگام با حفظ و بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی خود علاوه بر تامین قسمتی از نیاز بازارهای داخلی در زمینه صادرات به کشورهای همجوار نیز حضوری فعال دارد.
دفتر فروش : اصفهان – میدان امام حسین – ارگ جهان نما – طبقه 5 – واحد 12
کارخانه: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
behfelez.com / info@behfelez.comگروه صنعتی بهسازان بازو

اولین تولید کننده‌ی بازوهای بارگیری و تخلیه در ایران با بیش از 30 سال سابقه‌ی طراحی و ساخت قطعات مکانیکی و صنایع نفت و گاز.
دفتر مرکزی: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنایع کارگاهی امیرکبیر
بلوار عطاءالملک – خیابان کارآفرینان شمالی – جنب چهارراه کار و کارگر – پلاک 5
کارخانه: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
bhc.ir  / info@bhc.ir صنایع بشکه سازان” به چلیک متین

صنایع بشکه سازان “به چلیک متین ” واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان ، از سال 1385 فعالیت خود را با استفاده از کادر متخصص و مجرب در زمینه تولید بشکه های فلزی 160 لیتری تا 240 لیتری آغاز نموده است . توان تولیدی شرکت به شرح زیر می باشد: تولید بشکه های فلزی  در سایز ورق های 8/0 میلی متری تا 2/1 میلی متری – تولید بشکه های فلزی  درب بسته  با ظرفیت های 160 لیتری تا 240 لیتری – تولید بشکه های فلزی درب باز  با ظرفیت های 160 لیتری تا 240 لیتری.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان شیخ بهایی – پلاک 143
behchelik.com / info@behchelik.comشرکت پیکر صنعت سهند

شرکت سهند از سال 1350 به فعالیت در زمینه تولید قطعات ماک نمود و عمده تمرکز تولید خود را برروی قطعات چدنی مانند اگزوز گذاشت.به مرور زمان این شرکت شروع به تولید قطعات کامیون های دیگر نموده و امروز تعداد محصولات این شرکت به حدود 500 قطعه رسانده و با بهترین کیفیت به مشتریان گرامی عرضه می‌دارد.
دفترمرکزی: تهران – شهرری – صالح آباد
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان شیخ بهایی
sahand.t.p@gmail.com / sahandparts.comشرکت گواه صنعت

گواه صنعت مجموعه ای است با بیش از یکصد نفر نیروی کار انسانی، مستقر در فضایی بالعغ بر 10،000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان. این شرکت از زمان تاسیس با حساسیت بسیار به نیازها و تقاضاهای متنوع صنایع مختلف توجه نشان داده و بدین اعتبار است که امروز می تواند محصولاتی تولید کند که ضامن گردش چرخ تولید کارخانجات بسیار باشد. گروه مشاوران فنی گواه صنعت همواره آماده است تا به متقاضیان و همکاران مشاوره لازم را ارائه دهد. گواه صنعت پیشتاز ابتکار در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی است.
دفترمرکزی:  اصفهان – خیابان توحید – ساختمان سلیمان – طبقه 6 – واحد 15 
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت – خیابان ابوریحان پنجم 
govahsanat.com / info@govahsanat.comشرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر 

شرکت صنایع عایق های معدنی پوشینگر با نام تجاری Pomic در زمینه تولید انواع عایق های صوتی و حرارتی از جنس پشم سنگ، در سال 1382 احداث گردید. در زمینه تولید مدل های مختلف عایق های صوتی و حرارتی معدنی پشم سنگ فعالیت دارد. این کارخانه در نصف جهان، اصفهان، شهرک صنعتی مورچه خورت احداث گردیده و با توان تولید انواع عایق های پشم سنگ از جمله عایق تخته ای، عایق لحافی، عایق پتویی و عایق لوله ای، تلاش دارد تا با ارائه انواع عایق با کیفیت، نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی داشته باشد.
دفتر مرکزی و کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
فاز چهارم – خیابان دکتر حسابی اول – جنب شرکت مس قائم – پلاک۵۹۱
pomic.ir / sale@pomic.ir

شرکت پارس آزما

شرکت پارس آزما فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ آغاز، و با کسب مجوز از وزارت صنایع و معادن، همچنین تائید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، اولین کارخانه بزرگ تولید انواع تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی را با ظرفیت ۱۱۰۰۰ دستگاه در سال را احداث نمود. این کارخانه در استان اصفهان واقع است که یکی از شهرهای مهم تاریخی وصنعتی کشور عزیز ایران می باشد.
دفترمرکزی: تهران – خیابان شهیدبهشتی
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
  parsazma.com /  info @ parsazma.com


شرکت گل افرام

شرکت گل افرام با 30سال سابقه و فعالیت در تولید انواع مفتول های صنعتی فولادی در سال 1390 مورد بهره برداری قرار گرفت. این شرکت با تکیه بر تلاش و کوشش عظیم و با توجه به دارا بودن ماشین آلات پیشرفته,پرسنل کار آزموده و متخصص موفق به تولید انواع مفتول گالوانیزه,آرمور,ACSR,فنر Pc Strand,وPc Wire در سایز های مختلف با کیفیت مطلوب ,در حد استاندارد های بین المللی با بسته بندی مناسب گردید.
دفتر مرکزی : اصفهان – میدان امام حسین – ارگ جهان نما – فاز 4 – طبقه 4 – واحد 402
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
golafram.com / info@golafram.com


گروه صنعتی کیان پاور

گروه صنعتی کیان پاور تامین کننده و تولید کننده ،ماشین آلات توزین ، فیدرهای حجمی،فیدرهای وزنی، سیستم های حرارتی و تجهیزات کنترل و ابزار دقیق بر اساس استانداردهای داخلی و جهانی می باشد. این گروه صنعتی تا کنون افتخار همکاری با اکثر صنایع کشور از جمله صنایع غذایی،صنایع دارو سازی ،خودرو سازی ،فولاد ،پتروشیمی، ذوب وریخته گری و… را داشته است.این گروه تلاش کرده است ،در راستای پیشرفت صنعت کشور گامی هرچند کوچک بردارد.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
Kian.power.co@gmail.com / kianpowerco.ir


شرکت فرخ مهر

این مجموعه با بیش از ربع قرن سابقه فعالیت در زمینه ی تولید و بسته بندی کره در اصفهان با نام بایامهر اسپادانا احداث و در سال 1389 طبق استانداردهای جدید طراحی ، بازسازی و به اولین و تنها تولید کننده ی کره حیوانی از خامه تازه پاستوریزه گاوی با استانداردهای جهانی در سطح خاورمیانه تبدیل شد . این مجموعه از مجهزترین و تخصصی ترین واحدها و دستگاه ها جهت تولید و بسته بندی کره حیوانی و گیاهی و همچنین روغن حیوانی تشکیل شده است.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
vanakdairy.ir / info@vanakdairy.ir


شرکت روناس پلیمر کویر

شرکت روناس پلیمر کویر ثبت شده با استفاده ازفناوری نوین و بهره گیری از دانش متخصصین گام به عرصه چاپ و بسته بندی نهاد و از همان ابتدا نوآوری و ابتکار را سرلوحه خود قرار داد و توانست با طیف گسترده ای از تولیدات خود، مشاور وهمراه صنایع تولیدی گردد وبا آمیزه ای از استحکام کیفیت وزیبایی به بسته بندی بهینه همراه با حفظ سلامت محصول و کاهش هزینه مصرف کننده پرداخته و در این گذار با استفاده از بهترین مواد اولیه و ملزومات با کیفیت در فرایند تولید توانسته است برتری خود را به اثبات برساند.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
ronaspolymer.com / Info@ronaspolymer.com


شرکت فلات سنگ آسیا

اولین و بزرگترین تولید کننده سنگ مهندسی بر پایه کوارتز در ایران با نام تجاری Totem Quartz است که در سال 1383 در نزدیکی شهر تاریخی اصفهان، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ظرفیت تولید سالانه 700.000 متر مربع تاسیس شد. این شرکت با تلفیق هنر و صنعت، طیف گسترده ای از محصولات با طرح و رنگهای متنوع و در اندازه های اسلب وتایل، به بازارهای جهانی عرضه می نماید.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی وزوان ميمه
totemq.ir / info@ totemq.irشرکت آیریا

شرکت آیریا تولید کننده انواع قطعات جلوبندی  خودرو است.زمینه مونتاژ قطعات:روش مونتاژ در اين شركت بوسيله ماشين آلات جوش نقطه ای انجام مي شود.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان مسجدسید – مجتمع تجاری قائم 
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی وزوان ميمه
ayriaa.ir / info@ayriaa.ir

گروه صنعتی سپاهان ماشین رهیار

سپاهان ماشین رهیار به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید ماشین آلات راهسازی درکشور شناخته می ­شود.
تولید محصولات این شرکت مبتنی بر تکنولوژی اروپا و استانداردهای بین المللی بوده و مراحل تست و آزمایش آنها توسط کارشناسان مجرب به انجام میرسد استراتژی (SMR) طراحی، توسعه، بومی سازی و تولید ماشین آلات راهسازی و معدنی بر اساس استاندارد روز دنیا و مطابق با نیاز مشتریان و بهینه ساختن آنها با توجه به شرایط اقلیمی میهن عزیزمان است.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی اژيه
www.sdeciepower.com / Sales@smr-machinery.com


شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا 

شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در حوزه «توسعه بازار فناوری‌های نوین» در قالب همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، با همراهی تیمی توانمند از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور در حوزه‌های فنی-مهندسی و مدیریت آغاز کرد.شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا با تمرکز بر موضوع «خدمات توسعه فناوری به بنگاه‌های صنعتی» به‌عنوان یک محصول جدید، باعث استقبال زیاد مشتریانی از بخش خصوصی و نیز بخش دولتی شد؛ به طوری که تا کنون بیش از 500 شرکت خصوصی از خدمات تجاری‌سازی، بازاریابی، توسعه فناوری و محصول این شرکت استفاده کرده‌اند.

از خروجی فعالیت‌های شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا تاکنون میتوان به تجاری‌سازی فناوری و انعقاد 30 قرارارداد بازاریابی صنعتی محصولات هایتک، ایجاد بازار 150 میلیارد ریالی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و صدها مشاوره و دوره آموزشی توسعه فناوری برای بنگاه های صنعتی اشاره کرد.
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
خیابان 8 – مجتمع فن آفرینی2 – واحد 118
asiahitech.com / info@asiahitech.com


شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان

شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با فناوری بالا در شهرک علمی و تحقیاتی اصفهان مشغول به فعالیت است.
دفتر فروش تهران : خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – خیابان عربعلی – کوچه هفتم – پلاک۷ – طبقه ۴
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
میدان فولاد – خیابان ششم – بلوک ۵۰۴ و ۵۰۵ بی – مجموعه بهیار صنعت سپاهان
 behyaar.com /  sales@behyaar.com


آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز

آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز کلیه ی آزمون های مواد غذایی،خوراک دام وطیور ، محیط زیست و بهداشت حرفه ایی را در بخش های شیمی ،کروماتوگرافی ، اسپکترومتری و میکروبیولوژی انجام می دهد. و در این راستا با گسترش دانش فنی،ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت، ایجاد ارتباط بین صنایع و نیرو ی جوان و همچنین همکاری در تدوین استاندارد های ملی ISIRI در راستای هدف خود ،که ارتقا سطح کیفیت مواد غذایی و تعالی صنایع کشور است همواره تلاش نموده. و ضمن اخذ مجوز فعالیت از سازمان های زیربط خدمات آزمایشگاهی ارائه می نمایید . مدیریت کنترل کیفیت این آزمایشگاه بر اساس استقرار ISO/ES 17025 : 2005 می باشد .که این امر تضمین کننده ی دقت و صحت نتایج و داده های خروجی آزمایشگاه می باشد.

مجوز های آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز

مجوز شرکت دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

آزمایشگاه همکار و مرجع از سازمان غذا و دارو کشور

آزمایشگاه همکار و مرجع از سازمان دامپزشکی کشور

گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار و مرجع از اداره کل استاندارد استان چهارمحال و بختیاری

مجوز آزمایشگاه معتمد از سازمان حفاظت محیط زیست

گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه همکار و مرجع از اداره کل استاندارد استان اصفهان

دفترمرکزی: شهرکرد – خیابان فردوسی شمالی – ابتدای خیابان بسیج – آزمایشگاه کیمیا پژوه البرز
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی تحقیقاتی – خیابان نهم – پلاک A508
kpalab@yahoo.com / kpalab.com

شرکت نقش پراش

خدمات تخصصی که در این شرکت انجام می‌گیرند عبارت‌اند از:
پراش پرتو ایکس (XRD)

پراش پرتوایکس زاویه پایین (Low angle XRD)

پراش پرتو ایکس لایه‌های نازک (تا حدود ۱۰ نانومتر) یا گریزینگ (Grazing incident beam)

اندازه گیری بافت کریستالی (Crystallographic Texture)

اندازه‌گیری تنش باقیمانده (Residual Stress)
دفترمرکزی و کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
ساختمان شیخ بهایی – واحد 156
xrdparash.com / info@xrdparash.com

شرکت بین المللی تریتا پدیده صنعت 

شرکت بین المللی تریتا پدیده صنعت  با استفاده از مشاوران و کارشناسان با تجربه داخلی و خارجی، اراده دهنده گستره وسیعی از خدمات از جمله مشاوره، آموزش و استقرار مدیریت کیفیت، روش های خوب تولید  (GMP) و معتبر سازی فرآیندها و سیستم های کامپیوتری در ایران، آسیا و اروپا می باشد.
دفترمرکزی: تهران – بزرگراه آیت اله کاشانی – مجتمع تجاری اداری اترک – واحد 510
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
tpsadvisor.com / Info@tpsadvisor.com

شرکت فن و مهندسی فن‌آفرینی آلتون

شرکت فنی و مهندسی فن آفرینی آلتون در سال 1391 با کسب مجوز واحد فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را در زمینه مهندسی معکوس، طراحی و ساخت انواع قطعات، مکانیزمها و ماشین آلات پیشرفته صنعتی براساس سفارش و نیازهای مشتریان آغاز نمود. عمده فعالیت شرکت در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد می باشد. هم اکنون شرکت فنی مهندسی فن آفرینی آلتون افتخار حضور در فهرست بلند منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت (ep.mop) را دارا می باشد.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
alton-co.com / info@alton-co.com


شرکت مهندسین مشاور آزمونه فولاد

این مجموعه در حال حاضر در پنج بخش اصلی به شرح ذیل در حال فعالیت است: – آزمایشگاه مکانیک و فلز شناسی – آزمایشگاه خوردگی و پایش خوردگی و آزمایش های غیر مخرب پیشرفته – آزمایشگاه کنترل کیفی مقاومت مصالح و مکانیک خاک و مکانیک سنگ – مهندسین ژئوتکنیـک واکتشافات معدنی و آزمایشهای برجا – بازرسی فنی و بازرسی کالا های صنعتی و مصرفی و آزمایشهای غیر مخرب.
دفتر تهران: پونک – خیابان سردار جنگل – نبش خیابان بهار غربی – ساختمان کلاسیک – طبقه سوم – واحد 5
دفتر مرکزی(اصفهان) : خیابان محتشم کاشانی – پلاک110 – ساختمان آزمونه فولاد
مجموعه آزمایشگاه بازرسی : اصفهان – فولادشهر – – شهرک های صنعتی استان اصفهان – محله B7 – جنب مخابرات – ساختمان آزمونه فولاد
ساختمان صدرا : اصفهان – خیابان محتشم کاشانی – رو بروی کوچه 33 – ساختمان صدرا – طبقه دوم
azmouneh.com / info@azmouneh.com

 شرکت آذر برزین 

خطوط تولیدی شرکت آذر برزین جی سپاهان از معتبرترین سازندگان ماشین آلات تولید لوله و انتقال آب درایران و ترکیه بوده و از بالاترین استانداردهای تولید صنعت انتقال آب و فاضلاب در سطح جهانی برخوردار می باشند.
دفترمرکزی و کارخانه: اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی محمد آباد جرقویه – فاز دوم
  hipipe.ir /   info@hipipe.ir

شرکت پارس مدار

شرکت پارس مدار در سال 1384 فعاليت خود را با طراحي و ساخت برد هاي آموزشي گوناگون با هدف رشد و ارتقاي سطح علمي دانش آموزان و دانشجويان عزيز با پشتکار و همت ستودني موسس شرکت شروع کرد و به اميد برداشتن گامهاي مثبت و سازنده هر چه در توان دارد بکار خواهد گرفت تا به اين هدف نائل آيد.
دفتر مرکزي: اصفهان – بزرگراه چمران – مابين محمدطاهر و آل ياسين – نبش کوچه 44 – پلاک 17 – طبقه اول – واحد 2 
دفتر تحقيقاتي پژوهشي: اصفهان – شهرک صنعتی ، علمي تحقيقاتي اصفهان – پارس مدار
parsmadar.com / info@parsmadar.com

گروه مهندسی پاوران 

گروه مهندسی پاوران از سال 1367 فعالیت رسمی خود را در حوزه برق و الکترونیک آغاز نمود و در طی دو دهه فعالیت ضمن تغییراتی در قالب شرکت پاوران کنترل موضوع فعالیت خود را به طراحی و مهندسی و تولید انواع تابلو های برق LV و تابلو های برق MV و نیز اجرای پروژه های برق و اتوماسیون صنعتی اختصاص داده است. ارتباط فنی و بازرگانی نزدیک با شرکت های مطرح دنیا در اتوماسیون صنعتی مانند OMRON ژاپن و PHOENIX CONTACT آلمان و نیز بزرگترین شرکت سازنده تابلو برق یعنی RITTAL آلمان توانسته است در بهره گیری از تکنولوژی روز صنعت برق و پویایی این شرکت نقش موثری داشته باشد.
دفتر مرکزی: اصفهان – خیابان فردوسی – ابتدای خیابان منوچهری – پلاک ۱ – طبقه اول
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی جی – خیابان اصلی – بین خیابان ۱ و ۲ – پلاک ۴
info@poweronco.com / poweronco.com

شرکت تولیدی مقدم اصفهان

صنایع تولیدی مقدم اصفهان با مدیریت اخوان مقدم در سال 1369 در منطقه صنعتی مبارکه تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک ، چاپ و بسته بندی محصولات مختلف آغاز کرد. صنایع تولیدی مقدم اصفهان در سال 1383 موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت از شرکت U.R.S در انگلستان و در نتیجه مشاهده و ارتقاء سیستم مذکور ، گواهی ISO 9001 را در سال 1386 از شرکت B.R.S در آمریکا دریافت کرد. در همین راستا ، با بهره گیری از روش های بهبود مستمر و توجه ویژه به مقررات در نظر گرفته شده ، این شرکت در سال 1387 توسط وزارت کار و امور اجتماعی به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شد و عنوان “محصول برتر در تحقیق و توسعه” را دریافت کرد. وزارت صنایع و معادن. همچنین شرکت ما در سالهای 1385 ، 1386 ، 1387 ، 1388 و 1389 به عنوان “بخش برتر صنایع غذایی ، بهداشتی و آشامیدنی استان اصفهان” به عنوان “بخش برتر صنایع غذایی ، بهداشتی و آشامیدنی استان اصفهان” انتخاب شد. و همچنین “واحد برتر استان” توسط اداره غذا و داروی اصفهان.شایان ذکر است ، شرکت اصفهان مقدم یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع بسته بندی ، کیف های صنعتی و پاکت در انواع مدل های مختلف در ایران است.
دفترمرکزی و کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی سه راه مبارکه – خیابان هشتم – پلاک 18
isfahanmoghadam.com / Info@isfahanmoghadam.com

شرکت پیام‌ پرداز

شرکت پیام‌ پرداز در سال‌های گذشته همواره بر این خواسته اصرار ورزیده که با حفظ جایگاه ممتاز علمی و پژوهشی خود به عنوان یک شرکت پژوهش‌محور نگاهی دقیق به نیازها و قابلیت‌های بالقوه و بالفعل بازار امنیت فن‌آوری اطلاعات داشته باشد.
دفترمرکزی: تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از پل سیدخندان – خیابان شهید مجتبایی – کوچه دایانا – ابتدای کوچه بروجردی – پلاک ۴۴ – واحد ۱۰
دفتر اصفهان : بزرگراه شهید خرازی – خیابان شهیدان شرقی – کوچه حجت – پلاک ۴۴
کارخانه : اصفهان – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی ، علمی و تحقیقاتی اصفهان
payampardaz.com / info@payampardaz.com

شرکت جهان الکترونیک

جهان الکترونیک مفتخر است تامین کننده انواع بردهای الکترونیک بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی در زمینه های مختلفی از جمله برق، الکترونیک، ارتباطات و کامپیوتر می باشد. بهره گیری از تیمی ماهر و مدرنترین تجهیزات تولید، عرضه کننده انواع محصول و خدمات می باشد از جمله: طراحی تا مونتاژ (ODM)، تامین تا مونتاژ (OEM)، مونتاژ (EMS)، پی سی برد (PCB).همکاری و اجرای پروژه های بزرگ ملی از افتخارات جهان الکترونیک می باشد.
دفترمرکزی: تهران – میدان آرژانتین – خیابان زاگرس – زاگرس 29 شرقی – پلاک 9
گروه مهندسی پاوران از سال 1367 فعالیت رسمی خود را در حوزه برق و الکترونیک آغاز نمود و در طی دو دهه فعالیت ضمن تغییراتی در قالب شرکت پاوران کنترل موضوع فعالیت خود را به طراحی و مهندسی و تولید انواع تابلو های برق LV و تابلو های برق MV و نیز اجرای پروژه های برق و اتوماسیون صنعتی اختصاص داده است. ارتباط فنی و بازرگانی نزدیک با شرکت های مطرح دنیا در اتوماسیون صنعتی مانند OMRON ژاپن و PHOENIX CONTACT آلمان و نیز بزرگترین شرکت سازنده تابلو برق یعنی RITTAL آلمان توانسته است در بهره گیری از تکنولوژی روز صنعت برق و پویایی این شرکت نقش موثری داشته باشد.
دفتر مرکزی: اصفهان – خیابان فردوسی – ابتدای خیابان منوچهری – پلاک ۱ – طبقه اول
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی جی
jeciran.com / info@jeciran.com


شرکت صنایع ایجاد رزین جام

شرکت صنایع ایجاد رزین جام، در راستای تولید و خودکفایی در زمینه تولید رزین های صنعتی از سال 1381 شروع به کار کرد و ضمن اخد پروانه های صنعتی، موفق به کسب گواهینامه های مختلف بین المللی از کشور اتریش شد. افتخار ما در این شرکت این است که در تولید انواع رزین های پلی وینیل استات اعم از همو و کوپلیمر و مشتقات آن، جزو شاخص ترین تولیدکنندگان کشور باشیم.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان هشت بهشت شرقی – مجتمع تجاری طلا – واحد 3
کارخانه: اصفهان – جرقویه سفلی – شهرک صنعتی – کارخانه اول دست چپ
resinjam.com / info@resinjam.com

شرکت صنايع الکترونيک اصفهان

شرکت صنايع الکترونيک اصفهان در سال 1369 تاسيس و تا سال 1377 فعاليت خود را در زمينه‌ی تجهيزات تثبيت ولتاژ، يوپي‌اس، مشاوره و تامين دستگاه‌‌هاي کامپيوتری و کليه تجهيزات جانبي از جمله چاپگر، مودم‌‌هاي ليزلاين، مشاوره و طراحي نرم‌افزار‌هاي مالي اداري و حمل و نقل و اجراي شبکه‌هاي کامپيوتري ادامه داد.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان مسجد سید – تقاطع پنج رمضان – جنب کوچه‌ی شماره 42(شهید سعید آزادی فر) – پلاک 86413
کارخانه : اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی جی
iei.co.ir  / sales@iei.co.ir 

شرکت بهسازمدار

شرکت بهسازمدار دردهه سال 70با تعداد محدودی از افراد متخصص با عشق وعلاقه وافرنسبت به حرفه کارخود را شروع نمود و به مرورزمان به کمیت وکیفیت خودافزود.شرکت مذکوردردهه سال 90 با افزایش نیروهای متخصص خودباتحصیلات لیسانس وفوق لیسانس وبا ارتقاء دستگاههای تولیدی مدرن وبه روزدنیا اقدام به تغییر نام شرکت از بردالکترونیک به بهسازمدارنمود.
دفترمرکزی: اصفهان – خیابان طالقانی – بعد از مسجد روضاتی – کوچه 28
کارخانه : شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان- کارآفرین 10
 behsazmadar.ir /  info@behsazmadar.ir

شركت فرآورده های نسوز ایران

به عنوان معتبرترین شرکت تولید کننده دیرگداز در ایران، مفتخریم به حدود نیم قرن تجربه در زمینه تولید و تامین طیف وسیعی از آجر ها و ملات های نسوز مصرفی در صنایع آهن و فولاد، سیمان، آلومینیوم، مس ، نفت و پتروشیمی، آهک، کاغذ، شیشه و سرامیک. تنوع تجهیزات و نوآوری های واحد طرح و توسعه ما به تولید بیش از 300 نوع محصول، جذب بیش از 5000 مشتری و کسب سهم قابل توجهی از توسعه صنعت دیرگداز در ایران منجر شده است که رضایت مندی مشتریان بزرگی همچون شرکت فولاد مبارکه، ذوب آهن اصفهان، فولاد خوزستان و …  موید آن است.
دفتر مرکزی:تهران – میدان هفت تیر – خیابان بهار شیراز – خیابان سلیمان خاطر – پلاک51 – طبقه اول
گواه صنعت مجموعه ای است با بیش از یکصد نفر نیروی کار انسانی، مستقر در فضایی بالعغ بر 10،000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان. این شرکت از زمان تاسیس با حساسیت بسیار به نیازها و تقاضاهای متنوع صنایع مختلف توجه نشان داده و بدین اعتبار است که امروز می تواند محصولاتی تولید کند که ضامن گردش چرخ تولید کارخانجات بسیار باشد. گروه مشاوران فنی گواه صنعت همواره آماده است تا به متقاضیان و همکاران مشاوره لازم را ارائه دهد. گواه صنعت پیشتاز ابتکار در زمینه طراحی و تولید قطعات صنعتی است.
دفترمرکزی:  اصفهان – خیابان توحید – ساختمان سلیمان – طبقه 6 – واحد 15 
کارخانه :  اصفهان – شهرک های صنعتی استان اصفهان – شهرک صنعتی مورچه خورت
 irefco.com /   irefco@yahoo.com

این محتوا را چگونه ارزیابی می کنید؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی برای این محتوا ثبت نشده است! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *