شهرک صنعتی نصیرآباد پلی به سوی صادرات غیرنفتی

شهرک صنعتی نصیرآباد

شهرک صنعتی نصیرآباد با وسعت 260 هکتار در سال 1369 تاسیس شد. صنایع مجاز برای استقرار در این شهرک: غذایی و آشامیدنی ، شیمیایی و پلاستیک فلزی و ماشین سازی ، برق و الکترونیک ، نساجی و پوشاک ، سلولزی و کانی غیر فلزی می باشد.
آدرس: محور تهران- رباط کریم ؛2 کیلومتر مانده به شهر رباط کریم باند جنوبی جاده (کیلومتر 30 جاده قدیم تهران-ساوه)

2724640

معرفی تعدادی از فعالان حوزه فناوری در شهرک صنعتی نصیرآباد:

گروه تولیدی- بازرگانی پن آپ

پن آپ در سال 1380 غنی سازی آرد و تولید انواع بهبود دهنده های محصولات آردی را به کمک کارشناسان مجرب داخلی و خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی های کارآمد و به روز دنیا به عهده گرفته ؛ در راستای ارائه خدمات نوین در تهیه و تولید بخشی از مواد اولیه و افزودنی های مورد نیاز صنایع غذایی، با همکاری و نظارت شرکت های اروپایی و ترک از سال 1380 اقدام به سرمایه گذاری در زمینه تولید بهبوددهنده های صنایع پخت بر پایه خواص رئولوژی آرد نموده است. هدف این شرکت به عنوان تولید کننده ایرانی، مشارکت در بالا بردن کیفیت و افزایش سهم بازار محصولات تولید کننده ایرانی میباشد. این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز دنیا، پرسنل مجرب، مجهز بودن به واحد های مختلف آزمایشگاهی در راستای اهداف تعیین شده و ارتقاء سطح کیفیت محصولات خود گام بر می دارد.

دفتر مرکزی و کارخانه: جاده ساوه – رباط کریم – شهرک صنعتی نصیرآباد – ارغوان 6 – پلاک B59
panup.ingredient.com / info@panup-in.com

unnamed 7
روه تولیدی- بازرگانی پن آپ در شهرک صنعتی نصیرآباد

سخت پوشش

شرکت صنعتی سخت پوشش در سال ۱۳۷۲ تاسیس گردیده و اینک با بیش از 70 نفر کادر مجرب و آزموده جزء توانمندترین واحدهای آبکاری کرم سخت، سنگ کاری و حکاکی در ایران است.  از جمله فعالیتهای این شرکت ساخت قطعات صنعتی ، آبکاری کرم سخت، آبکاری کادمیوم، سنگ کاری، جوشکاری، پولیش کاری،آنودایز سخت و ساچمه زنی قطعات بسیار بزرگ و همچنین ساخت و حکاکی (Embossing)غلطک های بزرگ در صنایع مختلف می باشد.  همچنین سابقه همکاری با صنایع هواپیمایی در زمینه ساخت و بازسازی کامل قطعات هواپیما و بالگرد و صنایع دریایی کشور در زمینه ساخت قطعات حساس و دقیق شناورهای دریایی سطحی و زیر سطحی می باشد. مدیریت شرکت نزدیک به 40 سال سابقه فنی در شرکت صنایع هواپیمایی ایران و صنایع دیگر داشته و این مورد باعث غنی تر شدن تجارب علمی و صنعتی شرکت گردیده است. ضمنا شرکت سخت پوشش  اولین و تنها سازنده صفحات کروم پلیت در ایران  می باشد. 

دفترمرکزی و کارخانه : تهران – بین سه راه آدران و رباط کریم – شهرک صنعتی نصیر آباد
خیابان صنایع (خیابان صبا) – پلاک 5 قطعهs12
sakhtpooshesh.com / info@sakhtpooshesh.com

sakhtpooshesh700 500
سخت پوشش در شهرک صنعتی نصیرآباد

مظهر نور

مظهرنور در زمینه تهیه ، نصب ، راه اندازی و نگهداری بدون هزینه سیستمهای تصفیه فاضلاب که آب خروجی آن بدون افزودن هیچگونه مواد شیمیائی بغیر از مصرف شرب در بخش آبیاری و … قابل مصرف می باشد با شریک آلمانی خود همکاری می نماید. همچنین با استقرار استانداردهای (OHSAS 18001:2007,ISO 14001:2004,ISO 9001:2008) تلاش دارد، تـا ضمن حفظ و بهـره گيري از عناصـر مثبت و تجارب گذشته ، شيوه هاي جديد مديريت را براي ارتقاء بهره وري درعرصه اجراي پروژه هاي صنعتي جديد و نيز درامور مربوط به طراحی ، ساخت و اجرای صنايع به كار گيرد. یکی دیگر از محصولات شرکت مظهر نور گیت ضدعفونی کننده است.
این دستگاه به‌ صورتی طراحی شده که تمامی اندام‌های فرد را بطور کامل مورد مه‌پاشی مواد ضدعفونی‌کننده قرار می‌دهد. در قسمتی از بدنه دستگاه، محفظه‌ای جهت ضدعفونی دست‌ها تعبیه شده‌ است که بصورت سفارشی به درخواست خریدار تجهیزات مورد نیاز آن نصب و فعال می‌شود. گیت‌های ضدعفونی قابل استفاده در کلیه اماکن عمومی از جمله بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، ادارات، بانک‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، برج‌های تجاری اداری ، مراکز صنعتی ، علمی ، نظامی ، پادگان‌ها و همچنین اماکن مسکونی می‌باشند.
دفتر مرکزی :تهران – خیابان شریعتی – پایین تر از طالقانی – خیابان حمید صدیق – پلاک 9
کارخانه : نرسیده به رباط کریم – شهرک صنعتی نصیر آباد – میدان شقایق – خیابان شمشاد خیابان سرو پنجم – پلاک N13,N14
mazharnour.ir / info@mazharnour.ir

unnamed 8
مظهرنور در شهرک صنعتی نصیرآباد

تلاونگ 

شرکت تلاونگ پیشرو در نوآوری‌ در زنجیره‌ ارزش صنایع غذایی مرتبط با تخم مرغ از مزرعه تا فروشگاه و تامین و توزیع است. بر این اصل، تلاونگ به عنوان اولین تولیدکننده تخم مرغ بسته بندی در ایران با بکارگیری دستگاه سورت و بسته بندی تمام اتوماتیک Moba، بدون دخالت دست، نقش تعیین کننده‌ای در خصوص هوشمندسازی صنعت غذای کشور داشته است، پس از آن برای نخستین بار در سال ١٣٨٤ تخم مرغ مایع پاستوریزه را تولید و به کارخانه‌جات صنایع غذایی، شیرینی و شکلات عرضه کرده است.
علاوه بر آن با داشتن آزمایشگاهی تخصصی برای بررسی‌های سلولی و مولکولی تخم‌مرغ‌ها وتعامل با بزرگان صنایع غذایی در دنیا و ﺗﺎﺳﯿﺲ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ در ﻣﺤﻞ ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪ‌ ﺧﻮد ( در شهرک صنعتی نصیرآباد) ﺗﺤﺖ ﻧﻈﺎرت داﻧﺸﮕﺎه ﺟﺎﻣﻊ ﻋﻠﻤﯽ ﮐﺎربردی، ﮔﺎﻣﯽ ﻣﺤﮑﻢ و ﻣﻬﻢ در راﺳﺘﺎی نوآوری و ﺗﻌﺎﻣﻞ ﺑین صنعت طیور و داﻧﺸﮕﺎه ﺑﺮداﺷﺘﻪ است.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان آزادی – نبش اسکندری – ساختمان ۲۴۱ – طبقه ۴ – واحد ۴
کارخانه: تهران – رباط کریم – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان سرو ۱۰
دانشگاه: تهران – رباط کریم ، شهرک صنعتی نصیرآباد ، خیابان سرو ۱۰
telavang.com / info@telavang.com

52711
تلاونگ  در شهرک صنعتی نصیرآباد

شرکت داریان

 داریان در ﺳﺎل 1370 ﺑﺎ ﻫﺪف اﺟﺮاي ﭘﺮوژه ﻫﺎي ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺼﻮرتEPC در ﺣﻮزه اﻧﺮژي (ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﺑﺮق ،احداث خطوط )و ﺳﺎﯾﺮ ﺻﻨﺎﯾﻊ ﺗﺎﺳﯿﺲ ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻪ ﭘﺸﺘﻮاﻧﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮان ﺧﻮد و ﺑﺎ اﯾﺠﺎد ﺳﺎﺧﺘﺎر ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎرآﻣﺪ، در اﺧﺘﯿﺎر داﺷﺘﻦ ﻧﯿﺮوي اﻧﺴﺎﻧﯽ ﻣﺘﺨﺼﺺ، رﻋﺎﯾﺖ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎي ﻓﻨﯽ و ﮐﯿﻔﯽ،ﻇﺮﻓﯿﺖ ﮔﺴﺘﺮده ﻣﺎﻟﯽ و ارﺗﺒﺎط وﺳﯿﻊ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎي ﻣﻌﺘﺒﺮ ، اﺟﺮاي ﭘﺮوژه ﻫﺎي ﺑﺰرﮔﯽ را ﺑﻪ ﻋﻬﺪه دارد.
مدير یت شرکت با تعهد به برآورده ساختن الزامات استاندارد ISO 9001:2015 و ISO 14001:2015 و ISO 45001:2018 و HSE – MS و ISO 10004:2018 و حفظ سلامت و امنیت کارکنان و خواسته هاي مشتريان ، روند پيشرفت سازمان را مورد پايش ، اندازه گيري و تجزيه و تحليل قرار مي دهد تا از بهبود عملكردها و اثر بخشي سيستم استقرار يافته اطمينان حاصل نمايد .
دفتر مرکزی: تهران – میدان مادر – خیابان شاه نظری – کوچه دوم – پلاک 26 – طبقه 4
کارخانه: تهران – جاده ساوه قدیم (مابین سه راه آدران و رباط کریم)
شهرک صنعتی نصیرآباد- میدان شقایق – خیابان شمشاد 1 – قطعه E2 و E3
www.darianco.ir / Sales@darianco.ir

unnamed 9
داریان در شهرک صنعتی نصیرآباد

ویژن آرتاسیف

شرکت مهندسی – بازرگانی ویژن آرتا سیف با سابقه ای طولانی در زمینه مشاوره، طراحی ، تامین و نصب و راه اندازی سیستمهای F&G  و اعلام و اطفاء حریق ، همواره در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و نیروگاهی و صنعتی و عمرانی  و …  به عنوان مجموعه ای متخصص و کارآمد در راستای توسعه و اعتلای صنعت کشور گام نهاده است . بالغ بر 15 سال فعالیت مدیران مجرب این شرکت ، منجر به اخذ نمایندگی از معتبرترین کمپانی های بین المللی گردیده ، موجبات خدمت رسانی این شرکت با طیف گسترده محصولات ذیل را فراهم آورده است .

 • سیستمهای سنجش و شناسایی گاز ، دود ، شعله                                                                                Gas & Smoke & Flame Detection System
 • تجهیزات الکترونیکی هشدار دهنده و اعلام حریق                                                                                                        Warning Signal Devices
 • طراحی و اجرای سیستمهای اطفاء حریق اتوماتیک                                                                                               Automatic fire fighting systems
 • تامین کلیه تجهیزات حفاظت فردی ، سیستمهای تنفسی و لباسهای ضد حریق                                                      Safety & Firefighting  Equipments
 • ارائه خدمات فنی – مهندسی ، تعمیرات ، تامین و نگهداری ، تست و کالیبراسیون کلیه سیستمهای F&G و اعلام و اطفا حریق موجود ، خدمات مشاوره جهت بهینه سازی و بازتجهیز سیستمها
  دفتر مرکزی: تهران – زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – ساختمان اکیاس – پلاک 31 – طبقه 1 – واحد 4
 • کارخانه : تهران – شهرک صنعتی نصیر آباد – خیابان سرو 14 – پلاک F55
   ArtaSafe.ir /  Info@ArtaSafe.ir
fm200 vs sprinkler
ویژن آرتا سیف در شهرک صنعتی نصیرآباد

رادین فراز جم

رادین فراز جم با مسئولیت محدود در سال 1388 درحالی تاسیس گردید که پشتوانه ای بیش از 26 سال تجربه در امر توليد، طراحي و مشاوره در عرضه، ساخت و تعمیر انواع سيل هاي مكانيكي، ذغال های صنعتي، نازل های خاص گرافیتی، جاذغالی، قطعات خاص کربنی، تنگستنی، سیلیکونی و سایر امور مرتبط برخوردار و خدمات قابل قبولي را جهت صنايع سبك و سنگين به ویژه در صنايع پتروشيمي، غذايي، چاپ، سیم و کابل، سيمان، قند و شکر، داروئي و نیروگاه های برقی و آبی و مواد شوينده و نیز خدمات بعد از فروش را ارائه نموده است. سیاست های کاری شرکت بر مبنای اخلاق، تخصص (کیفیت – کمیت قابل قبول) و مشتری مداری استوار بوده و زیر مجموعه ای کارآمد برای خدمت گذاری دارد.

دفتر مرکزی و کارخانه: تهران – رباط کریم – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان شمشاد – خیابان سرو هفتم – پلاک 16
rfjco.com / info@rfjco.com

unnamed 10
رادین فراز جم در شهرک صنعتی نصیرآباد

شرکت آدر توان نامی

شرکت آدر توان نامی به عنوان تولید کننده انواع تجهیزات اطفای و اعلام حریق در سال 1387 در شهرک صنعتی نصیر آباد تهران به لطف پروردگار و با تکیه بر دانش فنی و پشتکار نیروهای متخصص داخلی، شروع به کار نموده و با استفاده از استانداردهای فنی مرتبط و نرم افزارهای پیشرفته و به روز در زمینه طراحی وآنالیز به ارائه مدلها و طرح های متفاوت و متنوع در زمینه تجهیزات اطفاء حریق و تابلوهای برق و تجهیزات وابسته الکتریکال اقدام نموده است.استفاده از تجهیزات مدرن و ماشین ابزارهای مختلف نظیر دستگاه های پیشرفته با کنترل NC و CNC و مواد اولیه مناسب به همراه تیم نظارت در حین تولید و کنترل کیفی متخصص، تمامی شرایط لازم برای رسیدن به یک محصول خوب را برای این شرکت فراهم آورده است.
دفتر مرکزی:  تهران – بلوار اشرفی اصفهانی – خیابان شهید مخبری – کوچه گلستان یکم – پلاک دو
کارخانه: تهران – جاده ساوه – شهرک صنعتی نصیرآباد – میدان شقایق – سرو نهم – شماره F18
dertavan.com / info@adertavan.com

2
آدر توان نامی در شهرک صنعتی نصیرآباد

راک تهران

توسعه دهنده سیستم های قفسه بندی . شرکت راک تهران با سابقه ۲۰ ساله در تولید انواع قفسه های انبار و فروشگاهی، یکی از تامین کنندگان اصلی و مهم در حوزه لجستیک و صنعت خرده فروشی در ایران و خاورمیانه می باشد. راک تهران اولین شرکت تولید کننده محصولات فلزی در دو بخش قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی (هایپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای) در یک کارخانه و مکان مشترک در ایران می باشد. راک تهران اولین شرکت پیشرو در بازار سیستم های انباردر صنعت لجستیک و تامین کننده مهم برای صنعت خرده فروشی ایران می باشد .
شرکت راک تهران بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این حوزه، یکی از تامین کنندگان اصلی صنایع و شرکتهای مختلف، علی الخصوص صنعت خرده فروشی (Retail) به حساب می آید. هدف اصلی شرکت راک تهران صرفا فروش محصولات نیست، بلکه تمرکز اصلی شرکت، ارائه مجموعه کاملی از خدمات شامل: مشاوره، طراحی، تولید، اجرا و پشتیبانی دائمی از مشتریان خود بصورت ۲۴ ساعته در طول ۷ روز هفته می باشد.

دفتر مرکزی: تهران – خیابان حافظ – خیابان جامی – خیابان میردامادی – کوچه آزمایش- پلاک ۳ – واحد۴
گروه های راک تهران: تهران – خیابان حافظ – روبروی جامی – کوچه ظفر – پلاک ۲۰و۲۲
تهران – تقاطع فلسطین دمشق – کوچه نادری – ساختمان اول – طبقه پنجم
فروشگاه های راک تهران: تهران – خیابان حافظ – روبروی جامی – کوی ظفر – شماره ۳۴
خیابان حافظ – روبروی جامی – کوی ظفر – شماره ۲۰ و ۲۲
کارخانه: رباط کریم – شهرک صنعتی نصیر آباد – خیابان سرو 14 – پلاک 107F
rocktehran.com / info@rocktehran.com

.

KGS 1
راک تهران در شهرک صنعتی نصیرآباد

گرافیت پارسه 

شرکت گرافیت پارسه با پشتوانه سی و پنج سال در امر تولید و واردات، طراحی و مشاوره در عرضه انواع آب بندهای مکانیکی و کربن گرافیت های صنعتی در زمینه ذغال های الکتروموتورها و تیغه های کربنی، ذغال های ژنراتور و گرافیت های مکانیکی، خدمات قابل قبولی را در صنایع سبک و سنگین خصوصا پتروشیمی نیروگاه های برقی و حرارتی، کارخانه جات صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع حمل و نقل ریلی، آبی و مواد شوینده، کارخانه جات سیمان و فولاد را ارائه می نماید.
برخی از توانمندی های واحد ساخت و تولید گرافیت پارسه به شرح زیر می باشد.
ساخت تجهیزات دما بالا – ساخت انواع بیرینگ ها و بوش های گرافیتی – ساخت انواع المنت های قوس – تعمیر تجهیزات گرافیتی
دفترمرکزی : تهران – خیابان سعدی جنوبی – بازار امیر کبیر – بلوک ۲ غربی – طبقه ۱ – واحد ۷۲
کارخانه : اسلامشهر – شهرک صنعتی نصیر آباد
parsehgraphiteco@gmail.com / parsehgraphite.com

262186 large صنعت خدمات صنعتی بورس پودر گرافیتی
گرافیت پارسه در شهرک صنعتی نصیرآباد


آرامان لار

آرمان لار، طراح، تولیدکننده و تجهیزکننده پروژه های فروشگاهی با بروزترین متدهای دنیا و ایده پردازی های خاص.
در عرصه گسترش صنعت فروشگاهی و سهیم شدن ، شرکت آرامان لار با تکیه بر تجربه ی بیش از 2 دهه وارد این عرصه گردیده و با تلاشی بی وقفه و هدفی والا توانست همراه و همگام بزرگان صنعت فروشگاهی قدم بردارد.  رزومه ی پربار این مجموعه که گویای همکاری متوالی با فروشگاه های زنجیره ای هایپراستار ، هایپرمی، رفاه، وین مارکت ، شهروند، افق کوروش، رفاه مارکت و صدها پروژه ی دیگر بوده ، ما را در هرچه بهتر شدن تولیدات خود یاری داده است . در عین حال به جهت ارتقا کیفی محصولات، این شرکت با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز اعم از خدمات لیزر ، CNC  و خط رنگ پیشرفته را در مصنوعات فلزی و چوبی خود بکار می برد.

دفترمرکزی و کارخانه: جاده ساوه – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان شمشاد – نبش سرو 17 – پلاک 18
aramanlar@yahoo.com / aramanlar.com

unnamed 2 2
آرمان لار در شهرک صنعتی نصیرآباد

الوند پایدار آی تک

مانتو و پوشاک بانوان.
شرکت الوند پایدار آی تک مفتخر است که از دهه هفتاد تا کنون در امر تولید پوشاک زنانه اعم از پالتو، مانتو، بارانی و نیز کت و شلوارهای اداری و مجلسی با زیباترین متد های روز و اصیل ایرانی و اسلامی در خدمت مردم عزیزکشورمان باشد. در ابتدای سال ۹۶ کارخانه آی تک با زیربنای مفید ۴۰۰۰ متر در شهرک صنعتی نصیرآباد راه اندازی شد. این واحد توانسته است با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات در صنعت پوشاک و آموزش پرسنل متخصص وکارآمد، فعالیت های خود را روز به روز با کیفیت بیشتر و نزدیک به استاندارد های جهانی مطرح نماید.
دفترمرکزی: تهران – میدان هفت تیر – مفتح جنوبی – کوچه شهید سعید همراه- پلاک ۸ – طبقه اول
کارخانه: شهرک صنعتی نصیرآباد
itak-group.com / info@itak-group.com

Fashion Clothes Rack 1

نان سحر


نان سحر فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ در زمینه تولید نان و تحت عنوان نان بولکی پزی سحر آغاز نموده و از همان سال ضمن برقراری ارتباط با کمپانی های معظم بین المللی تولید کننده نان در کشورهای اروپایی، گامی بلند در راستای ارتقا سطح کیفی، ایجاد تنوع و کاهش ضایعان نانهای حجیم و نیمه حجیم برداشته است.
نان سحر به عنوان پیشگام در صنعت تولید نان، ماشین آلات و مواد بهبود دهنده در کشور از سالیان گذشته فعالیتهای خود را در  چهار زیر مجموعه:
۱- صنایع پیشرفت پخت سحر  (سازنده انواع ماشین آلات تولید نان حجیم و شیرینی – از سال ۱۳۶۳)
۲- شرکت ثمین نان سحر (تهیه و تولید انواع بهبود دهنده و مواد افزودنی برای صنایع نان و شیرینی – از سال ۱۳۷۶)
۳- شرکت نان سحر (تولید انواع نان حجیم و نیمه حجیم – از سال ۱۳۵۰)
۴- آموزشگاه نان سحر (اجرای دوره های تخصصی تولید نان از سال ۱۳۸۵)
آغاز نموده و روند فعالیتهای تولیدی و تحقیقاتی خود را با رشد فزاینده ای دنبال می نماید.
دفترمرکزی: خیابان شریعتی – بالاتر از پل صدر – پلاک 1709 – ساختمان سحر
کارخانه: شهرک صنعتی نصیرآباد
saharbread.sahargroup.ir / info@ saharbread.sahargroup.ir

فانتزی 1

آران شهاب

 شرکت آران شهاب در سال 1374 فعالیت خود را در زمینه انواع تولیدات از جمله سینی و نردبان کابل و انواع جعبه های فلزی و تجهیزات ایمنی و آتشنشانی آغاز کرده است. کارخانه آران شهاب در زمینی به مساحت 4500 متر مربع در شهرک صنعتی نصیرآباد واقع در جاده ساوه می باشد و دارای بیش از 2000 متر مربع سطح زیر بنای تولیدی است.
انواع تولیدات آران شهاب: 1)      ترانکینگ دیواری و کفی 2)     جعبه انشعاب کفی 3)    سینی و نردبان کابل 4)    تابلوهای برق
دفتر مركزي: تهران – خيابان وليعصر – پايين تر از ميدان وليعصر- كوچه ولدي – شماره
مجتمع اداري تجاري وليعصر – طبقه سوم – واحد14
كارخانه: جاده ساوه- واقع در شهرك صنعتي نصيرآباد
aranshahabco@gmail.com / Sales.aranshahabco@gmail.com

unnamed 2
آران شهاب در شهرک صنعتی نصیرآباد

شرکت آریاک الکتریک تهران

شرکت آریاک الکتریک تهران با بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی ، ساخت ، تامین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام حریق  با انجام بیش از هزاران پروژه در کل ایران فعالیت می نماید. محصولات تولیدی علاوه بر تامین نیاز پروژه های انبوه سازی کشور ، کارخانجات و انبارها ، بیمارستانها و … به برخی از کشورهای همسایه نیز عرضه می گردد.
کارخانه شرکت آریاک با وسعتی در حدود 2000 متر مربع واقع در استان تهران – شهرک صنعتی نصیرآباد، در دهه مباركه فجر سال 1395 و با حضور مدیریت وقت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مدیران محترم شرکت شهرکهای صنعتی و مقامات ارشد اداری استان تهران و شهرستان رباط كريم افتتاح گرديد. همکاری با مهندسین مجرب، طراحی دقیق با فن آوری به روز و مطابق با استانداردهای تخصصی معتبر ملی و اروپایی، بهره گیری از آزمایشگاه تخصصی و مجهز اعلام حريق، در راستاي جلب رضایت و ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان محترم می باشد.
دفترمرکزی: تهران – خیابان آزادی – خیابان اوستا – ساختمان 41 – طبقه چهارم
کارخانه: شهرک صنعتی نصیرآباد
ariak.com / sale@ariak.com

35828120 7456 b
آریاک الکتریک تهران در شهرک صنعتی نصیرآباد

روناک پروتئین

شرکت روناک پروتئین در سال 1384 فعالیت تولیدی و تجاری خویش را در زمینه عرضه محصولات گوشت قرمز بسته بندی شده (گوسفند و گوساله) و گوشت سفید (مرغ) آلایش (دل و جگر) و فرآورده های گوشتی (کباب لقمه و همبرگر (آغاز نموده است
شرکت از بدو فعالیت سعی نموده با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص و استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تکنولوژی روز دنیا، نسبت به ارتقاء کیفیت محصولات اقدام نماید. این شرکت، در طرح توسعه خود، در اسفند سال 1393 اقدام به خرید زمینی به مساحت 3000 متر مربع در شهرک صنعتی نصیرآباد نموده و اجراء پروژه ساخت کارخانه جدیدالاحداث خود را از مورخ 1394/1/31 با زیربنای 4878 متر مربع آغاز و در جهت ارتقاء فضای تولیدی مناسب و مطابق با استانداردهای روز دنیا و با عنایت به استانداردهایGMP وHACCP و22000 ISO اقدام به ساخت کارخانه فوق نموده و عملیات اجرائی آن در مورخ 1395/1/28 اتمام و به بهره برداری کامل رسیده است .
دفترمرکزی و کارخانه: شهرک صنعتی نصیرآباد
.ronakprotein.com / info.ronakprotein@gmail.com

169612222 تصویر بغل 2020
روناک پروتئین در شهرک صنعتی نصیرآباد

مه شکن سازه

شرکت مه شکن سازه با نام تجاری “مدیکام” اولین طراح و تولید کننده‌ تجهیزات تخصصی اورژانس، امداد و نجات و سایر کاربریهای مرتبط در ایران، در سال 1376 تاسیس گردید. این شرکت با بیش از چند دهه سابقه در عرصه تولید و صنعت کاربری سازی بزرگترین در کشور ایران و جزء ۳ شرکت برتر منطقه خاورمیانه می باشد. کیفیت و استانداردهای بالای محصولات مه شکن سازه نقش مهمی را در امر صادارت محصولات به تمام کشورهای همسایه همچنین به قاره اروپا دارد.
دفتر مرکزی : تهران – بلوار ارتش – خیابان اراج – ساختمان نگین – شماره 156 – طبقه پنجم
جزیزه کیش – بلوار ایران – فاز 2 صنعتی- خیابان سرمایه 3
کارخانه : شهرک صنعتی زاویه
شهرک صنعتی نصیرآباد
 medicom-co.com /  info@medicom-co.com

ambolans 1
مه شکن سازه در شهرک صنعتی نصیرآباد


عطار یدک قطعه

شرکت تولیدی عطار یدک قطعه در سال 1374 به منظور تولید انواع قطعات پرسی خودرو تاسیس گردید. شرکت در راه توسعه و در راستای اهداف خود گام برداشته و هم اکنون در شهرک صنعتی نصیرآباد واقع در شهرستان رباط کریم به مساحت 4000 متر مربع ارتقاء یافته و مدیران سازمان، توسعه را در سرلوحه خود قرار داده و در جهت نیل به آن اهداف سعی و تلاش می‌نمایند. این شرکت در جهت کسب بازارهای داخلی در سراسر کشور شبکه گسترده فروش محصولات خود را راه‌اندازی نموده و گسترش می‌دهد و در حال حاضر نیز با شرکت‌های خودرو ساز همکاری می‌نماید.
دفترمرکزی: تهران – خیابان ملت – 8 متری ملت – پلاک 8
کارخانه: تهران – رباط کریم – شهرک صنعتی نصیر آباد – خیابان سرو5 – پلاک 11
attaryadak.com / Info@attaryadak.com

unnamed 2 3

آبران صنعت

آبران صنعت يكي از شركتهاي پيش گام در توليد و تأمين انواع پمپ هاي صنعتي و قطعات يدكي آنها مي باشد. اين شركت بيش از 30 سال تجربه در طراحي و ساخت پمپ ها مطابق با استانداردهاي بين المللي را دارا مي باشد و توانسته است با ارائه خدمات پس از فروش ارتباط تنگاتنگي را با مشتريان بي شمار خود ايجاد نمايد.
دفتر مرکزی:  تهران – خیابان سمیه – شماره ۱۹۲ – طبقه سوم – واحد ۷
کارخانه:   تهران – سه راه آدران – نرسیده به رباط کریم – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان سرو ۱۸
abransanatco.com / info@abransanatco.com

unnamed 21
آبران صنعت در شهرک صنعتی نصیرآباد

راشن 

شرکت راشن فعالیت خود را در زمینه تولید مبلمان اداری از سال 1377 آغاز نموده است . این مجموعه در طی این سالها با بهره گیری از فناوری و دانش روز دنیا با استفاده از مهندسین متخصص و نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه ، محصولات و خدمات خود را با کیفیتی ممتاز در اختیار مشتریان ارجمند قرار داده است .استفاده از مواد اولیه و قطعات با کیفیت ، زیر نظر طراحان و مهندسان حرفه ای با تست های آزمایشگاهی و کنترل های دقیق کمی و کیفی در خط تولید، به تولید محصولاتی با سطح کیفیت بالا انجامیده است.
شرکت تولیدی راشن دارنده نشان استاندارد ملی ایران و همچنین عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ملی ایران می باشد .هدف این مجموعه تولید محصولاتی با دوام بالا ، همراه با طراحی زیبا و ارگونومیک ، مطابق با استاندارد های تعریف شده و ارائه 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و در این مسیر موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ( ISO9001:2015 ) از شرکت QA TECHNIC کشور آلمان گردیده است .شرکت راشن رضایت مشتریان را سر لوحه فعالیت خود قرار داده و در راه رسیدن به این اهداف گام نهاده است و در این راستا در سال 1393 موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت رسیدگی به شکایات مشتریان ( ISO10002:2014 ) از شرکت QA TECHNIC کشور آلمان گردیده است .
دفتر مرکزی: سعادت آباد – ابتدای بلوار دریا – روبروی مسجد قدس – شماره 51 – طبقه اول
کارخانه: جاده ساوه – بعد از سه راه آدران – به سمت رباط کریم – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان دکتر حسابی۶
rashenco.ir / info@rashenco.ir

history 1024x755 1
شرکت راشن در شهرک صنعتی نصیرآباد

کارینوتک

گروه صنعتی کارینوتک(CarinoTEC)متشکل از دوشرکت تجهیزانرژی کارسان و  پویاتوسعه کارینو، در سال 1389به منظور فعاليت در زمينه تولید قطعات صنعتی تأسيس گرديد .و راه پر فراز و نشيب رشد و پيشرفت در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پيشرفت تکنولوژي در کشور با همراهي مديران و متخصصين علوم فناوري اطلاعات و ارتباطات پيموده است . همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نيازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهينه مبتني بر پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنيا به سراسر کشور مي باشد.
هم اکنون اين مجموعه شامل 3 واحد جداگانه تولید قطعات، بازرگانی، ساخت ماشین آلات،فعالیت می نماید و خدمات خودرا در زمینه خودرو،صنایع ریلي، نفتی به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص ارایه می نماید.
دفتر مرکزی: تهران – صادقيه –  آیت اله كاشانی – شماره 160 – ساختمان گلزار –  واحد15
کارخانه: تهران- شهرک صنعتی نصیرآباد- خیابان سرو7- پلاک f8 
carinotec.com / carinotec@gmail.com

4468088 782 1
کارینوتک در شهرک صنعتی نصیرآباد


آرین لبن تشریفات

شرکت آرین لبن تشریفات با هدف تولید بستنی سنتی و صدور آن به کشورهای دیگر،در سال 1390 تاسیس گردید.محصولات این شرکت با نام تجاری سرین بال وارد عرضه بازار می شود. این شرکت با تولید بستنی سنتی در انواع مختلف(بستنی سنتی خامه دار،بستنی سنتی مخصوص،بستنی سنتی پسته دار،بستنی حصیری سنتی) و با وزن های(100 گرم،نیم کیلوگرم،یک کیلو گرم،فله ای) کار تولید خود را آغاز کرد.
معجون مخصوص،بستنی میوه ای،بستنی زعفرانی،فالوده شیرازی و… در وزن های مختلف دیگر محصولات شرکت آرین لبن تشریفات می باشد.

دفترمرکزی و کارخانه : رباط کریم – شهرک صنعتی نصیر آباد – خیابان صنایع – خیابان پژوهش 2 – پلاک 11
sarinball.ir / info@sarinball.ir

sarinballslidpic2 1
آرین لبن تشریفات در شهرک صنعتی نصیرآآباد

 هیدروال 

طراحـی، سـاخت و تـأمین قطعات و ماشین آلات صنعتـی. گروه مهندسی  هیدروال فعالیت خود را با هدف شناسایی و تأمین نیازهای صنعتگران ایرانی به ویژه در حوزه هیدرولیک و تجهیزات فشار بالا آغاز نموده و امیدوار است در آینده نزدیک بتواند با تأمین نیازهای صنعت در سایر حوزه ها – از قطعات گرفته تا ماشین آلات و ربات های صنعتی پیشرفته –دستان زحمتکش صنعتگر ایرانی را در دست گرفته و گام های مهمی در راستای استقلال و رشد و شکوفایی صنعت این مرز و بوم بردارد.
مسئولیت ما با تولید محصول و ارائه آن به مشتری پایان نمی پذیرد، بلکه این آغاز راه ارتباط ما با صنعت و صنعتگری است که با جدیت سعی در شناسایی و رفع نیازهای وی داریم. از این رو و از آغاز پیدایش این مجموعه، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت یکی از اصول اساسی این مجموعه بوده است.
دفتر مرکزی: تهران – خیابان مطهری – ابتدای قائم مقام جنوبی – کوچه الوند – ساختمان الوند – پلاک ۱۳ – واحد ۱۳
کارخانه: شهرک صنعتی نصیرآباد

121


آذرسام 

شرکت تولیدی صنعتی ابزار دقیق آذرسام (با نام تجاری عیوض) از پيشگامان صنعت ساخت تجهيزات کنترل کننده اتوماتيک خطوط بخار ، کنترل کننده هاي سطح مایعات و شیرهای کنترلی در ايران است که در سال 1372 توسط آقاي مهندس غفار شعباني تاسيس گرديد. این شرکت با توسعه تدريجي ظرفيت توليد و زيرساخت هاي علمي و فني خود، ضمن ايجاد اشتغال در داخل کشور ، گام موثري در جهت خودکفايي و قطع وابستگي کشور در زمينه ساخت و تأمين اين تجهيزات برداشته است. در حال حاضر این شرکت در مساحتی بالغ بر 10000مترمربع با تعداد بیش از  100 نفر پرسنل در حال تولید محصولات در سایزها و تیپهای مختلف می باشد . اين شرکت هم اکنون با برخي از کشورهایی نظير : چین- سوریه- ترکیه – عراق و افغانستان همکاري نزديک و صميمانه اي در اين زمينه داشته و درصدد است با گسترش هرچه بيشتر فعاليت هاي خود به يکي از بزرگ ترين توليدکنندگان اين تجهيزات در سطح خاورميانه تبديل شود.
دفترمرکزی و فروشگاه: تهران – کیلومتر 5 بزرگراه فتح – خیابان نورد – خیابان عبدالرحیمی – پلاک 28
کارخانه: تهران – جاده قدیم ساوه – بعد از سه راهی آدران – ، نرسیده به رباط کریم
شهرک صنعتی نصیرآباد ، – خیابان سروستان ، – نبش سرو 12 – پلاک 1
azarsam.com / azarsam.sa@yahoo.com

instrumentation
آذرسام در شهرک صنعتی نصیرآباد

تپکو

 شرکت بین المللی تکوین پایه فولاد ایرانیان (تپکو) ؛ از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در حوزه ساخت ، مونتاژ ، نصب اسکلت و سازه های فلزی با روش پیچ مهره ای و جوشی آغاز نمود . این مجموعه با مدیریت سید بشیر هاشمی نژاد در زمینی به مساحت 10000 متر مربع دارای ۴ سالن مجهز به آخرین ماشین آلات روز دنیا و بهره مندی از تجربیات ارزنده در راستای تولید و نصب انواع سازه ها ، تجاری ، صنعتی ، پالایشگاهی ، پتروشیمی و ساختمانی با استفاده از جدید ترین روش ها و تکنولوژی ها و استاندارد های داخلی و بین المللی و بهره مندی از کادری مجرب و توانمند توانسته رتبه قابل توجهی را در سطح کشور بدست آورد . که حاصل آن ساخت و راه اندازی پروژه های مختلف ساختمانی ، صنعتی و سوله و صدها پروژه دیگر جهت مصارف مختلف تولید و تقدیم هموطنان عزیز نموده است . سرعت ساخت و کیفیت بالا در همه موارد مورد نظر بوده و پروژه های تحویلی این شرکت و دریافت لوح های تقدیر ، گواهی نامه های مختلف گواه این ادعا می باشد .
کارخانه یک: تهران – جاده ساوه – شهرک صنعتی نصیرآباد
کارخانه دو: تهران – جاده ساوه -شهرک صنعتی قلعه میر – خیابان رینگ کار – کوچه ۸
tepcoo.com / INFO@tepcoo.com

N83090200 72643879
تپکو در شهرک صنعتی نصیرآباد


زمان آوران

شرکت زمان آوران آریا با داشتن سال ها تجربه در زمینه هدایای تبلیغاتی آخرین توانمندی های تولیدی و بازرگانی خود را در اختیار شما قرار می دهد. تلاش بیش از 200 نفر از پرسنل شرکت، ارائه محصولات متنوع و با کیفیت بوده تا شما را در عرصه  تبلیغات پیشتاز نماید. استفاده از ماشین آلات مدرن وبروز، پرسنل کارآزموده و واحد تحقیق و توسعه کار آمد، ما را تبدیل به بزرگترین تولید کننده این صنعت کرده است. امیدواریم همکاری با شما شروع ارتباطی بی پایان باشد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان استاد نجات الهی جنوبی ( ویلا )- بین خیابان سمیه و انقلاب – پلاک 54 -طبقه اول- واحد 3
کارخانه : کیلومتر 18 جاده تهران – ساوه ، شهرک صنعتی نصیر آباد – شمشاد 2 – پلاک یک
zamanavaran.ir / info@zamanavaran.ir

69
زمان آوران آریا در شهرک صنعتی نصیرآباد

 ارشک صنعت 

زیربنای شرکت ارشک صنعت در بهار سال 1383 با تشکیل یک گروه پیمانکاری در حوزه تاسیسات الکتریکی و مخابراتی تشکیل گردید . با گسترش این مجموعه در سال 1389 ، شرکت ارشک صنعت به عنوان تولید کننده تابلوهای برق ، ترانکینگ و تجهیزات آتش نشانی ، به ثبت رسید . در طی این سالها این شرکت در راستای افزایش کمی و کیفی محصولات خود تلاش نموده است .
ارشک در راستای افزایش کیفیت تولیدات خود و از آن مهم تر در جهت تامین نیازهای اساسی صنعت کشور به تجهیزات مدرن و به روز دنیا ، اقدام به مذاکره با چندین شرکت معتبر اروپایی نمود . در حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت های ذیل در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می باشد.
دفتر مرکزی: تهران – بلوار اشرفی اصفهانی – ابتدای خیابان مخبری – پلاک 10 – طبقه سوم – واحد 13
دفتر بخش بازرگانی (باسداکت): تهران – سعادت آباد – بلوار سرو غربی – ساختمان سرو ناز – طبقه دوم- واحد 13
کارخانه تبریز:  تبریز – کیلومتر 8 جاده تهران – نرسیده به سه راهی اهر – کوی صنعتی مخترع
کارخانه تهران:  کیلومتر 30 جاده ساوه – سه راه آدران – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان سرو 9
arashk-co.com / info@arashk-co.com

unnamed 2 7
ارشک صنعت در شهرک صنعتی نصیرآباد
 • ماشين سازي يادگاري

ماشين سازي يادگاري با بیش از ۱۶ سال سابقه نخستين توليد كننده انواع ماشین آلات مواد غذایی، خطوط تولید شکلات، آبنبات مغزدار، تافی مغزدار تک رنگ و دو رنگ جویدنی، بن بن، تزريق كيك مغزدار، دپازیت قنادی و خط تولید لواشک مغزدار با انواع بسته بندی در ايران می باشد. این واحد توانسته با ياري خداوند متعال با برنامه ريزي دقيق و منظم و استفاده از فن آوري نوين روز به روز بر تنوع محصولات خود بيفزايد و با ارايه ي خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازي و آموزش رايگان، يكسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش، به هدف خود كه در راس آن جلب رضایت مشتریان، بهبود كيفيت و ارتقاء روند توليد و صادرات است، برسد. خلاقيت، نوآوري، خدمات پس از فروش و كيفيت بالا راز توسعه و فروش محصولات ما در ايران، آسياي مركزي، خاور ميانه و اروپا میباشد.
دفترمرکزی و کارخانه: تهران – کیلومتر ۳۰ جاده ساوه – شهرک صنعتی نصیرآباد – خیابان سرو ۳ – پلاک E31
 yadegarico.ir .  info@yadegarico.ir

aboutus 1
ماشين سازي يادگاري در شهرک صنعتی نصیرآباد

شهرک صنعتی اشتهارد؛ بزرگترین شهرک صنعتی جهت راه اندازی واحدهای صنعتی

شهرک صنعتی پرند؛ برند دانش و فناوری

اکسپو 2020 جشن اندیشه و آینده؛ نمایشی برای معرفی دستاوردهای جدید در حوزه علم و آینده

شهرک های صنعتی ایران در یک نگاه؛ با 996 شهرک صنعتی و ناحیه‌ی مصوب؛ 822 شهرک و ناحیه‌ی صنعتی در حال بهره برداری. در 45912 واحد به بهره برداری رسیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *