رشد قابل توجه شهرک ها و نواحی صنعتی در استان خراسان شمالی

0
(0)

استان خراسان شمالي با مساحتي حدود ۲۸۱۷۹ كيلومتر مربع از 8 شهرستان بجنورد (مركز استان)، شيروان ،اسفراين، مانه و سملقان ،جاجرم ، فاروج و گرمه و راز و جرگلان تشكيل شده است. اين استان از نظر موقعيت جغرافيايي؛ از شمال با كشور تركمنستان، از شرق و جنوب با استان خراسان رضوي، از جنوب غربي با استان سمنان و از غرب با استان گلستان هم مرز است. 
خراسان شمالی ۹شهرک و ۶ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی دارد و ۲۹۱واحد صنعتی در آنها فعال است که از این میان، ۲۱۴واحد صنعتی بالای ۲۵درصد فعالیت می‌کنند، حدود ۴۰واحد کمتر از ۲۵درصد فعالند و ۵۱واحد صنعتی نیز غیرفعال شده‌اند و افزون بر 4هزارو ۵۰۰کارگر دراین واحدهای صنعتی اشتغال دارند.
مجتمع عظیم پتروشیمی، کارخانه سیمان وکارخانه‌های پلاستیک بجنورد، مجتمع فولاداسفراین، کارخانه آلومینای جاجرم، نیروگاه برق کارخانه قند وکارخانه الیاف شیروان، کارخانه‌های متعدد پنبه پاک کنی، صنایع غذایی ،کشاورزی ،ساختمانی و… نشانگر جایگاه ویژه این استان درصنعت منطقه شمال شرق کشور است.

جدید استان خراسان شمالی 1400
شهرک های صنعتی ایران . نقشه شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی . صنعت کاران

شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی

 • شهرک صنعتی کارگاهي بجنورد
 • شهرک صنعتی اسفراين
 • شهرک صنعتی بجنورد
 • شهرک صنعتی بيدك
 • شهرک صنعتی جاجرم
 • شهرک صنعتی شماره 3 بجنورد
 • شهرک صنعتی شيروان
 • شهرک صنعتی فاروج
  شهرک صنعتی مانه و سملقان
 • منطقه ويژه اقتصادي بجنورد
 • ناحیه صنعتی اميرآباد
 • ناحیه صنعتی شهيد محمدزاده
 • ناحیه صنعتی عباس آباد
 • ناحیه صنعتی مهمانك


برخی از شرکت های بزرگ و فعال در شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی


شرکت بی بافت کیف اترک 

تولیدی بی بافت کیف اترک ؛ با نام تجاری پارس کاور فعالیت خود را جهت تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی آغاز نمود. این تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 بجنورد به بهره برداری رسید و هم اکنون در همین محل مشغول به فعالیت می باشد. تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی محصول اصلی تولیدی شرکت پارس کاور می باشد. ما به لطف حمایت شما عزیزان با تیمی کامل و مجرب همچنان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.
دفترمرکزی و کارخانه: بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی صنعتی کارگاهي بجنورد شماره 2 – واحد کارگاهی شماره 5
parscover.net / info@parscover.net

شرکت فولاد گستران بجنورد

شرکت فولاد گستران بجنورد در اداره ثبت شرکت های بجنورد به ثبت رسیده است.فولاد گستران بجنورد یکی از مراکز خدماتی فولاد مبارکه اصفهان می باشد که تحت نظر هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در حال فعالیت است. تامین کلیه محصولات فولادی مورد نیاز مصرف کنندگان و ارائه خدمات مربوطه (برشکاری و آماده سازی) در استان خراسان شمالی…
دفترمرکزی : خراسان شمالی – بجنورد – خیابان شهید حسینی معصوم – مجتمع اداری اوج – طبقه دوم – واحد201
اصفهان – بوستان سعدی – روبروی پل مارنان – پلاک 202 – شرکت آتیه فولاد نقش جهان
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی بیدک – خیابان صنعت – صنعت 3 – پلاک 153-151
fouladgostaranbojnord@yahoo.com / atiehfoulad.ir

شرکت گیلانار 

مجموعه گیلانار در اردیبهشت ماه سال 95 و به جهت تولید میوه خشک ممتاز از ماده اولیه درجه یک بنا گردید. هدف تیم حرفه ای گیلانار بر پایه جلب رضایت حداکثری مخاطبان خود استوار بوده و هست و ما امروز مفتاخریم بعد از گذشت چهار سال بر قله این افتخار ایستاده ایم.
دفترمرکزی و کارخانه: بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی صنعتی کارگاهي بجنورد شماره 2
خیابان صنعت ۱ – صنایع غذایی گیلانار
gilanardriedfruits.com / info@gilanardriedfruits.com

شرکت انرژی 

كارخانه انرژی با هدف تولید محصولات گرمایش صنعتی شروع به فعالیت نمود .در سال 1354 با توجه به استقبال و تقاضای فزاینده بازار ، كارخانه به محل كنونی خود واقع در كیلومتر 7جاده قم منتقل گردید. دامنه تولیدات این شركت تا سال 1368، شامل : بخاری كارگاهی ، آبگرمكن و هیتر نفتی می باشد .
نمایشگاه و دفتر مرکزی فروش : تهران – خیابان پاسداران – خیابان گل نبی – خیابان ناطق نوری (زمرد) – پلاک 58
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی بیدک
دفتر فروش اربیل عراق : کردستان عراق – اربیل – خیابان شصتی – خیابان نوروز – روبروی اداره برق مرکزی اربیل
energy-ind.com / info@energy-ind.com

شرکت سیال رسان بجنورد

شرکت سیال رسان بجنورد فعالیت های تولیدی خود را از سال 1392 با 5 خط تولید آغاز نموده و با هدف پیشرفت در تکنولوژی صنعت پلاستیک و رویکرد صادرات به همسایگان شرق و شمال شرق کشور و همچنین تغییر الگو در استفاده از روش های آبیاری سنتی اقدام به تولید لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری قطره ای در بالاترین سطح کیفی نموده است و آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد.
دفترمرکزی: بجنورد – خیابان چمران – نبش چمران 4 – جنب نمایندگی ایرانخودرو
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی بجنورد – بلوار صنعت – انتهای صنعت 9
Srbpipe@yahoo.com / srbpipe.comمجتمع فولاد اسفراین

مجتمع صنعتی اسفراین پس از انقلاب اسلامی و در راستای استقلال کشور از واردات قطعات فولادی (به ویژه فولادهای آلیاژِی) مورد نیاز، شکل گرفته است و از این رو بسیار منحصر به فرد می باشد. شروع پروژه و تشکیل مجتمع به سال ۱۳۷۰ باز می گردد. واحد های آهنگری و عملیات حرارتی مجتمع در سال ۱۳۷۷ راه اندازی شدند. به دنبال آن در سال ۱۳۸۳ واحد های آهنگری قالب باز (پرس ۶۳۰۰ تن) و در سال ۱۳۸۴ واحد فولادسازی مجتمع به بهره برداری رسیدند.
در سال های اخیر نیز واحدهای ذوب قطره ای (ESR)، ماشینکاری و تابگیری با به روزترین تکنولوژی روز دنیا به بهره برداری رسیده اند. همچنین به منظور افزایش تناژ تولیدی و ارتقاء کیفی محصولات در مجتمع، خط ریخته گری مداوم (CCM) در حال راه اندازی می باشد.
این مجتمع مجموعه ای پویا و متمایل به رشد است که پشتوانه دانش فنی شرکت های تولیدی نظیر GFM، بوهلر آلمان، دانیلی ایتالیا، اینتکو اتریش و اشکودا از جمهوری چک را با خود دارد.
در حال حاضر مجتمع صنعتی اسفراین یکی از عمده ترین تامین کنندگان فولادهای آلیاژی، قطعات و مقاطع آهنگری و قطعات ریختگی در ایران و منطقه خاورمیانه می باشد.
دفتر مرکزی: تهران – میدان هفت تیر – خیابان قائم مقام فراهانی – کوچه الوند – پلاک ۲۰
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی اسفراین – کیلومتر ۱۲ جاده بجنورد
info@esfst.com / eicosteel.irگروه صنعتی کالیمورا

گروه صنعتی کالیمورا از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات فلزی ساختمان در مساحتی بالغ بر ۱۲۰۰ مترمربع فضای تولید و ۲۰۰ مترمربع فضای اداری اقدام به تولید نموده است.سپس این مجموعه به موازات اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه در زمینه تولید محصولات شیمیایی ساختمان نمود و در راستای تحقق این امر از تخصص جوانان تحصیلکرده و پرتلاش بهره برد.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی
شهرک صنعتی اسفراین – خیابان صنعت – صنعت۶ – کیلومتر ۱۲ جاده بجنورد
kalimoura.com / info@ali-abbasiazad


شرکت کیا الکترود شرق

شرکت کیا الکترود شرق در اواخر سال 1388 با هدف تولید انواع الکترودهای جوشکاری با نام تجاری Master با ظرفیت سالیانه ده هزار تن الکترود با مشارکت شرکت Sharp Tools هندوستان سازنده انواع ماشین الات خطوط الکترود فعالیت تولیدی خود را به صورت رسمی آغاز نمود.
دفترمرکزی :تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی – خیابان پیامبر شرقی – خیابان شاهد – گلستان 26 – ساختمان آلپ (پلاک 4) – واحد 301
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی اسفراین – خیابان صنعت
kiaelectrode.com / sale1@ali-khosravi


شرکت نشاسته خوشه زرین 

این شرکت در سال 1387 با همکاری و تجربه بالای مهندسین و موسسین آن فعالیت خود را در شهرستان بجنورد ( مرکز استان خراسان شمالی) که از مناطق حاصلخیز گندم میباشد در زمینی به مساحت 6000 متر مربع آغاز نمود . شرکت نشاسته خوشه زرین در سال 1387 تاسیس گردید و در زمینه تولید : نشاسته ، گلوتن ، خوراک دام از ارد گندم و نشاسته اکسید از ذرت و گندم و همچنین طراحی و ساخت و واردات ماشین الات خطوط نشاسته فعالیت می کند .
دفترمرکزی و کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی –  ناحیه صنعتی شهيد محمدزاده
 khooshezarrin.ir /  info@khooshezarrin.ir


شرکت بجنورد پلاستیک

شرکت بجنورد پلاستیک در سال1350 تحت عنوان پلاستیک نادر فعالیت خود را در استان خراسان آغاز کرد و در سال 1363 رسما به شرکت بجنورد پلاستیک تغییر داد. این شرکت با بکار گیری ماشین آلات جدید و تکنولوژی روز دنیا اولین تولید کننده نایلون عریض در شرق کشور می باشد. همچنین بر طبق طرح توسعه شرکت در سال 84 فاز دوم و در سال 86 فاز سوم این مجتمع تولیدی به بهره برداری رسیده است.
دفترمرکزی : بجنورد- میدان کارگر- جنب بانک صادرات
مشهد – پنج راه – روبروی سرای مرتضوی – پاساژ حیدریان
کارخانه : خراسان شمالی- بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی شماره یک- صنعت5
bplast.ir / info@bplast.ir

ايران خودرو خراسان

ايران خودرو خراسان، اولين و بزرگ ترين مجموعه خودروسازی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی است كه به دست متخصصان ايرانی بنا گشته و بيش از 80 درصد ماشين آلات و تجهيزات آن، ساخت صنعتگران ايرانی است.
شرکت ايران خودروي خراسان در مسير جاده ابريشم قرار دارد. با توجه به رويكرد حذف سوبسيد انرژي، موقعيت جغرافيايي ويژه سايت ايران خودرو خراسان كه در محل تقاطع خطوط ريلي و جاده اي شرق كشور واقع شده، مزيت هاي ناشي از كوتاه شدن مسير تا بندرعباس(800کيلومتر کاهش مسافت نسبت به مسيرهاي قبل)، قرار گرفتن در مسير ترانزيت كالا به آسياي ميانه و افغانستان و قرارگرفتن در مركز جمعيتي شرق كشور، مزيت هاي لجستيكي مناسبي براي بازارهاي داخلي و صادراتي فراهم مي آورد.
دفترمرکزی و کارخانه: بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی صنعتی جاجرم
ikkco.ir / info@ikkco.ir شرکت صنایع خودروسازی مدیران ( MVM ، مدیران خودرو) 

 شرکت صنایع خودروسازی مدیران( MVM ، مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه  خودرو و صنعت خودروسازی در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شد. شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت سرمایه گذاری مشترک در صنعت خودرو ایران شناخته می شود و به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.
دفترمرکزی: تهران – بزرگراه شهید همت غرب – بین بزرگراه اشرفی اصفهانی و بلوار عدل – جنب کلانتری باغ فیض- پلاک 27/1. 
کیلومتر۱۴ جاده مخصوص کرج – جنب بیمه ایران – کوچه ۴۶
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی شيروان
 MVMCO.IR /  CRM@MVMCO.IRشركت سهامي پتروشيمي خراسان

شركت سهامي پتروشيمي خراسان، بزرگترين مركز توليد محصولات شيميايي شمال و شمال شرق كشـور است. هدف غايي در امـر توليد سرلوحـه كار خود قرار داد. پايبندي به اين تفكر و دستيابي به ايده‌آل‌هاي آن، بويژه در سال‌هاي اخير از مجتمع پتروشيمي خراسان چهره‌اي مقبول و مطرح در سطوح ملي و فرا ملي ترسيم نموده است. اين مجتمع در 17 كيلومتري جاده اصلي بجنورد – شيروان، در زميني به مساحت 200 هكتار شامل: 30 هكتار محوطه‌هاي صنعتي، 40 هكتار محوطه‌هاي عمومي و غيرصنعتي و 130 هكتار فضاي سبز احداث گرديده است.
دفترمرکزی : تهران – ميدان ونك – خيابان ونك – پلاك 23
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی شيروان
khpc.ir / info@khpc.irشرکت ترشکامان

شرکت ترشکامان خراسان شمالی به شماره ثبت ۱۱۰۷ در سال ۱۳۸۷ توسط برادران صفاری تاسیس گردید که با ثبت اختراع فرآیند تولید قره قروت جامد از آب پنیر و حق انحصاری تولید در کشور به عنوان اولین تولید کننده قره قروت با برند طاب طاب محسوب می گردد. ترشکامان افتخارات قابل قبولی در طی فعالیت خود کسب نموده است و البته جزو معدود تولیدکنندگان قره قوروت در ایران می باشد که توانسته است با دریافت نشان استاندارد و سیب سلامت و سایر استانداردهای غذایی از جمله استانداردهای اروپایی از کشورهای آلمان و ایتالیا به کار تولید و توزیع آن به روش صنعتی و با حفظ طعم و خواص سنتی بپردازد.
دفترمرکزی: خراسان شمالی – بجنورد – محله امام خمینی – خیابان امام خمینی – خیابان امام خمینی ۱۲ – کوچه بهار – پلاک ۱۰ – واحد ۱
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی شيروان
خیابان اندیشه – خیابان اندیشه ۴ – پلاک ۱۳۳
hadisaffari3202@yahoo.com / torshkamantabtab.com


شرکت بنیان توسعه صنعت خودرو (بن رو)

شرکت بن رو با رویکرد تلاش در راستای خودکفایی ، بی نیازی و اعتلاء و ارتقای قابلیت های صنعتی کشور در شهرستان ساوه در زمینه تولید خودرو ، در سال   1382 فعالیت خود را آغاز نمود. توليد خودرو چير من به عنوان يک خودرو لوکس به صورت  سي کي دي از شرکت سانگ يانگ کره آغاز شد. سپس توليد خودرو سينا (از محصولات شرکت فیات ایتالیا) به صورت CKDآغاز شد. و نهایتا آغاز تولید خودرو Z300 (آریو) از محصولات شرکت Zote چین

دفتر مرکزی: تهران- کیلومتر 15 جاده قدیم کرج – روبروی مگاموتور – خیابان شهید کرمانی
کارخانه: ساوه – کیلو متر7 جاده ساوه – سلفچگان
بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی
saipabonro.com / info@ali-abbasiazad

شرکت آلومینای ایران

به علت خواص منحصر بفرد فلز آلومینیوم و استراتژیک بودن این فلز در دنیا ، روز به روز استفاده از آن در بسیاری از صنایع و بخصوص صنایع با تکنولوژی بالا ، گسترده‌تر شده و نیاز بازار جهانی به مصرف این فلز افزایش چشمگیری یافته است .
با توجه به هدف‌گذاری تولید ارقام بالایی از این فلز در برنامه‌های توسعه‌ای کشور و احداث چند کارخانه تولید شمش آلومینیوم اهمیت تولید این فلز استراتژیک بیشتر مشخص می‌گردد. ماده اولیه و اصلی جهت تولید این فلز ، اکسید آلومینیوم )(Al2O3 با درصد خلوص بالا بوده و تنها تولیدکننده پودر آلومینا در کشور ، شرکت آلومینای ایران (مجتمع جاجرم) می‌باشد.
دفترمرکزی: تهران – خیابان سمیه – بعد از تقاطع مفتح – پلاک 100
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی جاجرم
iranalumina.ir / info@iranalumina.irشرکت قند شیروان

شرکت قند شیروان از نظر ظرفیت اسمی بعد از قند مغان، دزفول و جوین در رده چهارم بزرگترین شرکتهای تولید کننده قند کشور می باشد. همچنین در سالیان اخیر به لحاظ ظرفیت قابل دسترس و عملی بهره برداری چغندری (متوسط مصرف چغندر ) در رده اول کشور قرار گرفته است.
دفترمرکزی: تهران – بلوار کشاورز – بين خيابان کارگر و جمال زاده – نبش کوچه شهيد حمصيان – پلاک 121
کارخانه : خراسان شمالی – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – ناحیه صنعتی مهمانك
shirvansugar.ir / info@shirvansugar.ir


شرکت سخت بتن غرب

ارائه دهنده سیستم های نوین کفسازی ( کف سازی صنعتی , بتن سخت , بتن استمپی یا بتن منقش , بتن دکوراتیو و کف سازی های رزینی ) .

گروه صنعتی سخت بتن غرب توسط تعدادی از مهندسین و متخصصین که تجربه سالها فعالیت و حضور مستمر در زمینه تولید و عرضه انواع افزودنیهای بتن، ملات های خشک سیمانی و همچنین در زمینه سیستمهای کفسازی صنعتی ( بتن سخت ) و محافظت از سطوح را داشته اند تاسیس گردیده و محصولات خود را با نام تجاری WECER عرضه می نماید.
دفترمرکزی : تهران – انتهای بزرگراه همت غرب – شهرک راه آهن – بلوار اقاقیا – نبش کوچه رز – پلاک 13
دفتر شرق کشور: خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – هفده شهریور جنوبی (4) – پلاک 14
کارخانه 1: شهرک های صنعتی استان مرکزی – شهرک صنعتی زاویه – بلوار تلاشگران – خیابان زنبق 210 – پلاک 4814
کارخانه 2: خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی بیدک – انتهای خیابان – مهارت 24814
sakhtbton.co @gmail.com / kafsazi.com

صنایع غذایی رسپکت

ما گروه صنایع غذایی رسپکت را به پشتوانه‌ی 15 سال تجربه‌ی تولیدِ محصولاتِ سالمِ پروتئینی بر پایه‌ی گوشتِ‌گیاهی در معتبــرترین کمپانی های امریکای شمالی، با هدف تولیدِ غذای گیاهیِ سالم برای همه‌ی مردم، پس از 6 ســــال تحقیق و توسعه درباره‌ی ذائقه‌ی ایرانی و پشتِ سر گذاشتن تمامی آزمون‌ها و دریافت مجوزها راه‌اندازی کردیم.
دفترمرکزی و کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی شماره 3 بجنورد – خیابان صنعت respect-foods.com / info@respect-foods.co

شرکت کشت و صنعت جوین

شرکت کشت و صنعت جوین به نام شرکت قند تولیدی جوین به ثبت رسید. تأسیس کارخانه قند و بهره برداری از آن به منظور تولید شکر و محصولات جانبی و خرید مواد اولیه و فروش تولیدات کارخانه و انجام امور بازرگانی و صنعتی مرتبط با آن و همچنین فعالیت در امور کشاورزی و دامپروری وعملیات تجاری و سرمایه گذاری مرتبط با موضوعات فعالیت فوق می باشد.
دفترمرکزی: استان خراسان رضوی – شهرستان جوین – بالاتر از ایستگاه راه آهن نقاب
مشهد مقدس – میدان سعدی – ابتدای خیابان سنایی – پلاک ۲۹۶
بیرجند – بلوار صیاد شیرازی – مجتمع تجاری میرداماد – حد فاصل چهارراه پاسداران تا چهارراه شهید قرنی – واحد شماره ۱۰
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی مانه و سملقان
 jovainco.com /  info@jovainco.com


شرکت سخت بتن بهین اترک

شرکت سخت بتن بهین اترک، توسط تعدادی از مهندسین و متخصصین که تجربه سالها فعالیت و حضور مستمر در زمینه تولید و عرضه انواع افزودنیهای بتن، ملاتهای خشک سیمانی و سیستمهای کفسازی صنعتی (بتن سخت) و محافظت از سطوح را داشته اند، تاسیس گردیده و محصولات خود را با نام تجاری ALENDER عرضه می نماید.
دفترمرکزی: تهران – خیابان ولیعصر (ع) – تقاطع طالقانی – مجتمع ادارای نور تهران – واحد 2113
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی –  منطقه ويژه اقتصادي بجنورد
alender.ir / info@ali-abbasiazad


شرکت ایزی صنعت

شرکت ماشین آلات ما  مفتخر است که آگاهی،تجربه و دست آوردهای خود را با مشتریان ارزشمند خود از سال 1365 به اشتراک بذارد؛و شرکت ما اولین تولید کننده ماشین سیلندر تراش سنگین در ایران بوده است.
دفترمرکزی و کارخانه: بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی – شهرک صنعتی صنعتی جاجرم
sanateasyteam.com / sanateasyteam@gmail.com


گروه صنعتی نامی نیک نهاد

گروه صنعتی نامی نیک نهاد تحت نام تجاری سه نان، با احداث کارخانه در شهرک صنعتی فاروج در زمینی به مساحت ۱.۵ هکتار، به عنوان اولین و تنها واحد تولید کننده نان صنعتی در ایران با ظرفیت تولید ۵۰ تن در روز فعالیت خود را آغاز نمود و در ۲۲ مهرماه ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید.
دفتر مرکزی: تهران – شهرک غرب – بلوار خوردین – تقاطع خیابان ایران زمین – ساختمان دوبرال – کوچه بخشی – واحد اداری ٣٠١
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی –  منطقه ويژه اقتصادي بجنورد
cenanbakery.com / info@cenanbakery.com


شرکت نورد بهار بجنورد

شرکت نورد بهار بجنورد از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فلزی درب و پنجره ساختمانی و مصنوعات فلزی، انواع ورق های تخت ابعادی شیت شده برای مصارف صنعتی، سازه های فلزی و تیرهای فلزی مخابرات آغاز نمود و هم اکنون به یکی از شرکت های بزرگ و مطرح در زمینه تولید انواع محصولات فولادی تبدیل گشته است. .نورد بهار در حال حاضر در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل فلزی، درب و پنجره ساختمانی و مصنوعات فلزی، تولید انواع ورق های تخت ابعادی شیت شده و تولید تیرهای فلزی مخابرات فعالیت دارد.
دفترمرکزی و کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی –  شهرک صنعتی شماره 1 – بلوار صنعت
bognord_-bahar@yahoo.com / www.navard bahar.com


گـروه صنعتی پــاک چوب

گروه صنعتی پاک چوب را به جرأت می توان یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع ورق های MDF و نئوپان ملامینه، پانل های هایگلاس، صفحات لب گرد و کاغذ آغشته ملامینه دانست که محصولات خود را با کیفیت جهانی ارائه می دهد.
دفتر مرکزی اهواز : استان خوزستان – اهواز – شهرک های صنعتی استان خوزستان – کیانپارس – اسفند شرقی – پلاک 29 – ساختمان پاک چوب
دفتر استانبول: Istanbul Barbaros Mah , Akzambak Sok , No.3A Uphill Towers , A 1B Block , Atasehir
کارخانه پاک چوب خراسان: خراسان رضوی – مشهد – کیلومتر 35 جاده فریمان – شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی – شهرک صنعتی کاویان
شرکت کشت و صنعت: خوزستان – شوش – کیلومتر 7 جاده جغازنبیل – به سمت شوشتر
کارخانه پاک ملامینه: خوزستان – کیلومتر 90 جاده اهواز به اندیمشک – شهرک های صنعتی استان خوزستان – شهرک صنعتی شهرستان شوش دانیال
pakchoob.ir / info@pakchoob.ir

شرکت صنایع غذایی یقین

شرکت صنایع غذائی یقین از فعالترین مجموعه های تولیدی صنایع غذایی در زمینه انواع شکرپنیر و نبات در استان خراسان شمالی محسوب می شود که بمنظور تولید انواع شکرپنیر در طعم های متنوع و مختلف شروع به ساخت و راه اندازی خطوط تولیدی نموده و در سال ۱۳91 موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردیده و متعاقباً با اخذ پروانه ساخت نوع محصول، فعالیت تولیدی خود را گسترش داد .
دفترمرکزی: مشهد – بلوار مصلی – مصلی 15 – پلاک 35
کارخانه : خراسان شمالی – بجنورد – شهرک های صنعتی استان خراسان شمالی –  منطقه ويژه اقتصادي بجنورد
info@yaghincandy.com / yaghincandy.com

این محتوا را چگونه ارزیابی می کنید؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان امتیازی برای این محتوا ثبت نشده است! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *