شهرک صنعتی صفادشت ؛ بزرگترین شهرک صنعتی غیردولتی کشور

موقعیت اقتصادی بخش شهرک صنعتی صفادشت به جهت برخورداری از شهرک صنعتی مصوب با 600 کارخانه و کارگاه صنعتی ،30 واحد کشاورزی ،50 واحد دامداری و مرغداری و 5 هزار هکتار اراضی کشاورزی و 850 هکتار باغ مطلوب به نظر می رسد. به طوری که وجود شهرک صنعتی صفادشت و شرکت های فعال آن موجب کاهش جمعیت بیکار شهر شده است.

شهرک صنعتی صفادشت صفادشت یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش صفادشت شهرستان ملارد قرار دارد. صفادشت از ادغام روستاهای: یوسف آباد قوام، گله کهریز، شهرآباد، حصارطهماسب و عبادیه تشکیل شده‌است.

شهرک صنعتی صفادشت از غرب به کرج (شهرهای محمدشهر و ماهدشت)، از شرق به بخش مرکزی ملارد و از جنوب به زرندیه محدود شده‌است. این بخش جزو شهرستان ملارد است. شهرستان ملارد با وسعتی معادل ۹۰۰ کیلومتر مربع که ۷۵۰ کیلومترمربع از آن مربوط به بخش صفادشت است، به لحاظ داشتن ساختار اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … شامل دو بخش ملارد (مرکزی) و صفادشت است. بخش صفادشت در مسیر اصلی محور چیتگر (جاده تهران- اشتهارد) قرار دارد و از ۳ دهستان اختر آباد و یوسف آباد قوام، شهر صفادشت، ۳ دهیاری و ۵۲ روستا، مزرعه و مکان تشکیل شده‌است. بر اساس آمار سال ۱۳۹۵ جمعیت شهر صفادشت ۳۲٬۴۷۶ نفر است.

photo 2021 05 10 08 59 22

شهرک صنعتی صفادشت در مسیر توسعه :

بر اساس ضوابط کسب پروانه بهره برداری ویژه شهرک های صنعتی غیردولتی مربوط به سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و منطبق بر مصوبه ۲۵ دی ماه ۱۳۸۹ هیئت وزیران، شهرک صنعتی صفادشت به عنوان شهرک صنعتی غیردولتی ثبت رسمی شد . بر این اساس شرکت خدماتی “شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت” مجاز به بهره برداری از شهرک غیر دولتی صنعتی صفادشت شد. گفتنی است فاز اول این شهرک در زمینی به مساحت کل ۲۹۵ هکتار مصوب شده بود که شامل ۲۱۷ هکتار زمین صنعتی، ۵ هکتار زمین خدماتی ، ۵۴ هکتار معابر و ۱۹ هکتار فضای سبز بوده است.

سپس با پیگیری های بعمل آمده و تلاش مسئولین محترم استان و شهرستان فاز دوم شهرک مطابق با بند ۵ مصوبه شورای برنامه ریزی (توسعه) استان تهران مورخ ۱۰/۱۲/۹۴ به مساحت ۸۰۰ هکتار به تائید و تصویب رسید و با عنایت به موقعیت مناسب شهرک در نزدیکی به پایتخت و دیگر مزیتهای نسبی مور استقبال صنعتگران قرار گرفت و به سرعت موجب گردید ساخت و توسعه واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی صفادشت انجام پذیرد.

اقلیم و آب و هوا

آب و هوای عمومی این منطقه به تبعيت از اوضاع طبيعی نواحی جنوبی رشته‌كوه‌های البرز و حاشيه كويري ايران در تابستان نسبتاً گرم و خشک و در زمستان نسبتاً سرد و خشک می‌باشد. حداقل دمای سالانه (۱۴-) درجه سانتی‌گراد در دی ‌ماه و حداكثر دمای سالانه (۴۳+) درجه سانتي‌گراد در تير ماه گزارش شده است. وزش بادهاي شديد سرد و خشك در زمستان، و بادهای گرم و خشک همراه با گرد و غبار در تابستان، فقدان پوشش گياهی متراكم و بهره‌مندی از گياهان بيابانی مانند خارها، بوته‌ها، گون‌ها، اسپند و … از ويژگیهای اقليمی اين منطقه است.

كشاورزی

با وجود مشکلات کمبود آب، زمين‌های مستعد کمابیش به تولید محصولات كشاورزی چون گندم، جو، ذرت، نباتات علوفه‌ای، نخود، لوبيا، سيب‌زمينی، پياز، خيار، گوجه‌فرنگی می‌پردازند. از محصولات باغ‌های صفادشت می‌توان به: سيب، گلابي، گيلاس، زردآلو، هلو، شليل، آلو، گوجه، گردو و انگور اشاره کرد. همچنین بيش از ۶۰٪ قارچ خوراكي کشور در شهرستان ملارد تولید می شود که ۸۰٪ از این سهم توليد مربوط به صفادشت است.

آثار تاریخی

از جاذبه‌های تاریخی شهر صفادشت می‌توان به تپه ارسطو متعلق به دوران پیشا تاریخ (هزاره ششم قبل از میلاد)، شاخ تپه یوسف آباد (دوره سلجوقی)، تپه مهردشت و تپه سلمیان (دوره صفوی) و حمام روستای شش (دوره قاجار) اشاره نمود.

بانک اطلاعات شهرک های صنعتی (لیست شرکت های فعال در 14 شهرک صنعتی استان تهران) [به روز رسانی 1400]

برخی از شرکت های برتر و فعال شهرک صنعتی صفادشت

ساپل 

شرکت ساپل پیشتاز درعرصه تولید ظروف بسته بندی بادی و تزریقی پلاستیکی از حجم ۸ سی سی تا ۶۰ لیتر و همچنین قطعات تزریقی و بادی تا وزن یک کیلوگرم فعالیت می نماید. تولیدات ما دارای  بالاترین سطح کیفیت بوده و والاترین دستاوردی است که ارائه داده و به آن اعتماد داریم و می توانیم به آنها افتخار کرده و خود را معرفی نمائیم  .
دفترمرکزی و کارخانه: تهران – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان سوم غربی – پلاک ۱۳۰
www.sapelco.com / sapel@sapelco.com

sapel team 1
ساپل در شهرک صنعتی صفادشت

اورند پیشرو

پس از تاسيس در سال ۱۳۷۶ ، اورند پیشرو همواره در مسير گسترش دانش ، مهارتها و تخصص فني، مطابق با پيشرفت هاي روز دنيا و در جهت بهبود ايمني ، سلامت و رفاه جامعه و مشتريان نهائي خود گام برداشته و با بکارگيری توانایي هاي خود در تحقيقات و نوآوري و با استفاده از تكنولوژي هاي نوين ، نسبت به توليد قطعات متنوع خودرو اقدام نموده است.
در حال حاضر، اورند پیشرو با دارا بودن افزون بر هزار پرسنل وهم چنین تكنولوژي توليد لوله هاي پليمري تك لايه ، سه لايه و پنج لايه، باك پليمري تك لایه و شش لايه، قطعات مختلف تزریقی، نوارهای آببندی خودروها و نیز خطوط مجهز مونتاژی در سايت های مختلف تولیدی، به عنوان بزرگترین طراح و توليد كننده مسير كامل نگهداري و انتقال سوخت خودروهای سواری در داخل كشور فعال بوده و در همین اين راستا، با توجه به کيفيت بالای محصولات تولیدی خود دارای صادرات به كشورهاي مختلف آسيايي و اروپایي مي باشد .
دفتر مرکزی :  بلوار آفریقای شمالی – خیابان طاهری – پلاک ۸ 
کارخانه :  جاده شهريار- شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردين – نبش خيابان دوم
صفادشت – میدان نبی اکرم – انتهای خیابان فولادسازان – مجتمع صنعتی اورندپیشرو
جاده شهريار – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردين – نبش خيابان سوم شرقی
avrand.com / info@avrand.com

اروند پیشرو3
اورند پیشرو در شهرک صنعتی صفادشت

 آبادگران

شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران در سال 1362 شمسی با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن استان تهران تاسیس شد.اکنون شرکت آبادگران، با ظرفیت تولید واقعی سالانه 65000 تن و تولید بیش از 150 نوع ماده شیمیایی دانش بنیان ، گروه صنعتی پیشرو در صنعت شیمیائی ساختمان کشور محسوب می شود.
اخذ گواهینامه های بین المللی مدیریت کیفیت ، تعاملات سازنده و نزدیک با سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه آکرودیته در زمینه : ” مواد افزودنی بتن ، بتن آماده، سنگدانه ، سیمان و چسب های کاشی “همچنین اخذ مجوز گروه پژوهشی از وزارت علوم که منجر به ارتباط نزدیک تری با پارک های علم و فناوری کشور و پردیس های دانشگاهی گشت نمایانگر توجه همزمان شرکت آبادگران به تولید علم و متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهر ه گیری از فناوری های نوین می باشد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان سهروردی شمالی – خیابان قندی – پلاک ۶۵
کـارخانه: شهریار – جاده ملارد – صفادشت – شهرک صنعتی صفادشت – انتهای خیابان ششم
abadgarangroup.com / info@abadgarangroup.com

AboutCompany

چوبکاران عصر نوين


شرکت چوبکاران عصر نوين با توکل بر خداوند متعال با نام تجاري AGE GROUP در سال ۱۳۸۱ فعاليت خود را آغاز کرد.دانش موروثي ۵۰ ساله، تهيه بهترين ماشين آلات روز جهان و بکارگيري کادري مجرب و متخصص سبب شد که شرکت به سرعت بخش اعظمي از بازار ايران را در اختيار گرفته و به يکي از پيشروترين و مطرح ترين شرکتها در صنعت چوب کشور بدل شود. شرکت AGE GROUP همواره بر اين بوده که کيفيت محصولات را فداي کميت نکرده و همواره بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارايه دهد.با توجه به سند چشم انداز ملي و در راستاي پيشرفت كشور، شرکت از هيچ کوششي فروگذار نخواهد کرد و در فاز بعدي فعاليت شرکت بر آن است كه محصولات توليدي خود را به کشور هاي همسايه به طور گسترده صادر نمايد. در پي تلاش روز افزون و بالا بودن سطح کيفيت محصولات ، اين شرکت در سال 1393 موفق به اخذ گواهينامه هايISO 9001, ISO 10002, ISO 10004, ISO 14001, ISO 18001 گرديد.
دفتر مرکزی : تهران – فلکه چهارم تهرانپارس – خیابان توحید – خیابان 15 غربی – پلاک 16
کارخانه بندر انزلی : گيلان – جاده رشت به انزلي – منطقه آزاد انزلي – شهرك صنعتي شماره 1 منطقه آزاد
بعد ازميدان – خيابان نيلوفر – خيابان اركيده – پلاک30
کارخانه کرج : صفادشت – شهرك صنعتي صفادشت – خيابان 8 غربي – پلاك 18
agegroup.ir / info@agegroup.ir

IMG 58842 1 700x700 1
چوبکاران عصر نوين در شهرک صنعتی صفادشت


پنتان شیمی

شرکت صنایع پنتان شیمی از سال 1380 در زمینه ساخت تجهیزات جداسازی و انتقال جرم (انواع اینترنال های برج ها، سپراتور ها، راکتور ها و سایر تجهیزات مرتبط فرآیندی) در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و سایر صنایع فرآیندی فعالیت دارد. امروزه صنایع پنتان شیمی به عنوان شرکتی پیشرو و نشانی قابل اعتماد در زمینه گستره وسیعی از تجهیزات، خدمات و راهکارها برای فرآیند های جداسازی و ساخت پکیج های فرآیندی در این صنعت شناخته می شود.
این شرکت دانش بنیان با به کارگیری نیروهای متحصص، رویکردهای نوآورانه بر پایه تحقیق و توسعه، بهرهمندی از تکنولوژی های نوین و ماشین آلات بروز، توانسته است به عنوان شریکی استراتژیک برای اغلب مشتریان خود بشمار آید.
دفتر مرکزی:  تهران – شهرک غرب، – بلوار فرحزادی – خیابان سادات – پلاک 59
کارخانه:  تهران – شهرک صنعتی صفادشت
pantan.co

unnamed 11

سمیه 

از سال 1359 که با تولید آبلیمو و کمی بعد کشک مایع پاستوریزه شروع به کار کردیم سالها میگذرد… تا به امروز هم، بعد از حدود چهار دهه، مفتخریم که با دهها محصول متنوع، از قبیل کشک سنتی، آبلیمو، انواع ترشی جات، شوریجات، رب انار، رب گوجه‌فرنگی، انواع مربا، شربت سکنجبین، کنسرو خوراک‌ها، آبغوره، سرکه و رشته آش زینت بخش سفره‌های ایرانی شده ایم.
كارخانه شرکت فرآورده‌های غذایی سمیه در زمینی به مساحت 10,000 متر مربع در شهرك صنعتي صفادشت ملارد استقرار داشته و محصولات خود را با رعايت اصول استانداردهاي  ISO9001:2015-ISO22000:2018-HACCP از موسسه DAS انگلستان ، روانه بازار می‌نماید. علاوه بر داخل ایران، تولیدات شرکت فرآورده‌های غذایی سمیه در کشورهایی چون آلمان، كويت، آمريكا، كانادا، امارات متحده عربی، عراق و سوئد در دسترس مصرف کنندگان عزیز است. 
دفتر مرکزی : تهران – بلوار جنت آباد – خیابان مخبری (35 متری گلستان)- پلاک 215
كارخانه: تهران – ملارد، – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار ارديبهشت – نبش خيابان دوم غربی – پلاک 212
customer@somayehco.com   / somayehco.com

photo 60434D65

فولاد پارس آشیان

فولاد پارس در حال حاضر در زمینی به مساحت 20000 مترمربع که شامل سالن‌های تولید به مساحت 5000 مترمربع، سالن قطعه زنی به مساحت 1000 مترمربع، سالن سند بلاست و رنگ به مساحت 1000 مترمربع و واحد اداری و پشتیبانی به مساحت 700 مترمربع، واقع در شهرک صنعتی صفادشت و با در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از ماشین‌آلات و تجهیزات روز و با بهره‌گیری از حضور مهندسین و تکنسین‌های مجرب در حال فعالیت می‌باشد. ظرفیت فولاد پارس جهت انجام عملیات برشکاری، قطعه سازی، ساخت، تمیز کاری، سند بلاست، رنگ آمیزی، حمل و نصب سازه های فولادی، ماهانه 1000 تن می‌باشد. آنچه فولاد پارس را از سایر شرکت‌های اسکلت فلزی متمایز می‌کند، حضور نیروهای کارآمد، مستعد و پر تاش، با ایده‌های نو در حوزه‌های گوناگون در سطوح مختلف شرکت، وجود تجهیزات پیشرفته مکفی و مدیریت مدرن، اصولی و مستمر است.
دفترمرکزی و کاخانه: شهریار – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار خرداد – نبش خیابان دهم
fooladparsco.com / info@fooladparsco.com

unnamed 1 6
فولاد پارس آشیان در شهرک صنعتی صفادشت

پژوهش پلیمر فراز

در سال ۱۳۸۹، جمعی از صنعتگران صنعت شیمیایی که دارای چند دهه تجربه در تولید و تجارت مواد شیمیایی بودند، به این باور رسیدند که امکان تولید چسب پلی سولفاید به عنوان درزگیر شیشه های دو جداره در داخل کشور وجود دارد. در این راستا مراحل اولیه طرح توجیهی آغاز شد و با تلاش و پشتکار مراحل اجرائی کار با موفقیت انجام شد و در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ اولین تولیدات وارد بازار گردید که با استقبال مصرف کنندگان روبرو شد. هم اکنون، شرکت پژوهش پلیمر فراز به عنوان اولین تولید کننده این محصول مهم در صنعت رو به رشد شیشه های دو جداره، محصولات خود را با برندهای Tidakol ،Araz ،Sealan و BFE  به واحد های تولیدی جهت مصارف ماشینی و دستی و در بسته بندی بشکه های بزرگ و کوچک و قوطی های بزرگ و کوچک ارائه می نماید.
دفتر مرکزی : تهران – نیاوران – اطلس مال
کارخانه : تهران – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – خیابان نهم غربی – پلاک 118

unnamed 2 4

فرافوم

شرکت صنایع فرافوم(سهامی خاص ) با بیش از ۲۵ سال تجربه در حوزه تولید تخصصی انواع عایق ها، چسب،فوم، لاستیک و قطعات خودرو یکی از برجسته ترین شرکتهای ایرانی می باشد. ما همواره علاقه مند به تولید محصولات جدید یا بهبود محصولات فعلی هستیم و چشم به راه چالشهائی هستیم که در نتیجه تغییر در مقررات واردات ،صادرات ،تحریم ها و نیازهای عملکردی هر چه بیشتر در بخش هایی مختلفی که درگیر آن هستیم ،خود را نشان می دهد.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد – برج مینا – طبقه 13  – واحد 6
کارخانه: کرج – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – خیابان سوم شرقی – پلاک 117
 کارخانه : تهران – جاده آبعلی – منطقه صنعتی خرمدشت 
خیابان سیاهسنگ – گلایل چهارم شرقی – کوچه رازی – شماره15
farafoam.com / info@farafoam.com

output onlinepngtools e1600587320198
فرافوم در شهرک صنعتی صفادشت

بهدیس

شرکت خوش طعم آفرین بهدیس در اردیبهشت 1399 تآسیس و فعالیت خود را در زمینه مواد اولیه صنایع غذایی آغاز نموده است. این شرکت با بهره مندی از متخصصان برجسته در زمینه عطر و طعم، استابیلایزرها و انواع افزودنی مواد غذایی، فعالیت اصلی خود را بر روی طعم دهنده ها، اسانس ها، عصاره های گیاهی،سیزنینگ ها، چاشنی ها و ادویه ها گسترش داده است و اکنون به شرکتی با ایده های جدید در خلق طعم های جدید برای محصولات غذایی تبدیل شده است. همچنین با داشتن تیم حرفه ای و آزمایشگاه های مجهز یکی از پیشگامان در عرصه تولید استابیلایزر ها و مواد افزودنی در صنایع مختلف نظیر لبنیات، گوشت، انواع سس و چاشنی ها و غیره می باشد.
دفترمرکزی و کارخانه: ملارد – صفادشت – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان شقایق -مجتمع شماره 2
behdiscompany.com / info@behdiscompany.com

behdis 4

آداک بهین نیرو

به پشتوانه چندین سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع تابلو برق فشار ضعیف و فشار متوسط و ارائه خدمات متمایز به مشتریان خود، ما قادر هستیم که محصولات و خدمات پشتیبانی بسیاری از پروژه های صنعتی و تجاری شامل انواع نیروگاه ها، پالایشگاه ها، سیستم های آب و تصفیه آب، انرژی های تجدیدپذیر، صنایع تولیدی و ساختمان ها را ارائه دهیم. در آداک بهین نیرو مشتریان ما مرکز کسب و کار ما هستند. ما تمام اهداف شرکت را با توجه به انتظارات مشتریان خود ترسیم می کنیم و سعی می کنیم که تمام تصمیمات مهم را با تمرکز بر رضایت مشتریان خود بگیریم.
دفتر مرکزی: کرج – عظیمیه – بولوار 45 متری کاج – پلاک 199 – واحد 1 و 3
تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی – خیابان مخبری – پلاک 10 – واحد 6
کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – خیابان هشتم
adakbn-co.com / sales@adakbn-co.com

شرکت آداک
آداک بهین نیرو در شهرک صنعتی صفادشت

کارا پرنیان شرق

مجموعه کارا پرنیان شرق در سال 1378 و با هدف تأمین تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات به این صنایع آغاز به فعالیت نمود. تعهد، تخصص و جلب رضایت مشتریان در طی این سال ها سبب شد تا این مجموعه تصمیم به برداشتن گام هایی در مسیر خدمت به صنعت و اقتصاد کشور گرفته و به همین جهت در سال 1398 اقدام به تأسیس کارخانه و اضافه نمودن گروه تولیدی به این خانواده بزرگ کند.

لازم به ذکر است که کارخانه کارا پرنیان شرق موفق به حضور در فهرست بلند سازندگان سامانه وزارت نفت (EP) نیز گشته است.

باعث افتخار است که هم اکنون این مجموعه علاوه بر تأمین تمام اقلام فولادی مورد نیاز صنایع نفت و گاز و تولید فلنج های گلودار، اسلیپون، کور، ساکت ولد، اوریفیس و… تا سایز 60 اینچ در تمامی کلاس های 150 تا 1500 و اتصالات فورج (اتصالات فشار قوی) تا سایز 4 اینچ در کلاس های 2000، 3000، 6000 و 9000؛ صنعتگران و سرمایه گذاران گرامی را تا راه اندازه کامل و احداث پروژه نیز همراهی و همیاری می نماید.
دفتر مرکزی: تهران – بلوار آفریقا – خیابان گلفام – شماره 56 – واحد 1
کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – خیابان هشتم شرقی – پلاک 115
kpsgroup.ir / info@kpsgroup.ir

IMG 7381
کارا پرنیان شرق در شهرک صنعتی صفادشت

برنالبن 

شرکت مواد غذایی برنالبن در سال 1386 به منظور تولید انواع پودرهای لبنی با برند پدم تأسیس گردید. این مجموعه در ادامه فعالیت خود با تولید انواع کره، پنیر، خامه و سایر محصولات لبنی با برند ماردینی توسعه یافت.
هیات مدیره شرکت ترکیبی از مدیرانی جوان و آشنا با دانش روز و مدیرانی با تجربه ی 40 ساله در تولید لبنیات می باشد.
دفترمرکزی و کارخانه: ملارد – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان هشتم غربی – نبش بلوار خرداد – پلاک 237
bornalaban.com / info@bornalaban.com

about
برنالبن  در شهرک صنعتی صفادشت

بن دا

تیم حرفه ای  بایولوئنس به عنوان یک شرکت در حال توسعه، تکنولوژی تولید آنزیم را بومی سازی نموده و همچنین به عنوان یک زیر مجموعه از هلدینگ بزرگ گروه توسعه بن دا با بهره گیری از افراد متخصص و توانمند موفق به طراحی و ساخت کارخانه ایی در زمینه تولید محصولات زیستی در مقیاس صنعتی شده است.
توانمندی های تولیدی این مجموعه به سه گروه آنزیم های صنعت غذا و دام و طیور، استارتر کالچرها و مکمل های زیستی تقسیم می شود.
هدف اصلی تیم بایولوئنس، نوآوری، تولید و توسعه محصولات جدید و با کیفیتی است که بر پایه ی دانش بیوتکنولوژی و نانوبیوتکنولوژی توسط متخصصین مجرب ما، طراحی می شوند.
دفتر مرکزی : تهران – بزرگراه حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی (نیایش) – مجتمع شهرک فجر – بلوک 24 – شرکت توسعه بن دا.
کارخانه : تهران – شهرک صنعتی  صفادشت – بلوار فروردین – دوم غربی – پلاک 109
bioluence.com / support@bioluence.com

unnamed 1 7
بن دافرآور در شهرک صنعتی صفادشت

گاز گستران

 • کسب بیشترین میزان رضایت مشتریان با قریب به 30 سال سابقه – پیشرو در صنعت و بازار گازهای صنعتی – دریافت نشان ها و تقدیرنامه های ملی، بواسطه اجرای موفق بزرگترین پروژه های ایران در صنایع کلیدی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد، خودروسازی، غذایی، بیمارستانی، دارویی، و غیره
 • ارایه انواع گازهای مخصوص، میکس و سرد کننده – ارایه تجهیزات و خدمات مورد نیاز پروژه های عظیم و کوچک
 • تامین بسته کامل انواع گازهای مخصوص، میکس و سرد کننده – تسلط بر دانش فنی، وجود کادر حرفه ای، امکانات مجهز و منحصر بفرد اروپایی، و انبارهای مجهز و وسیع

کرج – کمالشهر – بلوار شهیدبهشتی – ظفر 12 – پلاک 7 و 9
کیلومتر 90 جاده قزوین – مجتمع صنعتی سیمان آبیک – روبروی آشنا بونکر
شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – انتهای بلوار فروردین – مجتمع تولیدی صنعتی گازگستران

gas gostaran 01

شیرین تام

صنایع غذایی شیرین تام فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ شروع کرد . شیرین تام افتخار دارد در زمینه تولید و توزیع کیک و کلوچه در طرح ها، شکل ها، اندازه و طعم های متفاوت بوده و بهترین این محصولات در در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد.این واحد تولیدی در تهران با هدف تولید و بسته بندی انواع کیک و کلوچه و در فلز بعدی بیسکویت دایر شد و با گردآوری کادری مجرب و رعایت استانداردها و حقوق مشتری انواع محصولات را تولید و با برند شیرین تام به بازار عرضه می کنیم.
دفترمرکزی و کارخانه: شهریار – شهرک صنعتی صفادشت شمالی – بلوار فروردین شمالی – کوچه دوم شرقی
shirintam.co.com / shirintam.co@gmail.com

unnamed 12

موجان 

هلدینگ موجان (تام)، فعالیت خود را از سال 1372 با تاسیس شرکت مهندسی موجان آغاز نموده و تاکنون ده­ ها پروژه­‌ی زیست محیطی را طراحی و اجرا کرده­ است. این مجموعه فعالیت خود را در حوزه­‌ی صنایع غذایی با تاسیس شرکت صنایع غذایی موجان در سال 1396 و با هدف تأمین غذای سالم برای جامعه‌­ی ایرانی آغاز نموده. عمده فعالیت این شرکت در زمینه­‌ی پرورش دام و طیور، تولید محصولات گلخانه­‌های و تحت نام تجاری مزرعه موجان بوده است.
شرکت صنایع غذایی موجان در سال 1400 تحت نام تجاری مزرعه موجان با راه اندازی کارخانه­‌ی جدید خود در منطقه­‌ی شهرک صنعتی صفادشت استان تهران با دورنمای تامین کیفیت و تنوع بیشتر محصولات فعالیت خود را با شکل جدیدی آغاز نمود. این کارخانه با توجه به دانش مهندسی به روز شرکت، به عنوان یکی از مدرن­ترین کارخانه­‌های فرآورده­‌های گوشتی و غذای آماده شناخته می­شود و انواع محصولات مرغ و گوشت تازه و فرآوری شده، برگرها، محصولات سوخاری، سوسیس و کالباس، انواع غذای آماده و نیمه آماده و… را با توجه به ارزش سلامت و رضایت مصرف کننده به عنوان بالاترین اولویت مجموعه در دست تولید دارد.
دفترمرکزی : تهران، خیابان پاسداران – خیابان نیستان چهارم – ساختمان شماره هفت – واحد ۱
کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – بلوار اردیبهشت – نبش خیابان چهارم غربی – پلاک ۱۲۲
مزرعه: کرج – ماهدشت – خیابان پدم – خیابان شهید بغدادی – مزرعه موجان

MojanMEnuMoj

پویش گستر صنعت

شرکت پویش گستر صنعت در سال 1375 با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در تهران ثبت گردید و با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه صنعت برق و همچنین همکاری شرکت های داخلی و خارجی خدمات خود را در زمینه های تعمیرات اساسی ساخت، تعمیر و نگهداری، تامین قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز صنایع نیروگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته گسترش داده است. شرکت پویش گستر صنعت علاوه بر ارائه خدمات سایتی، در سال 1391 در شهرک صنعتی صفادشت اقدام به راه اندازی کارگاههای ساخت و تعمیرات تجهیزات سبک و سنگین نیروگاهی نموده است و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز کارگاهی این شرکت آغاز به ساخت مبدلهای حرارتی نیروگاهی و برخی از قطعات توربین های گازی نمود و با اغاز صادرات به کشورهای منطقه برگ دیگری بر افتخارات این مجموعه افزوده شد.

دفتر مرکزیجنت آباد جنوبی – بلوار 35 متری لاله شرقی – پلاک 31 – طبقه دوم – واحد 6
کارخانه : صفادشت – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان اول غربی – اولین تقاطع (بلوار اردیبهشت) – پلاک 120
pgspower.ir /info@pgspower.ir

g82

نوبال صنعت 

مجموعه شرکت نوبال صنعت با 31 سال سابقه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات پرکن در زمینه های شیمیایی، آرایشی-بهداشتی و کشاورزی و با اتکاء بر نیروی متخصص فنی و مدیریتی پیشرو و ارائه دهنده تجهیزات و خدمات بسته بندی است.
نوبال صنعت در سال 1375 در صفادشت رسما فعالیت خود را آغاز کرد .فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت طیف گسترده ای از صنایع از قبیل دستگاه های خط بسته بندی پرکن روغن، پرکن گریس، پرکن بشکه، پرکن رنگ، پرکن تینر، پرکن ضدیخ، پرکن اسپری، پرکن شامپو، پرکن سفید کننده و پرکن سموم و کود شیمیایی می باشد.
شرکت همواره تلاش داشته است با اعمال روشهای مدیریتی صحیح  و نوآورانه در طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات پرکن، کیفیت محصولات خود را ارتقاء داده و همواره در طول سالیان متمادی ترجیح مشتریان باشد. این شرکت با هدف صعود در مسیر تعالی، به دستاورد های موفقیت آمیزی نزد مشتریان گرانقدر خویش رسیده است و همکاری در قالب فروش بیش از 1000 دستگاه به کارخانجات تولیدی معتبر و نامی داخلی و خارجی و اعتماد آنها به نوبال صنعت گواه بر این مدعا است. هدف ما ارتقاء کیفیت محصولات، ارائه منظم و مستمرخدمات پس از فروش طولانی مدت و ارتباط با مشتری و پاسخگویی بوده است و مزیت های رقابتی خود را در این سه مولفه مهم جستجو می کند.
دفتر مرکزی: خیابان ملاصدر- روبروی بیمارستان بقیه الله – پلاک 209 – ساختمان هزاردستان – طبقه4 – واحد 14
کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت – انتهای خیابان ششم غربی
nobalsanat.com / nobalsanat@gmail.com

Main Factory3 Image2

پلیمر پیشرفته دانا

پلیمر پیشرفته دانا ؛ تولید کننده و تامین کننده مواد اولیه پلیمری است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ و با هدف تامین مواد اولیه مورد نیاز صنعتگران کشور و در راستای داخلی سازی تولید بخش مهمی از صنعت پلیمر آغاز نموده است.
مواد اولیه قابل تأمین توسط این شرکت شامل انواع الاستومر های تخصصی و مواد شیمیایی مربوطه، پلاستیک‌های مهندسی، و انواع ترموپلاستیک الاستومرها می‌باشد. علاوه بر این، افزودنی های PVC نظیر کمک فرآیند ها، افزودنی‌های مقاوم به ضربه، پایدار کننده‌های حرارتی، مستربچ‌های رنگی و افزودنی‌های مورد مصرف در صنایع بسته‌بندی بخش دیگری از سبد محصولات این شرکت را تشکیل می‌دهد.
شرکت با کمک مرکز تحقیقات و آزمایشگاه خود پروژه‌های مشترکی را با مراکز تحقیقاتی تأمین‌کنندگان بین‌المللی با هدف ارائه راه‌حل های نوآورانه به مشتریان خود به اجرا در می‌آورد؛ که در نتیجه این پروژه‌ها، می‌توان به تولید موادی چون TIEMER اشاره کرد.
دفترمرکزی : تهران – خیابان شیراز جنوبی – پایین تر از همت – کوچه ژاله – پلاک ۵ – ساختمان دانا پلیمر – واحد ۳
كارخانه و مركز تحقيقات: شهرک صنعتی صفادشت – خيابان چهارم غربی – بعد از بلوار خرداد، – پلاک ۱۴۰

پیشرفته دانا نمایشگاه اصفهان پلاست 00

آرتا تجارت ایتوک

شرکت آرتا تجارت ایتوک از سال 1395 فعالیت خود را در راستای تامین مواد اولیه صنایع فولادی و نسوز آغاز نموده است.این شرکت با بهره گیری از دانش متخصصین مجرب در امور تجارت بین الملل و دانش آموختگان دانشگاهی در حوزه مدیریت بازرگانی و مهندسی موفق به شناسایی تولید کنندگان معتبر مواد اولیه مصرفی صنایع فولاد و نسوز در کشورهای استرالیا ، اروپا ، روسیه ، آذربایجان ، ترکیه ، هند و چین گردیده است و توانسته است مواد مورد نیاز صنایع مادر کشور را با کیفیت عالی و قیمت رقابتی تامین و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد .از سوی دیگر این شرکت با ایجاد روابط همکاری با تولید کنندگان داخلی قادر است برخی از مواد اولیه موجود در کشور را پس از فراوری و آماده سازی نهایی در اختیار شرکت های بزرگ فولادی و نسوز قرار دهد.بخش اعظمی از فعالیتهای تجاری و بازرگانی بین الملل شرکت آرتا تجارت ایتوک از طریق دفاتر این شرکت در کشورهای امارات متحده عربی ، ترکیه و چین انجام میشود و ما این امکان را داریم تا هر نوع محصول و مواد اولیه درخواستی را از هر نقطه ای از دنیا تامین نموده و در کمترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داخلی برسانیم .

دفتر مرکزی: تهران – ولنجک – نبش خیابان هفتم – پلاک 22 – طبقه 7 – واحد 703
کارخانه: ملارد – شهرک صنعتی صفادشت
artaco.trade / info@artaco.trade


logo d

راستین رابط 

شرکت تولیدی راستین رابط خوب با برند ( Toplink ) در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید، معرفی و عرضه سیستم ساپورت پیش ساخته تاسیسات ساختمان (مدولار ) به عنوان اولین تولید کننده واقع در شهرک صنعتی صفادشت، کارخانه‌ای به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع با همکاری مهندسین خلاق و توانمند بومی و توجه به رویکرد مبتکرانه با در نظر گرفتن نیازهای کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم در پروژه‌های سازه بتنی و فلزی تولیدات خود را در قالب گالوانیزه سرد و گرم با ارائه دفترچه محاسباتی لرزه‌ای به صورت آزمایشگاهی و نرم‌افزاری آغاز به کار نموده است. مدیر عامل شرکت آقای مهندس بهنام جعفری دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس گرایش تبدیل انرژی با ۲۵ سال سابقه کاری می باشد. در حال حاضر تعداد مهندیسن و کارمندان اداری ۱۲ نفر با مدرک لیسانس و بالاتر با تخصص‌های مرتبط و سابقه کاری مفید به صورت رایگان آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره های لازم از شروع تا اتمام پروژه برای کارفرمایان محترم می باشد.
دفترمرکزی و کارخانه: تهران – شهرک صنعتی صفادشت – انتهای بلوار اردیبهشت – پلاک 253
 toplinkco.ir /  Info@toplinkco.ir

8eb59fb7 0b4e 4b2a 9bac a0c8f0c794a1

پارسیان پیشرو صنعت

تخصص شرکت پارسیان پیشرو صنعت به عنوان یک شرکت خصوصی، در توزیع و ارائه خدمات پس از فروش  برخی از مرغوبترین و معروف ترین ماشین آلات جهان می باشد.
شرکت پارسیان پیشرو صنعت نماینده انحصاری شرکتهای ولوو پنتا ، ولوو کانستراکشن ، کیپور ، ماکسیمال و آکوا استرانگ در ایران می باشد. محصولات ما توسط شبکه ای از نمایندگان در سطح کشور توزیع و پشتیبانی میشوند.  شرکت پارسیان پیشرو صنعت برای اغلب محصولات خود سهم بزرگی از بازار داخلی را در دست دارد. شهرت ما در حمایت از مشتریان و کیفیت خدمات پس از فروش است بطوریکه طی سال های گذشته ، کیفیت خدمات تنها تبلیغات و رمز موفقیت شرکت پارسیان پیشرو صنعت بوده است.
با داشتن بیش از 50 نفر متخصص در واحد های خدمات و قطعات، شرکت پارسیان پیشرو صنعت موفق به کسب لوح تقدیر به عنوان بهترین نماینده فروش و ارائه دهنده خدمات پس از فروش از شرکت های ولوو پنتا و ولوو کانستراکشن  در دفعات متوالی گردیده .
دفتر مرکزی: تهران – میدان آرژانتین – خیابان زاگرس – ساختمان زاگرس – پلاک 19
مرکز خدمات پس از فروش و آموزش: استان تهران – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان چهارم غربی – نبش بلوار اردیبهشت
parsianind.com / services@parsianind.com

web parsian finalfinal1
پارسیان پیشرو صنعت در شهرک صنعتی صفادشت

چکاد 

گروه صنعتی چکاد از سال ۱۳۷۶ کار خود را با نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات دوو (شرکت کرمان موتور) و محصولات شرکت ایران خودرو و با نام «اتول‌باشی» در فضایی به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در خیابان تهران‌نو واقع در شرق شهر تهرانآغاز کرد. در سال ۱۳۷۷ شرکت «اتول‌باشی» تبدیل به مجرب‌ترین و مدرن‌ترین نمایندگی خدمات پس از فروش شد.
مدیریت نمایندگی از سال ۱۳۷۸ درصدد ایجاد یک واحد تولید قطعات خودرو برآمد و به همین منظور شرکت چکاد صنعت فلاح در شهرک صنعتی نورین ابهر در استان زنجان و با دید اشتغال‌زائی در منطقه و صرفه‌جوئی ارزی در صنعت خودروسازی کشور عزیزمان ایران، فعالیت خود را آغاز کرده است.این قطب صنعتی در زمینی به مساحت ۲۱,۰۰۰ متر مربع و فضای تولیدی ۳,۰۰۰ متر مربع و ظرفیت انبار ۳,۰۰۰ متر مربع و فضاها و ساختمان‌های اداری، نگهبانی و مهمانسرا به مساحت ۵۰۰ مترمربع و با بهره‌گیری ازماشین‌آلات و تجهیزات مدرن در حال فعالیت است.

شرکت چکاد صنعت فلاح در حال حاضر طرف قراردادهای متعددی با شرکت‌های خودروسازی داخلی، از جمله ایران‌خودرو و سایپا است و در تلاش برای توسعه تجارت به خارج از مرزهای کشور نیز هست.
دفتر مرکزی : تهران – خیابان طالقانی – ابتدای ملک الشعرا – پلاک ۱۲ – ساختمان تارا – طبقه سوم
صفادشت : ملارد – صفادشت – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان خرداد – بش خیابان پنجم
chekadco.com / info@ chekadco.com

unnamed 20
چکاد صنعت فلاح در شهرک صنعتی صفادشت

آلتون رای

شرکت آلتون رای در سال 1374 با هدف ایجاد اشتغال پایدار و رفع نیازهای فنی مهندسی ثبت گردید و با ایجاد بخش‌های مختلف از جمله واحد تحقیق و توسعه کار خود را در  زمینه الکترونیک، به طور رسمی آغاز نمود. در سال 1377 با راه‌اندازی و تجهیز خط مونتاژ قطعات الکترونیک در راستای تولید انبوه انواع بردهای الکترونیک، موفق به دریافت پروانه تولید از وزارت صنایع و معادن گردید و تاکنون با حرکت در جهت تولید انواع بردهای الکترونیک مرتبط با صنعت لوازم خانگی و ایجاد خطوط تولید در زمینه‌های صنایع روشنایی و ترافیک فعالیت خود را ادامه داده است.
این شرکت هم اینک در کارخانه تولیدی خود در زمینی به مساحت 5000 متر مربع و در زیربنای 4800 متر مربع، واقع در شهرک صنعتی صفادشت و با همکاری 140 نفر از کارمندان آموزش دیده، در حال فعالیت می باشد. شرکت آلتون‌رای هم‌اکنون با بهره برداری از خطوط تمام اتوماتیک مونتاژ قطعات SMD توانسته ظرفیت تولید محصولات خود را به شکل قابل توجهی افزایش دهد و حضور خود را در صنایع روشنایی، تجهیزات ترافیکی و تولید انواع بردهای الکترونیک بصورت روز افزون افزایش دهد.  دریافت گواهینامه استاندارد ملی  جهت محصولات روشنایی را میتوان از موفقیت‌های دیگر آلتون رای دانست. با این پیشرفت شرکت آلتون رای افتخار دارد که اعلام نماید تمام محصولات روشنایی خود را منطبق با استاندارد های کیفی تولید و به مشتریان محترم تحویل می نماید.
دفتر مرکزی: تهران – بلوار مرزداران – خیابان سپهر – نبش سپهر 5 – پلاک 10
کارخانه: تهران – ملارد – شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – نبش خیابان 5 غربی – پلاک 102
altonray.co / info@altonray.co

1449141365 09555b8e4
آلتون رای در شهرک صنعتی صفادشت

آکام فولاد

شرکت آکام فولاد با حدود ۲۰ سال سابقه در خصوص سرمایه گذاری و طراحی و ساخت پروژه های عمرانی، ساخت و نصب سازه های فلزی و صنعتی در کارخانجات ۱ و ۲ به مساحت ۱۰ هکتار در تهران، شهرک صنعتی صفادشت و رباط کریم با ایجاد امکانات گسترده سخت افزاری و نرم افزاری و عضویت در انجمن صنفی سازندگان سازه های فلزی، افتخار دارد با اتکا به سوابق و تجربیات مدیران، مهندسین و پرسنل متعهد و تلاشگر خود با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و رعایت استانداردها و آیین نامه های معتبر در انجام امور مهندسی، طراحی، ساخت و نصب انواع سازه های فولادی اعم از سازه های سنگین فلزی ساختمانی، صنعتی، تجهیزات پالایشگاهی، نیروگاهی، ساختمانی، پروژه های عمرانی و برج های مخابراتی، رادیو و تلویزیونی، انتقال نیرو و روشنایی، اسکلتهای بلندمرتبه پیچ و مهره ای، راه اندازی خطوط تولید، خانه های پیش ساخت ضد زلزله و اسکان سریع، انواع شاسی تریلر و ماشین آلات کشاورزی فعالیت می نماید.
هیأت مدیره و مدیران شرکت آکام فولاد امیدوار هستند با یاری حق تعالی و کسب رضایت کارفرمایان محترم بتوانند در خدمت به میهن عزیز اسلامی و بهینه سازی صنعت و ساختمان نقش بسزایی ایفا نمایند.
دفتر مرکزی :   تهران – شهرک غرب – خیابان حسن سیف – کوچه نهم – پلاک 9
کارخانه : تهران – شهریار – شهرک صنعتی صفا دشت – بلوار اردیبهشت – نبش خیابان سوم
akamfolad.com / info@akamfolad.com

A
آکام فولاد در شهرک صنعتی صفادشت

سینا صنعت

شرکت مهندسی سینا صنعت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ با تعداد نیروی کار ۱۰ نفر در زمینه طراحی و ساخت صندلی سالن های سینما، آمفی تئاتر و همایش آغاز کرده و سپس با توجه به نیاز بازار فعالیت خود را به سمت طراحی، مشاوره، اجرای دکوراسیون و معماری داخلی گسترش داده  است.
اکنون، این شرکت به یک مجموعه چند منظوره در فضایی به وسعت یک هکتار، با بیش از ۱۰۰ نفر نیروی انسانی و عوامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران تبدیل شده است. سینا صنعت با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و اندوخته ای از تجربیات گرانبها فعالیت‏ های خود را  با توان تولید ماهانه ۶۰۰۰ عدد صندلی و بالغ بر ۵۰ نوع مدل ادامه می‏ دهد و توانسته با تکیه بر کیفیت و قیمت مناسب، بازار فروش خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهد.
دفتر مرکزی: تهران – بزرگراه اشرفی اصفهانی – بلوار مرزداران – بین آریافر و سرسبز جنوبی – پلاک ۸۶ – طبقه سوم – واحد ۶
کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – خیابان سوم غربی – بعد از چهارراه – پلاک ۱۲۵
sina-sanat.com / info@sina-sanat.com

unnamed 2 6
سینا صنعت در شهرک صنعتی صفادشت


دایا دارو

 • شرکت پخش دایا دارو در سال 1386 توسط شرکت دایا طب و به عنوان پخش سراسری تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر کالاهای وارداتی شرکت دایا طب و تجربیات گروه دایا در زمینه پخش فرآورده های بهداشتی و غذایی روند رو به رشد خود را آغاز نمود و موفق شد تا سال 1394 با 13 مرکز پخش و انبار مرکزی ملکی در نزدیکی تهران به فعالیت خود ادامه دهد .
  با توجه به افزایش تعداد پخشها و سخت شدن رقابت در بازار دارویی و افت جایگاه شرکت پخش دایا دارو در رنکینگ تصمیم بر آن شد که با مهندسی مجدد ساختار شرکت با توانی مضاعف در بازار دارویی حضور فعال خود را به نمایش بگذارد . لذا از آذر ماه 1394 مذاکراتی جهت اضافه شدن شرکتهای تولیدی برای حضور در سهامداری پخش دایا دارو آغاز گردید.در حال حاضر گروه دارویی روناک دارو که هلدینگهای خوش نام داروسازی کشور هستند با خرید 51% سهام شرکت پخش دایا دارو در کنار سایر شرکتهای تولیدی داوطلب خرید سهام این پخش ، توان رقابتی دایا دارو را در بازار افزایش داده و امروز جایگاه شرکت پخش دایا دارو از مرتبه 33 به 26 تغییر پیدا کرده است.
  دفتر مرکزی: بزرگراه نیایش – ستاری جنوب – خیابان شهید مخبری – پلاک 239
  کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت
  کیلومتر 11 جاده مخصوص(غرب به شرق) – خیابان جهاد جنوبی
  انتهای اتوبان شهید زین الدین غرب به شرق – خیابان بابائیان جنوب – خیابان دوم غربی – نبش کوچه هدایتی
  dayadarou-com / INFO@dayadarou-com
pic12 1
 • دایا دارو
 • در شهرک صنعتی صفادشت

  سیناژن

  شرکت سیناژن در سال ۱۳۷۳ با هدف تولید محصولات بیوتکنولوژی نوین تاسیس گردید. حرکتی که از همت و ایده ی چهار متخصص کوشا آغاز گردید به تولد بزرگترین تولید کننده محصولات بیوتکنولوژی پزشکی در منطقه منجر شد. فعالیت بر تحقیق و توسعه در حوزه بیوتکنولوژی به منظور تامین نیاز بازار منطقه ای اولویت اصلی سیناژن بود. آنزیم ها، معرف های بیولوژی مولکولی، کیت های تشخیصی  PCR، اولین محصولات سیناژن بوده و بهره مندی از زیرساخت های تخصصی تکنولوژیک، شرکت سیناژن را بر آن داشت تا اقدام به تولید آنتی بادی های مونوکلونال تشخیصی گروه های خونی بنماید.
  امروز سیناژن به توانایی ها و مهارتهای نوآورانه خود در مواجهه با چالش های روزانه می بالد. تلاش های ما با تمرکز بر توسعه محصولات بیوسیمیلار در زمینه بیماری های خود ایمنی، ام اس، ناباروری، اختلالات هورمونی مانند کمبود هورمون رشد، دیابت، پوکی استخوان، بیماری های کلیوی و سرطان، و همچنین ارائه خدمات تحقیق و توسعه است. این شرکت در حال حاضر ۲۰% از حجم کل گردش مالی خود را به فعالیت های تحقیق و توسعه اختصاص داده است.
  دفتر مرکزی : تهران – شهرک غرب – سیمای ایران – کوچه هفتم – پلاک2
  کارخانه : کرج – پل فردیس – جاده ملارد – سه راه انبار نفت – بطرف جاده شهريار.
  شهرك صنعتي سيمين دشت – بین خیابان 5 و 6 – نبش میدان سوم – پلاك ٧٢
  و جاده بویین زهرا – شهرک صنعتی صفادشت
  info@cinnagen.com / info@cinnagen.com

  contact
  سیناژن در شهرک صنعتی صفادشت

  وهاج صنعت

  شركت وهاج صنعت مبین نخستین گام بر راه حضور خود در صنعت برق میهن مان را در سال 1376 برداشت. از آنروزها تا کنون و با توجه به رشد صنعت برق در سالهای اخير ، به ویژه صنعت ساخت تابلوهای برق، این شرکت نیز به موازات سایر شركتهاي همكار که همگی هدفی مشترک به سوی افزایش روزافزون توانمندی خود در این زمينه در ایران را دارند، توانسته است موفق به اثبات موفقیت و موقعیت خود در این صنعت شود و به تبع این خوش نامی است که توانسته سهمی بسزا در ارائه خدمات به صنايع بزرگ و کلیدی كشور داشته باشد.
  دفتر مرکزی : تهران – سعادت آباد – بلوار دریا غربی – نرسیده به بلوار پاک نژاد
  خیابان مطهری شمالی – انتهای خیابان عیسی پور – پلاک 22 – طبقه اول
  کارخانه : تهران – شهرک صنعتی صفادشت – انتهای خیابان هفتم غربی
  vahhajsanat.co@live.com / vahhajsanatmobin.com

  tavansanat team0
  وهاج صنعت در شهرک صنعتی صفادشت

  اعتماد

  گروه صنعتی اعتماد با پشتوانه تخصص و تجربه مديران وقت خود كه از بدو توليد سيستمهای توزين مكانيكی در كشور ، در اين صنعت فعال بوده اند در سال 1359 تاسيس گرديد . گروه صنعتی اعتماد از بدو تاسيس با ارائه محصولات با كيفيت و برآورده نمودن نياز و رضايت مصرف كنندگان همواره سهم چشمگيری از بازار را به خود اختصاص داده بوده و از برندهای پيشرو در اين صنعت بوده و می باشد.
  با ورود سيستمهای نوين توزين الكتريكی به كشور ، اين گروه ضمن تحقيق و مطالعات گسترده اقدام به توليد وعرضه محصولات مدرن توزين شامل : انواع ترازو ، باسكولت ، باسكول و باسكولهای سنگين تريلی كش و كاميون كش جاده ای نمود .همزمان با عرضه محصولات فوق ، توليد و عرضه محصولات اختصاصی صنوف مختلف كشور از قبيل باسكولهای دام كش ، هاپر و همچنين اختراع محصول انحصاری فرقون باسكول دار براي اولين بار در جهان در اين گروه انجام گرديد . تعداد و تنوع محصولات توليدی ، گروه صنعتی اعتماد را در زمره بزرگترين توليد كنندگان و صادر كنندگان سيستمهاي توزين در ايران و خاور ميانه قرار داده است .
  دفتر مركزی :  تهران – بزرگراه حكيم غرب – بعد از اشرفی – خيابان باهنر – خيابان كاشفی نيك
  خيابان پاييزان = كوچه وحدت 4 شمالی – ساختمان اداری بهار – شماره 11 – واحد 11
  كارخانه : آدرس :‌ شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فولاد سازان – انتهای دیوار مجتمع صنعتی اروند
  etemadgroup.net / INFO@etemadgroup.net

  unnamed 5
  گروه صنعتی اعتماد در شهرک صنعتی صفادشت


  ماهسان 

   ماهسان در سال 1355 تاسیس و تا اینک به یاری خداوند متعال و بهره مندی از تخصص و 40 سال تجربه در راستای تولید انواع قطعات خودرو سبک و سنگین ، صنعتی، قطعات فلزی و لاستیکی خودرو با کیفیتی برابر با نمونه های خارجی مفتخرانه آماده هرگونه همکاری با ارگان ها و شرکت های مختلف می باشد.
  شرکت ماهسان در طی چندین سال فعالیت خود در عرصه صنعت کشور با اتکا به خداوند توانا جهت دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خود موفق بوده ، و در این زمینه تولیدات خود را به کشورهای هم مرز و همسایه ( ترکیه، عراق، پاکستان و…) صادر نموده و در این راستا آنچه برای مدیران و کارکنان زحمت کش این شرکت مهم است، بالا بردن هرچه بیشتر سطح کیفی محصولات و جلب رضایت مصرف کنندگان عزیز بوده و در این خصوص هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده شما عزیزان که مشوقی برای دستیابی بیشتر و بهتر به اهداف بوده پذیرا می باشیم.
  دفتر مرکزی: کرج – کمالشهر – انتهای خیابان ظفر یک – انتهای کوچه قائم 12.
  کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – کوچه دهم غربی – نبش دهم مرداد – پلاک 162
  mahsangroup.com / sales@mahsangroup.com

  اسلایدر شو2 1200x500 1
  ماهسان در شهرک صنعتی صفادشت

  اتحادیه نوین

  شرکت قطعات خودرو اتحادیه نوین از سال 1348 فعالیت خود را به عنوان اولین سازنده قطعات خودرو با شرکت ایران خودرو آغاز نموده است که به صورت تخصصی فعالیت بر روی چراغ های خودرو در کارنامه آن قرار دارد. این شرکت در پاییز 1396 از سهامدارن قبلی خریداری شده و زیر مجموعه پارت پلاستیک خراسان قرار گرفت. در سال 1397 نیز به گروه راز پیوسته و با هدف توسعه بازارهای داخلی و خارجی همگام با تامین نیاز داخل صنعت خودروسازی به فعالیت پرداخته است. در حال حاضر، این شرکت در فضایی به مساحت 8 هزار متر مربع با ظرفیت تولید 10 هزار چراغ خودرو در روز به طراحی و تولید سیستم روشنایی خودرو از جمله سمند، پژو 405، پراید، پژو 206، پژو پارس، آریسان، تیبا، مزدا کارا ، نیسان، دانگ فنگ و ….. برای خودروسازان برتر ایران (سایپا –  ایران خودرو –  بهمن موتور) می پردازد و از تکنولوژی هایی نظیر تزریق دو رنگ، خط مونتاژ رباتیک، انواع جوش پلاستیک (آلتراسونیک، ویبرشن و ذوبی)،Coating  UV رباتیک بهره مند می باشد.
  دفتر مرکزی : تهران – بلوار آفریقا – خیابان شهید طاهری – پلاک 8
  کارخانه : تهران – صفادشت – میدان نبی اکرم – بلوار الغدیر،
  بعد از دانشگاه آزاد – مجتمع صنعتی اورند پیشرو
  enco.ir / info@enco.ir


  5
  اتحادیه نوین در شهرک صنعتی صفادشت

  سازه صنعت رادان 

  سازه صنعت رادان فعالیت خود را در سال 1382 در زمینی به وسعت 1500 متر مربع آغاز نمود . پس از گذشت 10 سال و با توجه به گسترده شدن فعالیت خودروسازان داخلی و لزوم پیوند با بازارهای بزرگ جهانی و اجرای طرحهای توسعه ، با انتقال به زمینی به وسعت 3500 متر مربع در منطقه صنعتی دهک و ساخت کارخانه جدید ، برنامه ریزی تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نامهای تجاری صنعتی در تولید قطعات خودرو را آغاز نموده .
  کیفیت سرلوحه اصلی کار در شرکت رادان می باشد ، بدین لحاظ با تلاش و کار مستمر توانسته است گواهینامه های استانداردهای بین المللی را دریافت نماید .
  دفترمرکزی : تهران
  سایت تولید : کرج .صفا دشت – شهرک صنعتی صفادشت –  بلوار فروردین – خیابان چهارم غربی -پلاک 111
  سایت قالبسازی : تهران – خیابان فتح (جاده قدیم) – سعید آباد – شهرک صنعتی گل گون – خیابان هفتم شمالی – پلاک 33
  sradan.ir / ssradan.co@gmail.com

  01 2
  سازه صنعت رادان در شهرک صنعتی صفادشت

  آریا بنیز

  هلدینگ آريا بنيز با توجه به همکاری گسترده با شرکت های بزرگ طراح و سازنده برج های خنک کن در دنیا و همچنين سال ها فعاليت در عرصه طراحی و ساخت، برای اولين بار در ايران اقدام به طراحی برج های خنک کنِ متناسب با نوع صنعت و کارکرد آنها در شرایط مختلف، کرده است.
  گروه مهندسی آريا بنيز پس از جمع آوری نظرات مصرف کنندگان و مشاوران تأسيساتی و با آگاهی از مشکلات عمده برج های خنک کن موجود، اقدام به تولید برج های خنک کن مکعبی کرده است. طراحی ويژه این برج ها علاوه بر مقرون به صرفه بودن و راندمان عالی امکان بهره برداری آنها را در صنايع مختلف نیز فراهم می کند.
  دفترمرکزی : خیابان ولیعصر – بالاتر از ونک – نبش ناصری – برج کیان – طبقه ۱۳ – هلدینگ آریا بنیز
  کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت – دوم شرقی
  ariabeniz.com   / info@ariabeniz.com  

  1534750530 fa6e6f88 11d3 4b22 bd3d 9ed15465f26f
  آريا بنيز در شهرک صنعتی صفادشت

  آموج فرایند

  شرکت آموج فرایند را به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده سیستمهای ارتینگ، حفاظت در  برابر صاعقه درسال 1381 با شعار حرفه گرایی ، همکاری و پیشرفت و باهدف دستیابی به رشدی بیشتر ، با استفاده از دانش فنی روز دنیا براساس استانداردهای بین المللی تاسیس شد .درابتدا و پس از مطالعه بسیارشرکت سیرپروتک اسپانیا را درزمینه صاعقه گیر و تجهیزات حفاظت در برابر اضافه ولتاژانتخاب نمود و تاکنون نماینده انحصاری این شرکت در ایران است .ازابتدای تاسیس تاکنون نیروهای تحصیل کرده و متخصص شرکت آموج فرایند خوانش استانداردهای روز دنیا درزمینه ارتینگ و حفاظت دربرابر صاعقه را سرلوحه کارهای خود قرار داده است .طراحی و مهندسی پروژه های مختلف برپایه این مطالعات و با استفاده از نرم افزار های روز دنیا ما را در موقعیتی مناسب برای ارائه سرویس و خدمات  فنی به پروژه های بزرگ کشور قرارداد . در سال 87 و با هدف تامین نیاز بازار داخلی و پروژه های در دست اجراء ما اقدام به تولید تجهیزات و قطعات سیستم ارت و سیستم حفاظت در مقابل صاعقه نمودیم.دراین زمینه نیز ما به استانداردهای روز دنیا رجوع کرده و با استخراج مشخصات فنی محصولات، آنها را در کشور تولید نمودیم. راه اندازی واحد تضمین کیفیت در ساخت، تولید و دنبال نمودن دستورالعملهای ایزو در زمینه تدارک مواد اولیه شناسنامه دار، و نظارت دائم تا تولید کالا، محصولات ما را از دیگر محصولات متمایز می سازد اخذ گواهینامه تست آزمایشگاهی برای برخی محصولات از متالوژی رازی، دانشگاه شریف و آزمایشگاه های تحت نظر موسسه استاندارد گواهی بر این امر است. همچنین در سال 96 اقدام به بروز رسانی خطوط تولید محصولات خود با هدف ارتقاء کیفیت محصولات و صادرات به کشورهای اروپایی درفضایی به مساحت 5000 مترمربع درصفا دشت کرج نموده ایم.
  دفترمرکزی: تهران – خیابان شهید بهشتی – نبش خیابان سرافراز – مجتمع دریای نور – پلاک 55 – طبقه 5 – واحد 505
  کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت – بلوار تیر – خیابان پنجم
  amoujfarayand.com / info@amoujfarayand.com

  2cfd3063 e881 4a7d a5aa bc200d669b67 1 1
  آموج فرایند در شهرک صنعتی صفادشت


  مهندسين مشاور تهران جوان

  مهندسين مشاور تهران جوان در سال 1362 تأسيس گرديد و فعاليت خود را در زمينه خدمات مهندسي و طراحي در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي  آغاز نمود. تهران جوان تاكنون با بهره گيري از تجارب كادر فني مجرب خود توانسته است خدمات با ارزش و باكيفيت بالائي را ارائه نمايد . از ويژگي هاي اين مشاور ، تشكيل گروههاي ويژه براي پروژه هائي است كه لازم است طراحي آنها تا پايان مرحله تهيه نقشه ها و مدارك فني اجرائي در كمترين زمان ممكن انجام پذيرد . طراحي پروژه هاي بسيار حساس و موفق در حداقل زمان ممكنه توسط اين مهندسين مشاور انجام و در اختيار كارفرما قرار گرفته است .

  اين مهندسين مشاور از سال 1370 خدمات ساخت و نصب تاسيسات نفت ، گاز، پتروشيمي و كـــارهاي مكانيكال را نيز تؤام با خدمـــات طراحي و مهنـــدسي بصورت كليدي شروع و ارائه نموده است اين شركت دامنه فعاليتهاي خود را در خشكي و دريا تا تصدي مسئوليت پروژه ها بصــورت TURN KEY  گستــرش داده  است.
  دفتر مرکزی : تهران – خیابان جردن – بلوار ستاری – پلاک 11
  کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت – خیابان هشتم غربی – پلاک 123 و 125
  شهرک صنعتی صفادشت – خیابان دهم غربی – پلاک 171
  tehranjavan.com / sales@tehranjavan.com

  TJ Logo NEW
  تهران جوان در شهرک صنعتی صفادشت

  آسان سازه

  در سالهای اخیر در صنعت ساخت و ساز کشور، عایق کاری ساختمانها و بهینه سازی مصرف انرژی، ایمنی و تسریع در امر ساخت و ساز، سبک سازی، صنعتی سازی ساختمان و ایمنی در برابر زلزله نکات قابل توجه بوده است. این مهم ما را بر این داشت تا در صنعت مصالح ساختمان که با تحقیقات و مطالعه کارشناسان شرکت آسان سازه فناوری نوین محصولی جدید با کیفیتی بسیار بالا، سبک و نصب سریع وارد عرصه ساخت و ساز کشور شود.
  دفترمرکزی: تهران – خیابان شریعتی – خیابان شهید کلاهدوز
  کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – پنجم شرقی
  asansazeh.ir / info@asansazeh.ir

  azkelbo3yfuy 2
  آسان سازه در شهرک صنعتی صفادشت

  فالیز کنش فرایند

  شرکت فالیز کنش فرایند به عنوان تولید کننده انواع مخازن تحت فشار ، تامین کننده تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در حوزه های گوناگون شامل مواد مصرفی  ، تجهیزات ثابت و دوار و شیر آلات صنعتی ، سیستم های کنترل و ابزار دقیق، سیستمهای فیلتراسیون صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی در عین نوپا بودن دارای تجارب ارزنده و بعضا منحصر بفرد میباشد.

  این شرکت با بهره گیری از مهندسینی مجرب از ابتدای تاسیس  تا به امروز توانسته درهمکاری های متعددی با پتروشیمی ها و پالایشگاه های سرار کشور، اقلام حیاتی مورد نیاز آنان را تامین نماید که از جمله این همکاری ها میتوان به طراحی و ساخت مخازن تحت فشار و همچنین طراحی ، ساخت و  بومی سازی سیستمهای فیلتراسیون خودکار و تامین تجهیزات آزمایشگاهی اشاره نمود که بعضا و به خواست مشتری ساخت آنها تحت لیسانس شرکتهای اروپایی صورت پذیرفته و به اتمام رسیده است .
  مهندسین این شرکت در زمینه فیلتراسیون صنعتی تخصص شایان ذکری داشته و در شرکتهای بنام اروپایی آموزش دیده اند و  تا به امروز پروژه های منحصر به فردی را به سرانجام رسانیده اند.
  با توجه به گستردگی متریال و تجهیزات در این نوع صنایع شرکت فالیز کنش  شبکه گسترده ای از تامین کنندگان معتبر و با سابقه اروپایی و آسیای شرقی را گرد هم آورده و در تلاش است در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین شرایط ، پیشنهادات فنی و مالی متناسب با درخواست مشتری را فراهم نماید.
  لازم به ذکر است این شرکت به عنوان نمایندگی شرکت   ASCO  ایتالیا  در ایران شناخته شده و تلاش داشته تا همکاری خود را با برندهای معتبر جهانی از جمله    BUSCH آلمان و   SPP انگلستان    و Process Systems فرانسه  در زمینه تامین فیلترها، پمپ ها ، کوالیسر ها، اینسترومنت ، فلنج، ولو و پکیجهای صنعتی گسترش دهد تا نیازهای شاهرگ صنعتی کشور به بهترین نحو ممکن مرتفع گردد.

  دفتر مرکزی و مرکز تحقیقات: تهران – بلوار میرداماد – نرسیده به خیابان نفت – جنب ساختمان بیمه دی – پلاک 237 – واحد 9
  کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت
  falizco.com / mail@falizco.com

  IMG 1675 1
  فالیز کنش فرایند در شهرک صنعتی صفادشت

  ایرانیان قائم همراه

  مجموعه کاوش تیم در سال ۱۳۷۸ با هدف ارتقا سطح تعمیرات و خدمات پس از فروش تلفن همراه پا به عرصه حضور گذاشت و در اندک زمان با نوآوری های زیاد و تیم متخصص فنی  به مهد آموزش و پشتیبانی تعمیرکاران تلفن همراه در کشور بدل گردید. در سال ۱۳۹۱ شرکت ایرانیان قائم همراه با هدف تولید تلفن همراه در کشور به ثبت رسید و به سرعت به ساخت و تجهیز یکی از تخصصی ترین کارخانه های الکترونیک ایران اقدام نمود که این کارخانه پس از افتتاح و تولید آزمایشی  نهایتا در سال ۱۳۹۳ موفق به تولید نهایی و اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید تلفن همراه و تبلت با برند ایرانی OROD ( برگرفته از نام اصیل ایرانی سردار سپاه اشکانی) از سازمان صنعت معدن و تجارت گردید.
  این شرکت همچنین اقدام به اخذ نمایندگی مستقیم از شرکت های معتبر تولید کننده تلفن همراه کرده و همچنین زمینه تخصصی تلفن های همراه مقاوم در برابر آب و ضربه ( استاندارد IP 68) را به محصولات خود اضافه نمود. در حال حاضر این شرکت با بیش از یکصد و ده نفر اشتغال مستقیم یکی از معتبر ترین فعالین صنعت تلفن همراه کشور بوده و به عنوان بزرگترین وارد کننده و توزیع کننده تلفن های همراه برند شیائومی در کشور شناخته می شود.
  دفتر مرکزی: تهران – خیابان حافظ – پایین تر از تقاطع جمهوری – رو به روی ساختمان بورس – نبش کوچه سیمی – پلاک ۳۷
  کارخانه : شهرک صنعتی صفادشت – بلوار فروردین – خیابان ۴ غربی
  kavoshteam.com / sell@kavoshteam.com

  PocoX3 GT min 400x200 1
  کاوش تیم در شهرک صنعتی صفادشت

  مادوی: نمایندگی انحصاری هیلتی

  شرکت مادوی در سال ۱۳۵۸ تاسیس و در سال ۱۳۶۰ موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش هیلتی گردید. این شرکت با تامین نیاز مشتری و همچنین ارائه خدمات پس از فروش توانسته است به عنوان یاری مطمئن، جایگاه ویژه‌ای در میان کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران کسب نماید و این مهم بوسیله علاقه و تلاش روزافزون کلیه پرسنل مجرب شرکت مادوی کسب گردیده است.

  مهمترین فعالیت ها و خدمات شرکت مادوی به شرح زیر است:

  ۱)   مشاوره فنی، انتخاب صحیح و بهینه ی محصولات هیلتی

  ۲)  ارائه خدمات و پشتیبانی مهندسی جهت انتخاب صحیح محصولات هیلتی

  ۳)  خدمات تعمیرگاهی و گارانتی برای ابزارهای هیلتی

  ۴)  آموزش نحوه استفاده صحیح از محصولات هیلتی در محل کارگاه و یا دفاتر

  ۵)  خدمات مشاوره تلفنی به مشتریان توسط بخش خدمات مشتریان

  دفترمرکزی : تهران
  کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت
  madavi.ir / info@madavi.ir

  MADAVI PPL 1400x788 1

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *