شهرک صنعتی سالاریه؛ با زیرساخت های مناسب برای سرمایه گذاری

شهرک صنعتی مکانی است دارای محدوده و مساحت معین که براساس قانون تاسیس شرکت شهرکهای صنعتی ایران و اصلاحات بعدی ایجاد شده یا می شود و نواحی صنعتی مشمول قانون شرکت شهرکهای صنعتی، شامل مجموعهای ساماندهی شده از واحدهای صنعتی، پژوهشی، فناوری و خدمات پشتیبانی است که در آن امکانات زیربنایی و خدمات ضروری موردنیاز به واحدهای مذکور واگذار می شود مالکیت در شهرک ها و نواحی صنعتی شامل مالکیت قسمتهای اختصاصی و مالکیت قسمتهای مشترک می باشد. قسمتهای مشترک مذکور در این قانون عبارت است از قسمتهایی از شهرک صنعتی که حق استفاده از آن به کلیه مالکان واحدهای مستقر در شهرک تعلق می گیرد و منحصر به یک یا چند واحد نمی باشد.


شهرک 504 هکتاری سالاریه یکی از بهترین و مناسب ترین شهرک های صنعتی استان تهران محسوب می شود که با حمایت های دولت در رفع محدودیت استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری پایتخت در این شهرک صنعتی، آن را به عنوان تنها شهرک صنعتی دارای این قابلیت در استان تهران تبدیل کرده است.


صنایع فعال در شهرک صنعتی سالاریه:فلزي، کاني غيرفلزي، غذايي، برق الکترونيک، نساجي و پوشاک، شيميايي، سلولزي، خدماتي و قاليشويي می باشد.

اعضای هیئت مدیره

  • محمد عالی پور رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره
  • مصطفی حسن زاده رکن آبادی نایب رئیس هیات مدیره و عضو هیات مدیره
  • غلامحسین هاشمیه مدیرعامل و عضو هیات مدیره
  • احمد اسماعیلی عضو هیات مدیره
  • مجید کینان عضو هیات مدیره
    آدرس: ورامین – جاده آبباریک و اتوبان تهران قم
    salariehco.com / info@salariehco.com
5 1
3 1

قالیشویی نوین

کارخانه قالیشویی نوین از سال ۱۳78 فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون با بیش از نیم قرن تجربه خدمت‌رسانی در حوزه شستشوی فرش و خدمات قالیشویی با درصد بالا از رضایت مشتریان، گواه سال‌ها فعـالیت صادقانه و شفاف این مجموعه است و به عنوان بهترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. امروزه قالیشویی نوین به لطف اعتماد مشتریان خوب و تلاش بی وقفه در ارائه خدمات بهتر با ۵ شعبه قالیشویی درتهـران فعالیت دارد.همچنین شعبه جدید کارخانه قالیشویی نوین در شهر کرج، امکان خدمت رسانی به مشـتریان عزیز البـرزی را فـراهم کرده است.
دفتر مرکزی : آریاشهر – بلوار گلاب – پلاک ۶۳ – واحد ۱
کارخانه : شهرک صنعتی سالاریه
ghalishoienovin.com / info@ghalishoienovin.com

شهرک صنعتی سالاریه

نگارین پنجره

تجارب زندگی به وقت انتخاب، شما را یاری خواهند کرد تا به آسودگی خاصر برسید. به این جهت، کوشش و سنجش بسیار کرده‌ایم و آزمون‌ها داده‌ایم و همواره درحال آموختنیم تا تجربه‌ای مطلوب و گزینه‌ای مناسب، شایسه برای بهترین‌ها باشیم.


در انگیزه ساخت هر پنجره لذت تماشایی نهفته است که آن را شادیانه ما به شما خواهد بود. پیشکشی که از نیم قرن سابقه تولید و تفحص در حوزه صنعت آلومینیوم برخوردار است؛ مهارتی که همراه با نوآوری و همگام با تازه ترین شیوه‌های عصر حاضر است. پیوندی میان صنعت و فن و هنر که با اجرای پروژه‌هایی شاخص و مطرح در میان آثار و سازه‌های معماری تحقق یافت.


دفترمرکزی : فلکه دوم صادقیه – بلوار کاشانی – بین خیابان حسن آباد و ابراهیمی – پلاک ۴۳۲ – مجتمع افرا – واحد ۱۰۵
کارخانه : شهرک صنعتی سالاریه – بلوار یاس – یاس 2
panjereh-aftab.com / info@panjereh-aftab.com

negarin panjereh aftab aluminum window 1
نگارین پنجره در شهرک صنعتی سالاریه

دیدا دژ

شرکت ساختمانی دیدا دژ نخستین و تنها شرکت ساختمانی،تولیدی و پیشرو در صنعت ساختمان ایران است که تولیدکننده قطعات و المان‌های پیش ساخته لوکس بتنی (بتن سنگ – Cast Stone) با کاربردهای معماری و محوطه‌سازی در صنعت ساختمان است.این شرکت توانسته است با فراهم کردن طرح های نوآورانه و به کارگیری فن­آوری‌ های نوین و بروز صنعتی سازی ساختمان، در راستای پیشرفت و آبادانی کشور ایران گام­ های ارزشمندی بردارد.
شرکت دیدا دژ با دارا بودن نیروهای کارآزموده و چیره‌دست و با بهره­‌گیری از ابزار و دستگاه­‌های صنعتی و ساختمانی به روز و کم‌مانند از توانمندی­‌های گسترده­‌ای درساخت و تولید قطعات بتنی لوکس در پروژه­‌ها و سفارش‌‌های گوناگون در درون و بیرون کشور برخوردار است و توانسته نامی درخشان به عنوان نخستین و تنها تولید­کننده قطعات پیش ساخته لوکس و اکسپوز بتنی “بتن سنگ” در میان سایر شرکت­‌ها،از خود بر جای گذارد و اینک خود را برای گام برداشتن به سوی بازارها و هدف­‌های بزرگتر جهانی آماده می‌کند.

دفترمرکزی و کارخانه : استان تهران – شهرک صنعتی سالاریه – بلوار مینا – نبش خیابان مینا ۲ 
caststone.ir / info@caststone.ir

13MzTERqPpE6jqxwTBJIuFtbGHuul2QdOI4YAnad
دیدا دژ در شهرک صنعتی سالاریه

آوان شیمی

شرکت و کارخانه تولیدی آوان شیمی سالاریه در سال 1388 تاسیس و احداث شد.از بدو تاسیس؛ تولید انواع کودهای کشاورزی نظیر کودهای آلی؛کودهای ازته و نیز کودهای فسفاته را شروع و توانست رضایتمندی مشتریان خود را که هدف اصلی و سرلوحه کار شرکت آوان شیمی سالاریه می باشد را جلب نماید. 
شرکت و واحد تولیدی زیما رویش نوآوران در سال ۱۳۹۶ تاسیس و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰مترمربع احداث شد. این واحد دارای دو خط تولیدی به ظرفیت ۲۵ تن هر خط مناسب برای تمامی کودهایی با سنتز سرد میباشد از جمله فعالیت های کنتراتی در این مجموعه : تولید و بسته بندی ۵۰۰۰ تن کود فسفات با پوشش باکتری،۱۸۰۰ تن کود پایه پتاس و ریز مغذی، ۲۳۰۰ تن کود گوگردی ازته،۲۵۰۰ تن کود پلت مرغی به همراه هیومیک، ۱۲۰۰ تن کود ماکرو جهت صادرات به عراق و…..می باشد.
دفتر مرکزی: تهران – شهرک غرب – بلوار خوردین – توحید چهارم – پلاک ۶۸ – واحد یک
کارخانه: ورامین – شهرک سالاریه – بلوار نرگس شرقی
شهرک صنعتی ایوانکی – بلوار تلاش – انتهای تلاش چهارم
avan-chemical.com / info@avan-chemical.com

unnamed 26
آوان شیمی در شهرک صنعتی سالاریه

آلج پارس

شرکت آلج پارس با تکیه بر تجارب ارزشمند موسسین خود درتاریخ 1378/6/21 تحت نام شرکت خسروشن، تاسیس و پس از ثبت به شماره 154796 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران و استقرار خط مجهز فرآوری شن و ماسه به ظرفیت 160.000 متر مکعب و دو کارخانه تولید آسفالت در مجموع به ظرفیت 1.174.800 تن در سال فعالیت گسترده خود را در زمینه استخراج و تولید انواع شن و ماسه و آسفالت در زمینی به مساحت 20 هکتار در اراضی خسرو از توابع شهرستان پاکدشت آغاز نموده و در سایه مدیریت توانمند و کارشناسان و کارکنان ساعی و متعهد خود توانسته است بخش بسیار زیادی از مصالح و آسفالت مورد نیاز طرحهای عمرانی را در سطح استان تهران تامین و با کسب رتبه 4 رشته راه و ترابری، رتبه 5 رشته ساختمان و رتبه 5 تاسیسات و تجهیزات در اجرای پروژه های متعدد راه سازی در محدوده استان تهران، سهم قابل ملاحظه ای در عمران و آبادی میهن اسلامی داشته باشد.
دفتر مرکزی و کارخانجات : تهران – شهرک صنعتی سالاریه
 alejpars.com /  info@alejpars.com

download 4

خانه آفتاب شرق

مهندسين دفتر فني خانه آفتاب شرق در پروسه طراحي بهينه ساختمانها با رويكرد حداقل سازي هزينه هاي ساخت، با بهره گيري از آخرين متدهاي طراحي ساختمان بر اساس معتبرترين آئين نامه هاي بارگذاري و طرح داخلي و بين المللي از جمله مباحث 6 و 9و 10 مقررات ملي ساختمان و ASCE7 وAisc وAisc-D و Mbma ، حرفه اي ترين نقشه هاي ساخت را در اختيار سازندگان ساختمان قرار مي دهند.

علاوه بر توانائي بالاي علمي و عملي مهندسين دفتر فني، تكنولوژي پيشرفته خانه آفتاب شرق در بحث برش به اندازه، دست مهندسين را براي استفاده از مقاطع مناسبتر ، جهت حداقل سازي هزينه هاي ساخت، باز مي گذارد.
 دفتر مرکزی : تهران – میدان توحید – خیابان پرچم – انتهای کوی صفا – پلاک 12
کارخانه : تهران – شهرک صنعتی سالاریه – بلوار یاسمن
khanehaftab.com / info@ali-abbasiazad

unnamed 1 15
خانه آفتاب شرق در شهرک صنعتی سالاریه

مجتمع صنایع غذایی کشاورز

برند کشاورز یک برند خانوادگی که در سال ۱۳۰۷ در عرصه فرآورده‌های کنجدی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر سومین نسل از این خانواده به این کسب و کار ملحق شده‌اند.
دفترمرکزی : تهران – یوسف آباد – نبش کوچه 24
کارخانه: شهرک صنعتی سالاریه
mykeshavarz.ir / info@ali-abbasiazad

new logo site

پارسیان سازه

شرکت پارسیان سازه با نام تجاری آدُر خرداد ماه سال 1390 در زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در فاز اول اقدام به ساخت کارخانه تولید آجر و سفال ساختمانی نمود که با عنایت خداوند در فروردین ماه سال 1391 شروع به تولید و بهره برداری گردید.
با توجه به نیاز بازار مسکن، مرداد ماه سال 1391 تولید و پخش بلوک سبک ساختمانی در فاز دوم این مجموعه راه اندازی شد. در سال 1394 با عنایت خداوند و همکاری مشتریان عزیز و تلاش مدیریت و پرسنل این مجموعه موفق به دریافت تاییدیه مبحث 19 مقررات ملی ساختمان شد.
محصولات این مجموعه که شامل سفال ، بلوک و آجرنما است با بالاترین کیفیت تولید و به سازندگان عزیز ارایه می گردد. 
کارخانه : ورامین – جاده چرم شهر – شهرک صنعتی سالاریه
 taheri.office@gmail.com / adoriran.com

N83288060 72981265

حس

تولیدکننده، صادرکننده و فروشنده مواد شوینده بهداشتی و مواد اولیه شیمیایی. شرکت شوینده بهداشتی چیرا در سال ۱۳۹۴ با مدیریت واحد در راستای فرآوری، تولید سفارشی و تأمین مواد شوینده بهداشتی ، مواد اولیه شیمیایی و معدنی به منظور تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور از یک سو و صادرات و فروش گسترده فعالیت خود را آغاز کرد و از بدو فعالیت خود توانسته است در عرضه مواد اولیه با کیفیت بالا و خدمات فروش و تأمین به موقع کالا، رضایت مشتریان را جلب کند و این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می‌گردد . 

شادمانیم که با فعالیت مستمر، به سهم خود توانسته‌ایم در تأمین مواد اولیه شیمیایی در یاری رسانی به چرخه تولید در کارخانه‌های کشور در بخش صنعت، معدن کشور ایفای نقش نمائیم .
کارخانه و دفترمرکزی : شهرک صنعتی سالاریه
baranwash.ir / info@baranwash.ir

ما

صنایع رنگ و رزین یشم

اين شركت در سال 1355، با نام رنگ تاپ و با مديريت آقاي محمد عالي پور تأسيس شد و در سال 1371، به صنايع رنگ و رزين يشم تغيير نام يافت. اولين محصولات رنگ‌هاي ساختماني و رنگ‌هاي تعميراتي خودرويي اين مجموعه در سال 1355 و اولين رزين يشم در سال 1374 وارد بازار شد. و از آن زمان تاكنون، شركت يشم انواع مختلفي از رزين را از قبيل رزين پلي‌استر مخصوص بتونه، انواع رزين پلي‌استر ارتو فتاليك و ايزو فتاليك براي كاربردهاي مختلف مثل لوله‌هاي آب، سيستم RTM، و انواع رزين وينيل‌استر. به بازار عرضه كرده است. شركت يشم يكي از اولين توليدكنندگان پوشش‌هاي تعميراتي خودرويي در ايران مي‌باشد كه تمامي طيف محصولات مرتبط از بتونه سنگي تا رنگ رويه دوجزئي را توليد مي‌كند.
همچنين پوشش‌هاي چوب و رنگ‌هاي صنعتي نيز از جمله محصولاتي است كه شركت يشم به بازار عرضه مي‌كند. شركت يشم در كنار كارهاي توليدي خود، طي توافقنامه‌اي از سال 1380 تاكنون، به عنوان نماينده پوشش‌هاي تعميراتي هليوس (MOBIHEL) فعاليت مي كند. از سال 1373 تاكنون، اين شركت به عنوان يك صادركننده فعال به خصوص به كشورهاي همسايه، عمل كرده است. طي يك طرح توسعه در سال 1377، كارخانه يشم به يكي از شهركهاي صنعتي واقع در سالاریه ورامين منتقل شد.
دفتر مرکزی : تهران – يوسف آباد – نرسيده به همت – خيابان 65 – پلاك 12 – طبقه اول
کارخانه: ورامین – شهرک صنعتی سالاریه – قطعه ۱۴۷
yashm.net / info@yashm.net

1550496751 ebf5e393 c62c 4952 b5ba 7a09b4488f78 1
رنگ و رزین یشم در شهرک صنعتی سالاریه

پیشرو همگام

شرکت پیشرو در صنایع توانبخشی همگام مفتخر است که فعالیت خود را با همکاری جمعی از افراد متخصص کارآمد و با تجربه در امور تولید تجهیزات توانبخشی آغاز نموده و در مدت کوتاه با همکاری کمپانی واسیلی که بیش از پنجاه سال سابقه تولید در زمینه تجهیزات توانبخشی دارد اقدام به عقد قرارداد جهت تولید انواع صندلیهای چرخدار در داخل تحت لیسانس کمپانی واسیلی نموده است و درصدد است با ایجاد واحدهای مختلف در امور تحقیقاتی، تولیدی و خدماتی بخش قابل توجهی از نیازهای هم میهنان عزیز خصوصا جانبازان و معلولان را تامین نماید. بدینوسیله این مجموعه توانسته گامی هر چند کوچک ولی موثر و مفید در جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، همچنین پیشرفت این صنعت نوپا و تامین نیاز عزیزان جانباز و معلول بردارد.
دفترمرکزی: تهران- خیابان ولیعصر نرسیده به جمهوری –  کوچه لقمان ادهم – ساختمان ولیعصر – پلاک 10
تهران- خیابان شهید سپهبد قرنی – خیابان شهید صارمی – پلاک 9
کارخانه : ورامین – شهرک صنعتی سالاریه – بلوار نسترن 3 – خیابان ارکیده 1 – پلاک 71
info@pishrohamgam.com / info@pishrohamgam.com

62fb5f1024529266c6e71c0c0c9ddb3c L
پیشروهمگام در شهرک صنعتی سالاریه

گسترش کاتالیست ایرانیان

شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از سال 1389 آغاز به فعالیت کرده است و در زمینه های تولید و فروش کاتالیست به عنوان واحد نمونه نیز جزو شرکت های فناور و دانش بنیان از طرف حوزه اصلی پتروشیمی انتخاب شده است. این شرکت تولید کننده انواع کاتالیست صنایع نفت، گاز و پتروشیمی که با افتخار به تازگی وارد باشگاه تولید کنندگان کاتالیست DRI شده است.
دفترمرکزی : تهران
کارخانه: شهرک صنعتی سالاریه

275742
گسترش کاتالیست ایرانیان در شهرک صنعتی سالاریه

پارس ساعی

شرکت پارس ساعی در سال ۱۳۷۰ با هدف واردات و تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو تاسیس گردید.این شرکت با دریافت نمایندگی خاورمیانه محصولات برند (Reyton) از کمپانی قدرتمند ایتالیایی Pool Service و پخش و توزیع در سراسر کشور موفق به ایجاد ۴۷۵۰ پایگاه فروش شد که شامل ۱۵۰۰ فروشگاه، ۲۵۰۰ آرایشگاه، ۷۰۰ داروخانه می باشد.
این مجتمع صنعتی، به مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع و در فاز اول دارای سوله ای به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع بوده که بر اساس GMP اروپا و استانداردهای روز دنیا ساخته شده و به ماشین آلات مدرن کارخانجاتی نظیر TGM ، Cosmatic و …مجهز می باشد. این کارخانه با همکاری شرکای اروپایی خود و با هدف ارائه و تولید محصولات با کیفیت در سطح محصولات روز دنیا، فعالیت بخش تولیدی خود را با تولید محصولات برند Styx شروع نموده است.
دفترمرکزی: تهران – میدان آرژانتین – خیابان بخارست – خیابان ۱۲ غربی – پلاک۹ – طبقه ی ۵ – واحد ۸
کارخانه : شهرک صنعتی سالاریه
parssaee.com / mail@parssaee.com

unnamed 2 9
پارس ساعی در شهرک صنعتی سالاریه

سیس الوان

به یاری خداوند متعال، در تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۸ کارخانه رنگرزی سیس الوان طی مراسمی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بوجه، جناب آقای دکتر نوبخت به همراه مدیر گروه شرکت های سیس افتتاح گردید.
در این مراسم جناب آقای انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، جناب آقای سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، جناب آقای یدالله صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین و جناب آقای حسین کاغذلو فرماندار ورامین و جناب آقای منهدس صابر پرنیان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران نیز حضور داشتند.
این واحد صنعتی به همت و تلاش گروه شرکت های سیس، با ظرفیت تولید ۳ هزار تن در سال با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز با هدف اشتغال و توسعه صنعتی در محدوده شهرستان ورامین تاسیس گردیده که موجب اشتغال مستقیم ۶۰ نیروی کار میگردد. بخش عمده مالکیت گروه شرکت های سیس شامل سیس آرنگ، سیس غلات و سیس الوان مربوط به جناب حاج آقا مجتبایی می باشد و تمام سرمایه گذاری مربوط به این مجموعه که فاز اول از کارخانجات سیس الوان می باشد، بدون استفاده از هرگونه تسهیلات بانکی و غیره، توسط شرکاء انجام پذیرفته است.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه: شهرک صنعتی سالاریه
info@sysalvan.com / sysalvan.com

01 3

پتروشیمی محب بسپار ایده گستر

شرکت محب بسپار ایده گستر در سال ۱۳۶۱ تأسیس شده است و در زمینه تولید پلی استایرن مقاوم (HIPS) فعالیت دارد.
نوع فعالیت : تولیدی
فیلد فعالیت : تولید انواع پلی استایرن
تاریخچه : پتروشیمی محب بسپار ایده گستر در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۲۷ فعالیت خود را شروع کرده و در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۵ موفق به اخذ پروانه بهره برداری به شماره ۲۲۱۸/۱۳۹۶ جهت فعالیت در زمینه تولید انواع پلی استایرن می باشد.
دفترمرکزی: تهران
کارخانه: شهرک صنعتی سالاریه
mohebbaspar.com / Info@mohebbaspar.com

2321
F 1024x266 2
پتروشیمی محب بسپار ایده گستر در شهرک صنعتی سالاریه

توسعه صنایع نفت و گاز سرو

شركت دانش بنیان توسعه صنايع نفت و گاز سرو (نفت و گاز سرو) با مشاركت بخش خصوصي و سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران (IDRO) در سال 1383 شروع به فعالیت نموده است که از آن زمان تا کنون در زمينه های تحقيق و توليد انواع کاتالیست های صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و صنعت فولاد و نیز طراحی و اجرای واحد های GTL (تولید نفت مصنوعی) موفقيت هاي چشم‌گيري كسب نموده است. این شرکت تاکنون توانسته است تمام کاتالیست های مورد استفاده در فرایند تولید متانول، آمونیاک، اوره و کاتالیست تولید گاز اتیلن در صنعت پتروشیمی و کاتالیست های مورد استفاده در تولید گاز هیدروژن در صنعت پالایشگاهی  و نیز کاتالیست های صنایع پایین دستی برای تولید متانول به فرمالدهید و نیز کاتالیست های مورد استفاده در صنایع فولادسازی برای تکنولوژی های PERED و MIDERX را تولید کند.
شرکت نفت و گاز سرو بعنوان یکی از موفقترین شرکت های دانش بنیان کشور شناخته میشود که با پایه گذاری صنعت نوین کاتالیست در ایران، باعث شده است تا ایران به جمع تولیدکنندگان کاتالیست در جهان اضافه شده است.
دفتر مرکزی و مرکز تحقیقات: تهران – خیابان ملاصدرا – خیابان شیخ بهائی شمالی – کوچه شهانقی – پلاک32
کارخانه : شهرک صنعتی سالاریه
sarvco.ir / mailbox@sarvco.ir

Sarv
توسعه صنايع نفت و گاز سرو در شهرک صنعتی سالاریه


شهرک صنعتی صفادشت ؛ بزرگترین شهرک صنعتی غیردولتی کشور

آشنایی با شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی پرند؛ نگین صنعت و برند دانش و فناوری

اکسپو 2020 جشن اندیشه و آینده؛ نمایشی برای معرفی دستاوردهای جدید در حوزه علم و آینده

شهرک های صنعتی ایران در یک نگاه؛ با 996 شهرک صنعتی و ناحیه‌ی مصوب؛ 822 شهرک و ناحیه‌ی صنعتی در حال بهره برداری. در 45912 واحد به بهره برداری رسیدهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *