۲۹۵،۰۰۰ تومان

پس از خرید، بلافاصله لینک‌های دانلود نمایش داده خواهند شد. پرداخت امن به وسیله کلیه درگاه‌ها

ضمانت بازگشت وجه تنها در صورت خرابی فایل وجود دارد.

پشتیبانی واتساپ از ساعت 8 صبح تا 8 شب است.

فرآیند خرید بسیار ساده طراحی شده است!

نوع فایل دانلودی و فرمت محصول PDF است.

توضیحات کوتاه

بانک اطلاعات دسترسی به آدرس، تلفن، فکس، ایمیل و سایت شرکت های فعال در 14 شهرک صنعتی استان تهران پس از به روز رسانی و طبقه بندی در قالب یک فایل pdf تحت عنوان بانک جامع اطلاعات شهرک های صنعتی استان تهران برای علاقه مندان تدارک دیده شده است.

بانک اطلاعات شهرک های صنعتی؛ نیاز دیروز، امروز و فردای صنعت

بانک جامع اطلاعات شهرک های صنعتی استان تهران
نقشه جغرافیایی شهرک های صنعتی استان تهران

دقیقا سال گذشته در همین روزها، یعنی اوایل مرداد سال 99 بعد از تولید و نشر چندین بانک اطلاعات مشاغل شهری و البته پس از چاپ کتاب شهرک صنعتی صفادشت، یکی از شهرک های صنعتی تهران عزم خود را جزم کردیم کتابی حاوی اطلاعات تمام شهرک های صنعتی استان تهران را آماده کنیم.

در ابتدا فرایند کسب موافقت از ادارات تابعه را به پایان رساندیم که لازم است از همه این عزیزان خصوصا مدیریت شرکت سرپرستی شهرک های صنعتی استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر کنیم.

عملیات اجرایی این پروژه زمانی آغاز شد که حال و روز اقتصاد کشورمان خیلی خوب نبود و صنعتگران زودتر از بقیه اقشار و مشاغل کوچکتر درگیر این وضعیت شده بودند. بسیاری از مشاوران حوزه صنعت که دستی بر آتش داشتند سعی کردند ما را از ورود به این پروژه باز دارند اما ما کار را با هدف کمک به صنعت کشورمان در دستور کار خود قرار دادیم؛ هدفی شیرین و راهی بسیار دشوار .

بسیار خوشحالیم که امروز پس از یکسال تلاش شبانه روزی این کتاب آماده شده و در دست شما است؛ این موهبت بزرگ را مدیون لطف پروردگارم هستیم.

وظیفه داریم در ابتدا در مورد نقش شهرک های صنعتی برافتصاد توضیحاتی را ارائه کنیم. پدیده ایجاد تجمعات صنعتی، نخستین بار در قرن ۱۹ مطرح شد؛ در ایران نیز سال ۱۳۳۳ و سپس در دهه ۵۰ این موضوع مطرح و پی گیری شد اما به دلیل فقدان تجربه و مدیریت در اداره این نوع از شهرها موفقیتی حاصل نشد. پس از انقلاب اسلامی احداث نواحی صنعتی به صورت جدی دنبال شد و خوشبختانه امروزه ما شاهدیم که به لحاظ کمی و کیفی شهرک های صنعتی رشد قابل توجهی یافته اند.

نباید از این نکته بگذریم که به دلایل گوناگونی مانند تحریم های ناجوانمردانه و بروز بیماری کرونا مشکلاتی وجود دارد که کاملا ملموس هستند اما تجربه نشان داده اصولا وقتی صنایع همگون و مرتبط در کنار یکدیگر فعالیت می کنند زنجیره تولید با کمترین هزینه و سود رضایت بخش، هدف خود را می یابد.

نکته مهم دیگری که در این زنجیره نقش آفرینی می کند و باید به آن اشاره نمود حضور بانک های اطلاعاتی است. این منابع با پالایش و به روز رسانی داده ها شرایطی را فراهم می کنند تا در صورت نیاز به یک محصول یا خدمت بتوان تصمیم گیری سریع ، صحیح و آگاهانه ایی داشت.

امروزه حتی با وجود موتورهای جستجو، سایت های اطلاع رسانی و روش های دیگر آنلاین مانند شبکه های اجتماعی، بانک های اطلاعات در قالب های متنوع ، همچنان مورد استفاده قرار می گیرند. کاربران این بانک ها را تجار، بازرگانان، صنعتگران ، واردکنندگان و صادرکنندگان همین طور مدیران فروش و بازاریابی تشکیل می دهند.

صنعت کاران به عنوان یکی از پیشگامان تحقیقات بازار در حوزه شهرک های صنعتی، در سال ۱۳۹۴ تأسیس و از آن زمان تاکنون ارائه دهنده کتاب و لوح فشرده با بالاترین کیفیت بوده است. ما با بهره مندی از تجارب خود تلاش کردیم به سهم خود فضایی برای تعامل بیشتر شرکت ها با یکدیگر برداریم.

با این هدف علاوه بر به روز رسانی و نشر کتاب های اختصاصی برای شهرک ها، کتاب الکترونیک اطلاعات شهرک های صنعتی استان تهران را آماده و در اختیارتان قرار داده ایم. اطلاعات شهرک ها، خوشه ها و نواحی صنعتی ایران نیز در دستور کار ما قرار گرفته و به زودی آماده خواهند شد.

مسیر نشر و پیشرفت بانک های اطلاعاتی

درست است که مسیر رشد و توسعه بانک های اطلاعات با نشر کتاب های تخصصی مانند کتاب اول ، کتاب ن بانک اطلاعات اهل قلم، بانک اطلاعات انفورماتیک، بانک اطلاعات پزشکی، بانک اطلاعات غذایی، بانک اطلاعات گردشگری و .. گسترش یافت اما این مرجع ارزشمند؛ مرجعی که اکنون در اختیار شما است برای اولین بار و در ابتدای سال جاری با همکاری و مجوز شرکت سرپرستی شهرک های صنعتی، به روز رسانی، طبقه بندی و مطابق استانداردهای جهانی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.

با توجه به استقبال پیش بینی نشده علاقه مندان و از طرفی افزایش قیمت کاغذ، این کتاب پس از چاپ مکتوب به صورت الکترونیکی (cd)  و سپس به صورت ای-بوک (pdf) نشر یافت.

مشخصات بانک اطلاعات شهرک های صنعتی تهران

بانک اطلاعات شهرک های صنعتی تهران
بانک اطلاعات شهرک های صنعتی تهران

اطلاعات شرکت‌های فعال در شهرک های صنعتی ذیل 20 نوع صنعت طبقه‌بندی شده و به صورت موضوعی و الفبایی (ابتدا بر اساس نوع صنعت و سپس بر اساس نام شهرک) جهت استفاده کاربران تنظیم شده است. آگاهی فعالان اقتصادی از پتانسیل‌های اقتصادی و تسهیل دسترسی تجار و بازرگانان به تولیدکنندگان و همپوشانی بین فعالین صنایع برای تکمیل زنجیره تولید خود نقش مهمی است که این بانک اطلاعات ایفا می‌کند.

در کاملترین مرجع اطلاع رسانی شهرک های صنعتی استان تهران، بیش دو هزار و پانصد شرکت معرفی شده اند.

این که چند تولید کننده مواد غذایی داریم؟ چند شرکت تولید کننده مواد شیمیایی، در حوزه برق و الکترونیک چند شرکت داریم و در کجا واقع شده اند. تولیدکنندگان لوازم خانگی چند شرکت هستند و …پراکندگی این ها در جغرافیای استان تهران چطور است؟ و هزاران سئوال از اين دست. اين ها پاسخ هایی است که یک بانک اطلاعات خوب و پویا می تواند به شما بدهد. بانک اطلاعات شرکت های فعال در 14 شهرک صنعتی استان تهران مانند

 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی پرند
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی نصیرآباد
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی شمس آباد
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی عباس آباد
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی خوارزمی
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی پایتخت
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی پیشوا
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی قرچک
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی دماوند
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی فیروزکوه
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی صفادشت
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی چرمشهر
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی سالاریه
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی آینه ورزان
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی بیجین ری
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی دهک
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی ملارد 
 • بانک اطلاعات شهرک صنعتی شهریار

(شامل نام. تلفن. فکس. ایمیل. سایت و محصولات) را از ما بخواهید.

راهنمای خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

در ابتدا بر روی دکمه‌ی خرید و دانلود آنی کلیک کنید.

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

بعد از اینکه بر روی دکمه‌ی خرید و دانلود آنی کلیک کردید؛ به صفحه ای مشابه تصویر بالا منتقل می شوید اگر هم منتقل نشدید بر روی آیکون سبد خرید در بالای صفحه کلیک کنید، بعد از انتقال به این صفحه روی دکمه‌ی اقدام به پرداخت کلیک کنید.

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

بعد از اینکه بر روی دکمه‌ی اقدام به پرداخت کلیک کردید؛ به صفحه ای مشابه تصویر بالا منتقل می شوید. مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، تلفن و آدرس ایمیل را کامل کنید، تیک گزینه‌ی من شرایط و مقررات وب سایت را خوانده و با آنها موافقم را بزنید و روی دکمه‌ی ثبت سفارش کلیک کنید.

برای خواندن قوانین و مقررات سایت اینجا کلیک کنید.

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

حالا پس از انتقال به این صفحه روی دکمه‌ی تایید و پرداخت کلیک کنید تا به مرحله‌ی بعدی بروید.

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

مشخصات بانکی خود را وارد کنید و روی دکمه‌ی پرداخت کلیک کنید.

آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی
آموزش خرید بانک اطلاعات شهرک های صنعتی

تبریک می گوییم، خرید شما با موفقیت انجام شد. برای دانلود فایل خریداری شده روی دکمه‌ی قهوه ای رنگ کلیک کنید. همچنین شما می توانید مشخصات خرید خود را در این صفحه مشاهده کنید.